Rekrutacja do klasy pierwszej

w Szkole Podstawowej nr 133

im. Stefana Czarnieckiego

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Tak jak w ubiegłych latach, Nasza Szkoła przygotowała ofertę edukacyjną dla Rodziców dzieci do klas pierwszych.  Ma ona na celu ułatwić Państwu podjęcie decyzji, gdzie Wasze dziecko od 1 września 2024 r. będzie realizowało obowiązek szkolny.

Już niebawem ruszy internetowa rekrutacja do klas pierwszych. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej szkoły w samym sercu Starych Bielan. Szkoła Podstawowa nr 133 jest placówką z 85-letnią tradycją, ciągle rozwijająca się dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, podejmujemy i promujemy w środowisku różnorodne inicjatywy, współpracujemy z licznymi instytucjami i placówkami.

Nasza Szkoła dysponuje:

• Wysoko wykwalifikowaną kadrą
        • Doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi i zapleczem sanitarnym
        • Certyfikowanymi placami zabaw
        • Codzienną opieką medyczną

Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby dziecka i jego wszechstronny rozwój.  Z roku na rok poszerzana jest oferta edukacyjna dostosowana do aktualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych naszych uczniów. To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjności nauczycieli oraz nowoczesnemu wyposażeniu szkoły na miarę XXI wieku.

W przyszłym roku szkolnym dedykujemy uczniom klas pierwszym:

- dwa oddziały ogólnodostępne (z językiem angielskim oraz dodatkowym językiem hiszpańskim),

- jeden oddział spotrowy - gimnasyka artystyczna- rugby

Od lat wprowadzamy Indeks Kulturalny, czyli sposób monitorowania także pozaszkolnych osiągnięć uczniów w zakresie edukacji kulturalnej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, obejrzenia prezentacji, filmików umieszczonych na naszej stronie Internetowej.

Zapraszamy na dzień otwarty 28 lutego 2024 r.

Wierzymy, że wybierając naszą placówkę, dokonacie Państwo najlepszego wyboru dla swoich dzieci.

Pozostajemy do Pastwa dyspozycji.

Małgorzata Szerszeń