W konkursie wzięło udział 14 uczniów z klas I-III, którzy sfotografowali i opisali swoich czworonożnych ulubieńców: psy, koty, konie, świnki morskie.
I miejsce Janina Radziewska kl. 2d , Lilianna Chodźko- kl. 2d
II miejsce- Patrycja Wlekły- kl. 3d, Zofia Jóźwik- kl. 2d
III miejsce- Konstanty Sujkowski- kl. 1j, Franciszek Sawicki- kl. 3d
Wyróżnienia otrzymują:
Anna Sosnowska- kl. 2d
Maria Wróblewska- kl. 3i
Jan Wróblewski - kl. 1j
Paweł Andrejczyk – kl 1j
Dyplomy za udział w konkursie otrzymują:
Nadia Urbanelis- kl. 3d
Adam Owczarczyk- kl. 3k
Stefan Wołowski- kl. 3d
Kajetan Dembiński- kl. 2d
GRATULUJEMY!!!
Dyplomy uczniowie otrzymają w formie elektronicznej, a nagrody i dyplomy w formie papierowej wręczymy po powrocie do szkoły.
Opiekun Samorządu klas I-III
Dorota Matuszczak