• Konkursy klas IV-VIII

      • Wyniki konkursów 

        w II semestrze 2017/ 2018

        Wyniki_konkursow__klas_IV-VII_II_semestr_2017-2018.docx

        Wyniki konkursów 

        w I semestrze 2017/ 2018

        Wyniki_konkursow__klas_IV-VII_I_semestr_2017-2018.docx

         

        Wyniki konkursów 

        w II semestrze 2016/ 2017

        Zestawienie_konkursow_2016-2017_II_semestr.doc

         

        Wyniki konkursów 

        w II semestrze 2015/ 2016

        Zestawienie_konkursow_2015-2016_II_semestr.docx

         

        Wyniki konkursów 

        w I semestrze 2015/ 2016

        Zestawienie_Konkursow_2015-2016_semestr_I.docx

         

        Wyniki konkursów 

        w II semestrze 2014/ 2015

        ZESTAWIENIE_KONKURSOW_____ROK_SZKOLNY_2014-2015.doc

         

         

        Wyniki konkursów 

        w I semestrze 2014/ 2015

        WYNIKI_KONKURSOW_KLAS_IV-VI.doc

         

        Wyniki konkursów 

        w II semestrze 2013/ 2014

         

        Wyniki_konkursow__klas_IV-VI.doc

         

         

        Wyniki konkursów 

        w I semestrze 2013/ 2014

         

        Przedmiot Konkurs Rodzaj Laureaci
        Historia

        -,,List do Taty…”konkurs organizowany przez Biuro Senatorskie RP.

         

         

         

         

        -Udział w projekcie organizowanym przez TPW ,,Tajemnice Starego Miasta”

         

         

         

         

        -Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,HETMANY” o Stefanie Czarnieckim:

         

        -konkurs plastyczny –projekt:

         

         

         

         - Konkurs o prawach dziecka ,,Niech się wreszcie każdy dowie…”

        organizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Warszawie

         

         

         

        Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,KLIO” -,,Polskie Symbole Narodowe”

         

        Warszawski

         

         

         

         

         

         

        Warszawski

         

         

         

         

         

         

        Ogólnopolski

         

         

         

         

         

         

         

        Wojewódzki

         

         

         

         

         

         

        Ogólnoposlki

         

         

         

        miejsce w kategorii-międzydzielnicowe: Julia Kerner kl.6i;

        III miejsce w kategorii-międzyszkolne: Aleksandra Niedzielska kl.6o;

        II miejsce w kategorii międzyszkolne: Wiktoria Owczarek kl.6o.

         

         

        Klasy: II d,III o i IV m.  I miejsce :prezentacje oraz prace plastyczne-makiety Starego Miasta.

        - konkurs wiedzy I miejsce w etapie szkolnym Zuzanna Kozyra kl.5w;

         

         

         

        Etap szkolny: I miejsce –Basia Wisniewska kl.Ib; II miejsce –Alicja Capała kl.Ij i Zosia Capała kl.Ij; III miejsce-Urszula Saczek kl.4r i Zosia Saczek kl.5j.

        Prace tych uczennic zostały wysłane do dalszego etapu.

         

         

         

         

         Udział 3 osobowej drużyny w składzie: Julia Kerner kl.6i,Justyna Mędrzycka kl.6i i Zofia Saczek kl. 5j. Wyników jeszcze brak.

         

         

         

         I miejsce w szkole konkurs wiedzy-Paweł Borowski kl.6o;

        I miejsce w szkole-praca plastyczna-Karolina Szpunar kl.5j;

        I miejsce w szkle-praca fotograficzna-Jeremiah Major kl.6o..

        Język angielski

        -konkurs języka angielskiego  OLIMPUS

         

         

         

         

        - Konkurs dot. Europejskiego dnia Języków – prace w formie plakatów 

         

         

        -Dzielnicowy konkurs języka angielskiego BRAIN TEASER

        Ogólnopolski

         

         

         

         

        Szkolny

         

         

         

        Dzielnicowy-Bielański

        1. Wrzosek Aleksander kl. 5 m
        2. Bołdok Maria kl. 5m
        3. Major Jeremiasz kl. 6o
        4. Major Nikodem kl. 4r

         

         

        I miejsca:

        Mateusz Mędrzycki kl. 4r

        Pola Wojna kl. 5 m

        Julia Domańska kl. 6i

         

         

        II etap: Justyna Mędrzycka

        Teodor Ciuk

        Mateusz Niwiński
        Matematyka

        -  MULTITEST

         

         

         

        - MYŚL MATEMATYCZNIE konkurs dla klas 6 tych

        Ogólnopolski

         

         

         

        Wojewódzki

        Maria Szporka (w kategorii klas IV),

        Jakub Szporka i Paweł Borowski (w kategorii klas 6). 

         

         

        Jan Bielski i Justyna Mędrzycka (II etap)

        Muzyka/Plastyka

        - WZÓR DLA WODY

         

         

        - POKOCHAJ JESIEŃ-konkurs fotograficzny

         

        - ANIOŁY- stołeczny 

        Ogólnopolski

         

         

        Warszawski

         

        Warszawski

        I miejsce Zuzanna Zawitkowska

         

         

        II miejsce Sonia Wołkowycka

         

        III miejsce Julia Rychlewska, wyróżnienia: Wioletta Grochowiak, Katarzyna Gryz, Weronika Grad
        Język Polski 

        - Kuratoryjny konkurs języka polskiego

         

         

         - „Z poprawną polszczyzną na co dzień ”  

         

         

         - „Między nami czytelnikami-

         

        - Pijarski Konkurs Gramatyczny

         

         

         

         

         

        - Dzielnicowy konkurs ortograficzny: „ O pióro gżegżółki i długopis burmistrza”(XIII Bielańskie Dyktando)

         

         - „Z warzywami żyję w zgodzie, jem je co dzień”- konkurs literacki na wiersz propagujący zdrowy styl życia

         

         

        - Bielański Konkurs PRYMUS

        Kuratoryjny

         

         

        Ogólnopolski

         

         

        Warszawski

         

        Dzielnicowy

         

         

         

         

         

        Dzielnicowy

         

         

        Dzielnicowy

         

         

         

        Dzielnicowy

        Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:  Maria Bołdok, 5m i Stanisław Herman 6o

         

        II etap: Julia Kruk  kl.4a, Nikodem  Major, Julia Nowak , Maria Szporka (kl.4r)

         

        kl.5m i 4r (II etap konkursu ogólnopolskiego)

         

        -najlepsi w szkole:

        I m-ce Stanisław Herman ( 6o)

        II- Maria Bołdok ( 5m)

        III -Justyna Mędrzycka (6i)

         

         

        I m-ce Justyna Mędrzycka

         

         

        Julia Nowak, Jan Jabłonowski (4r) i Miłosz Sobieszczak (5m)

         

         

         

        Do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się Maria Bołdok, Stanisław Herman, 
        Przyroda

        - MULTITEST

         

         

         

         

         - Konkurs przedmiotowy z przyrody organizowany przez Mazowieckiego  Kuratora Oświaty

        Ogólnopolski

         

         

         

         

        Ogólnopolski

        Szymon Pluciński ( 10 miejsce)

        Nikodem Major ( 10 miejsce)

        Jeremiasz Major( 10 miejsce)

         

         

        Do II etapu przeszła 1 osoba:

        Jeremiasz Major
        Religia

        - IX Wojewódzki konkurs recytatorski poezji religijnej  " Usłysz Panie, moje słowa dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II.

         

         

        - Konkurs  na najładniejszy lampion adwentowy

        Wojewódzki

         

         

         

        Wewnątrzszkolny

        Julia Górska klasa 5 m

        Paulina Żukowska 4k ( przeszły do drugiego etapu , ale nie zostały laureatkami)

         

        I miejce Karolina Szpunar kl. 5 j

        II miejsce Marcin Majkowski kl. 5 w

        III miejsce Marta Nowacka kl. 5w

         

        Wyniki konkursów klas IV-VI

        w I semestrze 2012/ 2013

                                                                                                                                                                   

         

        Termin

        Przedmiot

        Nazwa konkursu

        Rodzaj konkursu

        Laureaci

        GRUDZIEŃ

         

         

         

         

         

         

        JĘZYK POLSKI

        1. Konkurs wiedzy ogólnej PRYMUS

         

         

         

         

         

        Dzielnicowy

         

         

         

         

         

         

        Barbara Olszewska

        Szporka Jakub

        Borowski Paweł

        Stanisław Herman

        Dominik Trojan Zakrzewski

        PAŹDZIERNIK

         

         

        MATEMATYKA

        1. Konkurs kuratoryjny

         

         

        Kuratoryjny

         

         

        Dominik Kuc kl. VI k – III etap-wojewódzki

        LISTOPAD/

        GRUDZIEŃ

        HISTORIA

        1. Konkurs HETMANY -konkurs wiedzy o Stefanie Czarnieckim – etap szkolny
        2. Konkurs HETMANY o Stefanie Czarnieckim

         

         

         

         

         

        1. Wewnątrzszkolny plastyczny konkurs HETMANY

         

         

         

        Ogólnopolski

         

         

         

        Wewnątrzszkolny

         

         

         

         

         

         

        Wewnątrzszkolny

        Dominik Kuc kl. VIk  – I miejsce

         

         

        Kamila Lipska kl. IVm

        Maria Bołdok kl. IVm

        Jakub Szporka kl. Vo

        Anna Matuszczak kl.VIr

         

         

        Maciej Dudkowski kl. IVj

        Marcelina Smoleń kl. Vo

        Sabina Krysik kl. IVm

        PAŹDZIERNIK

         

         

         

         

        JĘZYK ANGIELSKI

        1. Warszawski konkurs języka angielskiego BRAINSTORM MINI

         

         

        Warszawski

         

         

         

         

        II etap-

        Jan Krzyżanowski kl. VIm

        Mikołaj Kordowski kl. VIm

        Aleksandra Mikulska kl. Vir

         

        PAŹDZIERNIK

         

         

        GRUDZIEŃ

        PLASTYKA/MUZYKA

        1. Plastyczny konkurs pt: „Architektura Bielan”
        2. Konkurs interaktywny    „ Granice ”

        Dzielnicowy

         

        Wojewódzki

         

        Mikołaj Kordowski  - I miejsce

        Mikołaj Kordowski     II miejsce

        PAŹDZIERNIK

        LISTOPAD

         

        PRZYRODA

        1. Multitest

        Ogólnopolski

        Jeremiasz Major kl. Vo – Dyplom Laureata

         

        Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

        Aleksander Wrzosek

        kl. IVm

        Maria Bołdok kl. IVm

        Maria Makola kl. IVw

        Kamila Lipska kl. IVm

        Justyna Mędrzycka

        kl. Vi

        Dominik Trojan Zakrzewski kl. Vo

        Dominik Kuc kl. Vik

        Justyna Makowska

        kl. VIk

         

                                     

         

         

                                     WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI

                                            w II semestrze 2011/ 2012

                                                                                                              

         

         

        Nazwa konkursu

        Laureaci

        termin

         

        KONKURS FOTOGRAFICZNY "OSIEDLE WAWRZYSZEW- MOJA MAŁA OJCZYZNA"

         

        I miejsce

        MIKOŁAJ KORDOWSKI

        uczeń kl. V k

         

        luty

         

         

         

         

         

        TURNIEJ TANECZNY PIRUET

        (etap dzielnicowy)

         

        I miejsce

        NATALIA PEŁKA

        uczennica kl. V k

         

        marzec

         

         

        KONKURS „POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS”

        (etap dzielnicowy)

         

         

        I miejsce

        ANNA WĄSIK – kl. VI a

        KRYSTIAN WOLIŃSKI- kl. Vr

        JULIA KERNER- kl. IVi

         

         

        marzec

         

         

                               WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI

                                           w I semestrze 2011/ 2012

                                                                                                                                                                                                                                

        Nazwa konkursu

        Laureaci

        termin

        Bielański konkurs języka angielskiego dla kl. V i VI

        II etap:

        Magdalena Wudzka kl. VI b

        Magdalena Majkowska kl. VIb

        Piotr Kostrzewski kl. V r

        grudzień

        Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy

        o Stefanie Czarnieckim dla kl. I-VI

        Miejsce:

        I – Oliwia Borowska kl. V m

             Kinga Wójcik kl. V k

        II – Aleksandra Szałaśnik   kl.Vk

        III – Kamil Fabczak kl. VI a

              Joanna Skiba kl. VI a

         

        listopad

        Ogólnopolski konkurs historyczny HETMANY

        Miejsce:

        I – Mikołaj Kordowski kl. V k

        II – Dominik Kuc kl. V k

        III – Piotr Kostrzewski kl. Vr

        listopad

        Ogólnopolski historyczny konkurs plastyczny HETMANY

        Marcelina Smoleń kl. IV o

        styczeń

        Ogólnopolski konkurs z historii OLIMPUS

        (wyniki w II sem.)

        styczeń

        Wewnątrzszkolny historyczny  konkurs plastyczny HETMANY

        Aleksander Wrzosek kl. III d

        Marcelina Smoleń kl. IV o

        Anna Wąsik kl. VI a

        styczeń

        Ogólnopolski konkurs z przyrody MULTITEST

        Mikołaj Kordowski kl. V k

        Justyna Mędrzycka kl. IV i

        październik

        Bielański konkurs PRYMUS

        II etap:

        Stanisław Herman kl. IV o

        Piotr Kostrzewski kl. V r

        Justyna Mędrzycka kl. IV i

        Julia Głowacz kl. V m

        Wiktor Szymański kl. VI a

        listopad

        Konkurs plastyczny „ Obraz mojej Warszawy”

        M. Kordowski - wyróżnienie

        październik

         

         

                         Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                                  na szczeblu miasta

                           w roku szkolnym 2011/2012

         

                                                                                          

                 

        Rodzaj zawodów

        Efekty

         

         Mistrzostwa Warszawy młodzików  w BRYDŻU SPORTOWYM

        MICHAŁ ZIELIŃSKI (kl. V r)

        I miejsce

                           

                             Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                         na szczeblu międzynarodowym

                           w roku szkolnym 2010/11

                                           

        Rodzaj konkursu

        Efekty

        Konkurs matematyczny „Kangur”

         

        Krystian Wolski – IVr,

        Dominik Kuc – IVk,

        Kazimierz Gutkowski –VI a

                          

                                 Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                                    na szczeblu krajowym

                              w roku szkolnym 2010/ 11

                                           

         

        Rodzaj konkursu

        Efekty

        Konkurs przyrodniczy „MULTITEST”

        14 miejsce – Aleksandra Sikorska VI a

        Konkurs przyrodniczy „EKO-PLANETA”

        Wyróżnienie – Julia Trawińska – VI a

        Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

        Wyróżnienie – Mikołaj Kordowski – IV k,

        Dominik Kuc – IV k

        Centrum Edukacji Historycznej „KLiO”; Śladami cywilizacji starożytnych

        20 miejsce – Magdalena Majkowska – V a

        (I miejsce w szkole)

        Olimpus – Grunwald 1410

        20 miejsce – Joanna Skiba – V a

        Olimpu – Olimpiada przedmiotowa z historii

        33 miejsce - Juliusz Lenart

         – V a

        Alfik matematyczny

        Udział 20 uczniów, najwyższe miejsce w kraju 122 w kraju – Michał Zieliński – IV r, kolejne 230 miejsce – Jan Krzyżanowski – IV m, miejsce 547 – Piotr Kostrzewski – IV r

         

         

        Konkurs matematyczny – Mat 2011

        Udział 17 uczniów, 60 miejsce w kraju – Dominik Kuc – IV k, miejsce 335 – Jacek Mikołajków, miejsce 386 – Mateusz Karpiński

        VI a 

        Konkurs matematyczny – Krajowy Geniusz

        8 miejsce w kraju –Jan Krzyżanowski – IV m,

        9 miejsce – Mikołaj Kordowski – IV k

        10 miejsce Dominik Kuc – IV k

                                               Sukcesy uczniów kl. IV-VI
                                    na szczeblu miasta
                               w roku szkolnym 2010/ 11
                                                                                

        Rodzaj konkursu

         

        Efekty

        Technika – Ogólnopolski Turniej BRD – etap warszawski

        VIII miejsce:

        Aleksandra Sikorska – VI a

        Kazimierz Gutkowski – VI a Jarosław Skibiński – VI b

                                   Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                                       na szczeblu dzielnicy

                                   w roku szkolnym 2010/11

                                                

        Rodzaj konkursu

         

        Efekty

        Konkurs plastyczny „Spacer po Bielanach”

        Wyróżnienie – Weronika Orzeł – V b

        Konkurs Wiedzy Ogólnoprzedmiotowej „PRYMUS”

        Finalistka - Aleksandra Sikorska – VI a