•  

    ________________________________________________________________________

    Konsultacje indywidualne dotyczące predyspozycji zawodowych i podejmowania decyzji

                  

     

    Szanowni Państwo

    Rodzice i  uczniowie  klas 8 szkół podstawowych oraz klas 3 gimnazjalnych

    Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz  doradcy zawodowi zapraszają uczniów klas 8 szkół podstawowych oraz klas 3 gimnazjalnych wraz z Rodzicami na konsultacje indywidualne dotyczące predyspozycji zawodowych i podejmowania decyzji edukacyjnych podczas  XI Bielańskich Targów Edukacyjnych  w Zespole Szkół nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi”, ul. S. Żeromskiego 22/28:

    -27 lutego 2019 r. (środa)  w godz. 10.00-14.00

    -28 lutego 2019 r.  (czwartek) w godz.10.00-14.00

    Podczas  bezpośredniego kontaktu  z doradcami zawodowymi możliwe będzie  uzyskanie informacji  m.in. na temat sposobu działania w zakresie podejmowania decyzji edukacyjno-zawodowych oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne dla Państwa pytania  dotyczące  trudnych wyborów. 

    Jednocześnie zachęcamy Państwa do umawiania się na spotkania w: 

     -szkołach (w każdej szkole można uzyskać informacje od doradcy zawodowego lub koordynatora doradztwa zawodowego),

    -rejonowych poradniach psychologiczno -pedagogicznych (na spotkania należy umawiać się telefonicznie). Wykaz poradni: http://edukacja.warszawa.pl/placowki/poradnie  

    -Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń (WCIES) przy ul. Starej 4, umawiając się na spotkanie z doradcą zawodowym  crdz@wcies.edu.pl

    -Centrum Informacji i Doradztwa Młodzieżowego w Pałacu Młodzieży po wcześniejszym umówieniu tel. 22 656 66 48 lub ciidm@pm.waw.pl

    -w trakcie Targów Edukacyjnych m.st. Warszawy  w Pałacu Kultury i Nauki (bez wcześniejszych zapisów) w dniach od 5 do 9 marca 2019 w sali Rudniewa (IV piętro Pałacu Kultury i Nauki).

    ________________________________________________________________________

    Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego

     

    Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz doradcy zawodowi Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkół  podstawowych oraz III klas gimnazjum wraz z Rodzicami  na indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego w ramach Warszawskich Dni Otwartych Doradztwa Zawodowego. Doradcy zawodowi zapraszają  w dniach 23 lutego 2019 r. (sobota)  oraz 24 lutego 2019 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 15.00 do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży (wejście głowne od ul. Świętokrzyskiej). Nie obowiazują wcześniejsze zapisy. 

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
   • sp133@edu.um.warszawa.pl
   • informatyksp133@gmail.com
   • (22) 834 28 31
   • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa
   • Michał Gasiński iodo@dbfobielany.waw.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
 • Galeria zdjęć

   brak danych