Aktualności

          • KONKURS RECYTATORSKI ,,WIERSZE Z HUMOREM”

          •  

            W świetlicy szkolnej odbył się wyjątkowy konkurs recytatorski „Wiersze z humorem”, który dostarczył wszystkim uczestnikom i widzom wielu powodów do uśmiechu.


            Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały zabawne i pełne humoru utwory poetyckie, wcielając się w różne postacie i starając się jak najlepiej oddać charakter recytowanych wierszy. Podczas występów nie brakowało śmiechu, radości oraz gromkich braw publiczności. Uczestnicy wykazali się nie tylko doskonałą pamięcią, ale także odwagą sceniczną, wyraźną dykcją i dużym poczuciem humoru. Każdy występ był wyjątkowy i spotkał się z życzliwym przyjęciem widzów oraz jury. Konkurs przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze, a wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele przyjemności. Na zakończenie wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki jako wyraz uznania za przygotowanie i udział w konkursie. Spotkanie pozostawiło wiele pozytywnych emocji i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

          • Finał II Ogólnopolskiego Konkursu „Pierwsza Pomoc – Ważna Pomoc”

          •  

            25 kwietnia uczniowie klasy 8r: Hania, Krystian oraz Wiktor wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu pierwszej pomocy podczas finału II Ogólnopolskiego Konkursu „Pierwsza Pomoc – Ważna Pomoc”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 355.

            Uczniowie świetnie poradzili sobie z 6 stacjami pozoracyjnymi, obejmującymi różne sytuacje wypadkowe. Wykazali się ogromną wiedzą, opanowaniem oraz gotowością do niesienia pomocy osobom poszkodowanym 👏

            Szczególne wyróżnienie otrzymał Krystian Bernard za swoje znakomite przygotowanie w zakresie zabezpieczenia miejsca wypadku – brawo! 🌟

            Ogromne gratulacje dla całej trójki za zaangażowanie, profesjonalizm i godne reprezentowanie szkoły!

            Joanna Majewska 

          • Sukcesy uczniów

          • Z ogromną radością i dumą składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy zostali wyróżnieni w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur: 

            W kategorii Żaczek klasy 2 

            KATARZYNA CHUDOBIŃSKA - wyróżniona 

             

            W kategorii Maluch klasy 3 

            WOJCIECH SZUPILUK - wynik bardzo dobry 

            CZESŁAW PARTYKA - wyróżniony

             

            W kategorii Maluch klasy 4 

            WANDA MIELCZAREK - wyróżniona 

            JAN GALEWSKI - wyróżniony 

            STANISŁAW PARYSZ - wyróżniony

             

            W kategorii Beniamin klasy 5 

            FRANCISZEK SZUPILUK - wyróżniony

             

            Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania swoich talentów i wielu satysfakcji z odkrywania świata matematyki!

          • Egzamin ósmoklasisty

          • Drodzy Ósmoklasiści!

            Przed Wami ważny moment — egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam dużo spokoju, wiary w siebie i powodzenia na każdym etapie! 🍀

            Niech wiedza, którą zdobywaliście przez lata, zaprocentuje jak najlepiej. Trzymamy za Was mocno kciuki! 🤞

            Powodzenia! 💙

      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
        • (22) 834 28 31
        • ul. Antoniego Fontany 3
          01-835 Warszawa
          Poland
        • Małgorzata Kopczyńska
          mkopczynska@eduwarszawa.pl

          Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
    • Galeria zdjęć

      • brak danych