•  

     

    Rekrutacja do klasy pierwszej

    w Szkole Podstawowej nr 133

    im. Stefana Czarnieckiego

    w Warszawie

     

                                                                                     Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

    Tak jak w ubiegłych latach, Nasza Szkoła przygotowała ofertę edukacyjną dla Rodziców dzieci do klas pierwszych.  Ma ona na celu ułatwić Państwu podjęcie decyzji, gdzie Wasze dziecko od 1 września 2024 r. będzie realizowało obowiązek szkolny.

    Już niebawem ruszy internetowa rekrutacja do klas pierwszych. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej szkoły w samym sercu Starych Bielan. Szkoła Podstawowa nr 133 jest placówką z 85-letnią tradycją, ciągle rozwijająca się dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, podejmujemy i promujemy w środowisku różnorodne inicjatywy, współpracujemy z licznymi instytucjami i placówkami.

    Nasza Szkoła dysponuje:

    • Wysoko wykwalifikowaną kadrą
    • Doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi i zapleczem sanitarnym
    • Certyfikowanymi placami zabaw
    • Codzienną opieką medyczną

     

    Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby dziecka i jego wszechstronny rozwój.  Z roku na rok poszerzana jest oferta edukacyjna dostosowana do aktualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych naszych uczniów. To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjności nauczycieli oraz nowoczesnemu wyposażeniu szkoły na miarę XXI wieku.

    W przyszłym roku szkolnym dedykujemy uczniom klas pierwszym:

    - dwa oddziały ogólnodostępne (z językiem angielskim oraz dodatkowym językiem hiszpańskim),

    - jeden oddział spotrowy - gimnasyka artystyczna- rugby

    Od lat wprowadzamy Indeks Kulturalny, czyli sposób monitorowania także pozaszkolnych osiągnięć uczniów w zakresie edukacji kulturalnej.

    Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, obejrzenia prezentacji, filmików umieszczonych na naszej stronie Internetowej.

    Zapraszamy na dzień otwarty 28 lutego 2024 r.

    Wierzymy, że wybierając naszą placówkę, dokonacie Państwo najlepszego wyboru dla swoich dzieci.

    Pozostajemy do Pastwa dyspozycji.

     Z wyrazami szacunku 

    Dyrektor Szkoły    

    Małgorzata Szerszeń

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
   • (22) 834 28 31
   • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
   • Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
 • Galeria zdjęć

   brak danych