W dniu 9 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w pływaniu. Zaprezentowali się wspaniale, dali z siebie wszystko J Największą walecznością, hartem ducha i umiejętnościami pływackimi wykazali się:
PIOTR BYSTYDZIEŃSKI kl. III d – SREBRO / 25m stylem grzbietowym rocznik 2011
FRANCISZEK SAWICKI kl. III d – BRĄZ / 25m stylem dowolnym rocznik 2011
DAWID WILKOWSKI kl. V e – BRĄZ / 25m stylem grzbietowym rocznik 2010
SARA MAJSTERKIEWICZ kl. VI d - BRĄZ / 50m stylem klasycznym rocznik 2009
WIKTOR SZYMANDERA kl. VI d - SREBRO / 50m stylem dowolnym rocznik 2009
Wielkie gratulacje!!!
Pamiętajmy, że sam udział w zawodach wymagał wielkiej odwagi – niełatwo jest stanąć do rywalizacji z uczniami ze szkoły sportowej czy zawodnikami trenującymi klubach sportowych. Tym bardziej gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się reprezentować Szkołę 133.