• Konkursy klas I-III

      • Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2018/2019

        II semestr

        Wyniki_konkursow_klas_I-III_II_semest_2018-2019.docx

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2018/2019

        I semestr

        Wyniki_konkursow_klas_I-III_I_semestr_2018-2019.docx

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2017/2018

        II semestr

        Wyniki_konkursow_klas_I-III__semestr_II_2017-2018.docx

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2017/2018

        I semestr

        Wyniki_konkursow__klas_I-III_semestr_I_2017-2018.docx

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2016/2017

        II semestr

        Wyniki_konkursow__klas_I-III_2016-2017_II_semestr.docx

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2015/2016

        II semestr

         

        Wyniki_konkursow_klas_I-III_2015-2016_semestr_II.doc

            

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2015/2016

        I semestr

         

        Wyniki_konkursow_klas_I-III_2015-2016_I_semestr.doc

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2014/2015

        II semestr

         

        Wyniki_konkursow__klas_I-III_2014-2015_II_semestr.doc

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2014/2015

        I semestr

         

        Wyniki_konkursow_klas_I-III_2014-2015.doc

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2013/2014

        II semestr

         

        Wyniki_konkursow__klas_I-III.doc

         

         

         

        Wyniki konkursów klas – kl. I-III

        w roku szkolnym 2013/2014

        I semestr

         

                    

        Konkursy Termin Treść Konkursu Odpowiedzialni Osiągnięcia
        Konkurs wojewódzki październik

        Konkurs recytatorski poezji religijnej

        „Usłysz Panie moje słowa...”

        s. Danuta Koźlik

        Wyróżnienie:

        Zofia Górska

         kl. IIi

                         

         

         

                                                     Wyniki konkursów klas – kl. I-III

                                                  w roku szkolnym 2012/2013

                                                                I semestr

                                                                                                                 

         

        Konkursy pozaszkolne

        Termin

        Treść Konkursu

        Odpowiedzialni

        Osiągnięcia

         

        Konkurs dzielnicowy

         

        grudzień

         

         

         

         

        Konkurs plastyczny „Pocztówka bożonarodzeniowa”

         

        Wychowawcy klas, Wychowawcy świetlicy

         

         

         

        Laureat:

        Zuzanna Skiba, kl. IIa

         

        Konkurs wojewódzki

         

        październik

         

         

         

         

         

        Konkurs recytatorski poezji religijnej ku uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II „Usłysz Panie moje słowa”

         

         

        s. Danuta Koźlik

         

        Wyróżnienie:

        Paulina Żukowska, kl. IIIb

         

         

         

                          WYNIKI KONKURSÓW KLAS I-III

                              w II semestrze 2011/2012                                               

         

        Termin

        Nazwa konkursu

         

        LAUREACI

         

           kwiecień

         

         

         

         

         

         

         

         

        kwiecień

          

         

         

         

         

         kwiecień

         

         

         

         

         

        maj

         

         

        Ogólnoplski konkurs

        "Scena 21" pod

        patronatem Macieja

        Wojtyszki.

        Brombolandia 2012.

         

         

         

        Dzielnicowy konkurs

        ortograficzny dla klas

        III- "I ty możesz zostać

        Mistrzem ortografii"

         

         

        Bielański konkurs

        muzyczny "Mikrofon

        dla każdego"

         

         

         

        "Mała Olimpiada Matematyczna" 

        (etap dzielnicowy)

         

         

         

         

         WYRÓŻNIENIE

        Uczniowie i Rodzice  kl. IIId

         

        NAGRODA INDYWIDUALNA

        ZA DOKONANIA AKTORSKIE

        DLA ZOSI NOBIS

         

         

        III miejsce - KAROLINA TYMICKA

                                       kl. IIId

         

         

         

         

         

        WYRÓŻNIENIE - JULIA GÓRSKA

                                                 kl. IIId

         

         

         

         

        WYRÓŻNIENIE:

        JULIA FUTERHENDLER-  kl. IIId

        KAROLINA TYMICKA - kl. IIId

         

         

         

         

         

         

                   WYNIKI KONKURSÓW KLAS I-III

                              w I semestrze 2011/2012

                                           

                

        Termin

        Nazwa konkursu

         

        LAUREACI

         

             listopad

         

         

         

          

         

        listopad

         

         

         

         

         

        listopad

         

         

         

         

        styczeń

         

         

         

         

         

         

         

         

        styczeń

         

         

         

         

         

         

        - Konkurs plastyczny pt. „Portret patrona szkoły Stefana Czarnieckiego”

         

         

        - Ogólnopolski konkurs  "Matematyka z Plusem"

         

         

        - Konkurs wiedzy o St. Czarnieckim dla kl. III (etap szkolny)

         

         

        - Konkurs ortograficzny dla klas III

        „Z ortografią za Pan Brat”

         

         

         

         

         

        - Konkurs czytelniczy „Henryczek”

         

         

         

         

         

         I miejsce

        Aleksander Wrzosek – kl. IIId

         

         

         

         

        Maria Bołdok - kl. IIId

        (bardzo dobry wynik)

         

         

         

        I miejsce

        Kamila Lipska- IIId

        Maciej Dudkowski- IIIi

        Julia Rychlewska- III

         

         

        I miejsce:

        Kamila Lipska – kl. IIId

        II miejsce

        Aleksander Wrzosek – IIId

        Karlina Tymicka – kl. IIId

        Klara Gonciarz – kl. IIId

        III miejsce:

        Julia Rychlewska – kl. IIIj

        Karolina Szpunar kl. IIIi

         

         

         

        I miejsce:

        Maciej Dudkowski- kl. IIIi

        II miejsce:

        Pola Wojna- kl. IIId

        Kamila Lipska – kl. IIId

        III miejsce:

        Karolina Szponar- kl. IIIi

        Zofia Saczek- kl. IIIi

        Aleksander Wrzosek- kl. IIId

                                 

                                   Sukcesy uczniów kl. I-III

                                                

                                 na szczeblu międzynarodowym

                                 w roku szkolnym 2010/ 11

        Rodzaj konkursu

        Efekty

        Konkurs matematyczny „Kangurek”, „Maluch”

         

        Nagroda- Mateusz Fabczak – kl. IId

         Wyróżnienia:

        Paweł Borowski- kl. IIIo,

        Jeremiah Major- kl. IIIo

         

         

                                  Sukcesy uczniów kl. I-III

                                               

                                    na szczeblu krajowym

                                w roku szkolnym 2010/ 11

          

        Rodzaj konkursu

         

        Efekty

           Stypendiada wczesnoszkolna:

         

        - konkurs czytelniczy

         

         

        - konkurs plastyczny „Kreska”

         

         

        Wyróżnienie –

        Zuzanna Kozyra - kl. IIj

         

        Wyróżnienie –

        Weronika Grad – kl. IIi

         

        Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

         

         

         

        Nagroda -

        Nikodem Major – kl. Id

        Jeremiah Major – kl. IIIo

        Wyróżnienie –

        Paweł Borowski – kl. IIIo

        Nagroda pocieszenia –

        Jan Bielski – kl. IIIo

        Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

         

                                   Sukcesy uczniów kl. I-III

                                                  

                                       na szczeblu miasta

                                w roku szkolnym 2010/ 11

        Rodzaj konkursu

         

        Efekty

        Konkurs recytatorski pt. „Warszawska Syrenka”

         

        I miejsce:

        Zofia Nobis – kl. IId

         
         
                               Sukcesy uczniów kl. I-III

                                                      

                                  na szczeblu dzielnicy

                             w roku szkolnym 2010/ 11

         

         

        Rodzaj konkursu

         

        Efekty

        Konkurs recytatorski pt. „Twórczość Marii Konopnickiej w słowach i obrazach”

         

         

        I miejsce:

        Zofia Nobis – kl. IId

        II miejsce:

        Mateusz Wysocki – kl. Id

        III miejsce:

        Wiktoria Owczarek – kl. IIIo

         

        Konkurs plastyczny pt. „Twórczość Marii Konopnickiejw słowach i obrazach”

        I miejsce:

        Karolina Słomczyńska – kl. IIIa

        Wyróżnienie:

        Katarzyna Gryz – kl. IIIa

         

        Konkurs plastyczny „Pocztówka z Europy”

         

         

        II miejsce:

        Adrianna Marszałek –kl. Id

        III miejsce:

        Oliwia Pakuła – kl. Ib

         

        Konkurs ortograficzny „I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii”

         

        II miejsce:

        Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

        Wyróżnienie:

        Stanisław Herman – kl. IIIo

        Bartosz Marciniak – kl. IIIa

         

        Turniej czytelniczo-językowy „Czworonożni przyjaciele w naszych książkach”

         

        II miejsce:

        Kamila Lipska – kl. IId

        III miejsce:

        Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

         

        Konkurs recytatorski pt. „Warszawska Syrenka”

         

        I miejsce:

        Zofia Nobis – kl. IId