• Konkursy klas IV-VIII

      • KONKURSY KURATORYJNE

        Harmonogram_konkursow_kuratoryjnych.pdf

        W szkole SP133 nie odbędzie sie konkurs z języka rosyjskiego, francuskiego oraz niemieckiego. 

         

        PRZEDMIOT

        KONKURS

        TERMIN

        ODPOWIEDZIALNI

        MATEMATYKA

        IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

         

        4. 10. 2019 r.

         

        p. Elwira Budzyńska

        Konkurs Przedmiotowy

        28. 10. 2019 r.

        p. Katarzyna Leszczyńska

        Olimpiada - Olimpus sesja jesienna

         

        5. 11. 2019 r

         

        p. Katarzyna Leszczyńska

        Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

         

        27. 11. 2019 r.

         

        p. Agnieszka Kacperska

        Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

         

        19. 03. 2020 r.

        p. Izabela Obidzińska

         

        Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

         

        28. 02. 2020 r.

         

        p. Magdalena Żmijewska

        Warszawski Konkurs Matematyczny

        Z matematyką przez życie

        I etap – szkolny 09. 01. 2020 r.

        II etap – międzyszkolny

        02. 04. 2020 r.

        p. Elwira Budzyńska

        Pięciobój Matematyczny

        II semestr 2020 r.

        p. Artur Rosa

        Maraton Matematyczny

        II semestr 2020 r.

        p. Artur Rosa

        JĘZYK POLSKI

        Bielańska Olimpiada Językowa

         

        11. 10. 2019 r.

         

         

        Konkurs Kuratoryjny z języka polskiego

         

        17. 10. 2019 r.

         

         

        Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

         

        14. 11. 2019 r.

         

        p. Joanna Mioduchowska

         

        KONKURSY PLASTYCZNE

         

        Makieta naszej szkoły

        Grudzień 2019 r.

        p. Ewelina Górka,

        p. Iza Szczęsna

         

        Tort z okazji 85- lecia Szkoły

         

        Grudzień 2019 r.

        p. Ewelina Górka

         

        Ekologiczny asamblaż

         

        Marzec 2020 r.

        p. Ewelina Górka,

        p. Iza Szczęsna

         

        Nietypowy znak drogowy

         

        Maj 2020 r.

        p. Ewelina Górka

        FIZYKA

        Konkurs Kuratoryjny

        04.11.2019 r.

        p. Marta Żendarska

        Olimpus

        06. 11. 2019 r.

        p. Marta Żendarska

        Eureka

        Brak terminu

        p. Marta Żendarska

        CHEMIA

        Konkurs Kuratoryjny

        18. 10. 2019 r.

        p. Marta Żendarska

        Olimpus

        07.11. 2019 r.

        p. Marta Żendarska

        Alchemik

        Brak terminu

        p. Marta Żendarska

        JĘZYK ANGIELSKI

        Olimpus

        06. 11. 2019 r.

        p. Mateusz Klimek

        W Know It

        Luty 2020 r.

        p. Mateusz Klimek

        We Know It mini

        Brak terminu

        p. Mateusz Klimek

        INFORMATYKA

        PIX 2019

        25 – 29. 11. 2019 r. Eliminacje

        05. 12. 2019 r. Półfinały

        13. 12. 2019 r. finał

        p. Jarosław Popik

        Konkurs Informatyczny Logia

         

        16. 11. 2019 r. - etap szkolny 
        14. 01. 2020 r.  - etap rejonowy
        05. 03. 2020 r.- etap wojewódzki

         

        p. Jarosław Popik

        Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

         

        12 – 15. 11. 2019 r.

        p. Jarosław Popik

        GEOGRAFIA

        konkurs przedmiotowy (kuratoryjny) z geografii 

         

        31.10.2019

         

        p. Magdalena Żmijewska

         

        Olimpus z geografii sesja jesienna

         

        8.11.2019

         

        p. Magdalena Żmijewska

         

        Geoplaneta

         

        26.11.2019

         

        p. Magdalena Żmijewska

        TECHNIKA

        Policjanci są wśród nas

        Brak terminu

        p. Iza Szczęsna

         

        Ze Strażą Miejską bezpiecznie

         

        Brak terminu

        p. Iza Szczęsna

        ETYKA

        Etyczny plakat dla klas 4-8

         

        Maj 2020 r.

        p. Danuta Rybusińska

        BIOLOGIA Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO- PLANETA 4 marca 2020 p. Aneta Mikulska
          Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Świetlik” 17 marca 2020 p. Aneta Mikulska
          Multitest z biologii  25 październik 2019 p. Aneta Mikulska
           Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony - Meditest 15 listopada 2019 p. Aneta Mikulska