Rekrutacja do klasy pierwszej

w Szkole Podstawowej nr 133

im. Stefana Czarnieckiego

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Tak jak w ubiegłych latach, Nasza Szkoła przygotowała ofertę edukacyjną dla Rodziców dzieci do klas pierwszych.  Ma ona na celu ułatwić Państwu podjęcie decyzji, gdzie Wasze dziecko od 1 września 2022 r. będzie realizowało obowiązek szkolny.

Już niebawem ruszy internetowa rekrutacja do klas pierwszych. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej szkoły w samym sercu Starych Bielan. Szkoła Podstawowa nr 133 jest placówką z 85-letnią tradycją, ciągle rozwijająca się dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, podejmujemy i promujemy w środowisku różnorodne inicjatywy, współpracujemy z licznymi instytucjami i placówkami.

Nasza Szkoła dysponuje:

• Wysoko wykwalifikowaną kadrą
        • Doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi i zapleczem sanitarnym
        • Certyfikowanymi placami zabaw
        • Codzienną opieką medyczną

Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby dziecka i jego wszechstronny rozwój.  Z roku na rok poszerzana jest oferta edukacyjna dostosowana do aktualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych naszych uczniów. To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjności nauczycieli oraz nowoczesnemu wyposażeniu szkoły na miarę XXI wieku.

W przyszłym roku szkolnym dedykujemy uczniom klas pierwszym dwa oddziały z elementami klasy dwujęzycznej (innowacja z języka angielskiego) z dodatkowym językiem hiszpańskim oraz jeden oddział dla klasy pierwszej sportowej sekcja JUDO.

Wprowadzamy Indeks Kulturalny, czyli sposób monitorowania także pozaszkolnych osiągnięć uczniów w zakresie edukacji kulturalnej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, obejrzenia prezentacji, filmików umieszczonych na naszej stronie Internetowej.

Wierzymy, że wybierając naszą placówkę, dokonacie Państwo najlepszego wyboru dla swoich dzieci.

Pozostajemy do Pastwa dyspozycji.

Z wyrazami Szacunku

Małgorzata Szerszeń