• Zima w mieśćie

• Program akcji "Zima w mieście"

PROGRAM_AKCJI_ZIMA_W_MIESCIE_2019.docx
        Szanowni Państwo,

przypominamy, że 10 stycznia ,do godziny 15.00, istnieje możliwość potwierdzanie w systemie przyjęcia kart kwalifikacyjnych w FPE oraz potwierdzeń opłat za żywienie. Wydrukowaną kartę należy złożyć w sekretariacie szkoły. Jednocześnie informujemy, że od 14 stycznia, od godziny 8.00, rusza rekrutacja uzupełniająca. Możliwość zapisu dziecka na zimę w mieście będzie trwała do 16 stycznia do godziny 11.00. Karty dzieci przyjetych w rekrutacji uzupełniającej należy złożyć w sekretariacie szkoły w dniach 21- 23 stycznia .

Zima_w_miescie_sp133_2019.pdf

Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym tj. 4.XII.2018 r. o  12.00 rozpoczęły się zapisy do Warszawskiego „Programu Zima w Mieście” 2019.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji pod adresem:

oraz bezpośrednio w systemie zgłoszeń pod adresem:

• sp133@edu.um.warszawa.pl
      • informatyksp133@gmail.com
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa
      • Michał Gasiński iodo@dbfobielany.waw.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.