• Konkursy klas I-III

      •  KONKURSY WIEDZY w kl. I-III w roku szkolnym 2019/2020

         

        Konkurs

        Termin

        Odpowiedzialni

         

        Alfik matematyczny (kl. III)

        listopad

        Agata Skotnicka

        Katarzyna Bonat

        wychowawcy klas III

         

        Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon -sesja jesienna

        listopad

        Joanna Majewska

        Dorota Matuszczak

         

        Warszawska Syrenka

        marzec

        Agata Skotnicka

        Dorota Matuszczak

        wychowawcy klas I-III

         

        Kangur Matematyczny- (kl. II-III)

        marzec

        Olga Kwiecień

        Dorota Matuszczak

        wychowawcy klas II-III

         

        Ogólnopolski konkurs Synapsik

        (kl. II-II)

         sesja jesienna i wiosenna

         

        październik

        kwiecień

        Dorota Matuszczak

        Katarzyna Bonat

        Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon -sesja wiosenna

        marzec

        Joanna Majewska

        Beata Serafin-Ibek

         

        I Ty możesz zostać Mistrzem ortografii-klasy III

         

        marzec

        Olga Kwiecień

        wychowawcy klas III

        Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”

        marzec

        Olga Kwiecień

        Danuta Rybusińska

         

        Henryczek –kl-asy II-III

        marzec

        Dorota Matuszczak

        Joanna Majewska

         

        Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

         

        marzec

        Katarzyna Bonat

        Inga Budzyńska

        Konkurs języka angielskiego

        ,,We Know It”

         

        marzec/maj

        Piotr Śmiałkowski

        wychowawcy klas I-III

        Konkursy wewnątrzszkolne

        Na bieżąco

         

        Wychowawcy klas I-III

         

         

         

         

         

        KONKURSY PLASTYCZNE  kl. I-III w roku szkolnym 2019/2020

         

        Termin

        Treść konkursu

         

        Odpowiedzialni

        wrzesień- październik

        Złota polska jesień.

         

        „Kwiaty dla Nauczyciela” – konkurs na najładniejszą laurkę dla nauczyciela

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

        Opiekunowie Samorządu klas I-III,

        wychowawcy klas

        0-III.

        listopad- grudzień

        ,,Moje święta” (kl.0-1)- praca plastyczna.

        „Kartka świąteczna" (kl. 2) -praca plastyczna, technika dowolna.

        ,,Święta w Polsce i na świecie”- (kl. 3) – opowiadanie. 

         

        styczeń- luty

        ,,Dziadkowie” (kl. 0-1)-praca plastyczna.

        ,,Opis Babci lub Dziadka” (kl. 2)- praca literacka.

        ,,List Babci lub Dziadka”- (kl. 3)- praca literacka.

        marzec- kwiecień

        Wiosna, ach to Ty!” (kl. 0-1)-praca plastyczna

        ,,Wiosna wokół nas” (kl. 2-)

         praca plastyczna.

        ,,Oznaki wiosny” (kl. 3)- opis

         

        maj - czerwiec

        ,,Jestem Polakiem i znam symbole narodowe’’ - kl. 0-3- technika dowolna praca plastyczna lub opis

        ,,Laurka dla mamy i taty” (kl. 0-1)-praca plastyczna

        ,,Moi rodzice” (kl. 2)- praca plastyczna

        ,,Moi Rodzice” ( kl. 3)- opis