• Sport

      • OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2017/ 2018

        1. 4 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży chłopców w piłce ręcznej
        2. 2 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży chłopców w unihokeju
        3. 2 miejsce miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2016/ 2017

         

        1. Szkolny turniej Ping-Ponga kl. IV-VI
        a) kat. chłopców


        - 1miejsce : Herman Antoni kl. 5a
        - 2 miejsce : Lendzion Michał kl. 5a
        - 3 miejsce : Wojna Dominik kl. 5a

         

        a) kat dziewcząt


        - 1 miejsce:Gabrysia Pawłowska kl. 6d
        - 2 miejsce:Wirginia Makowczenko kl. 5w
        - 3 miejsce: Matylda Sledz kl. 6d
        - 4. miejsce: Zuzanna Sbiba kl. 6m


        2. 4 miejsce kat. chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w piłce ręcznej.
        3. 1 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Szachach.
        4. 5 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2015/ 2016

         

        1.   I miejsce w dzielnicowym Turnieju szachowym WOM
        2.   Bartosz Świątkowski - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany

        szkół podstawowych w pływaniu
        3.   Teresa Wędrychowska - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany
        szkół podstawowych w pływaniu
        4.   Mistrzostwa Szkoły Podstawowej  w tenisie stołowym:

        kat. chłopców:
        1miejsce Jakub Stoń
        2miejsce Hubert Krajewski
        3miejsce Paweł Knot
        4miejsce Łukasz Pupecki

        kat. dziewcząt:
        1miejsce:Helena Łonisk
        2miejsce:Maria Szporka
        3miejsce:Aleksandra Połaska
        4miejsce:Nina Kulik

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2014/ 2015

         

        - 25 wrzesień 2014- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych - udział uczniów
         i uczennic klas 5-6; 6 miejsce i awans uczennicy klasy
        6m - Janiny Wędrychowskiej do zawodów o zasięgu warszawskim
         (Warszawskiej Olimpiady Młodzieży)
        
        - 13 listopada 2014 - udział reprezentacji uczniów klas II - IV 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych - IV miejsce
        
        - 13 październik 2014- udział reprezentacji chłopców 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej - rozgrywki 
        zakończone w fazie grupowej
        
        - 18 grudzień 2014 - Turniej Gwiazdkowy o Mistrzostwo Szkoły nr 133 w tenisie stołowym
         dziewcząt i chłopców - nagrody ufundowała Rada Rodziców
        
        - 12 styczeń 2015 - udział reprezentacji dziewcząt i chłopców 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej -  rozgrywki
         zakończone w fazie grupowej

         

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W II SEMESTRZE 2013/ 2014

         

        Udział w zawodach sportowych na poziomie dzielnicowym:

        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – 5 miejsce drużyny chłopców
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w pływaniu dziewcząt i chłopców – III miejsce w kategorii dziewcząt klas 5 w stylu dowolnym

        zajęła Janina Wędrychowska – klasa 5m
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej chłopców – rozgrywki zakończone w fazie grupowej
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym
        - Turniej piłki siatkowej „Radosna siatkówka”- II miejsce reprezentacji uczniów naszej szkoły

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2013/ 2014

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców 

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej dziewcząt

         

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2012/ 2013

         


        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych.

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej dziewcząt.

        I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt.

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej chłopców.

         

        Mistrzostwa Dzielnicy Bielany

        II miejsce  Julia Głowacz kl. 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 800 m.
        
        II miejsce Karol Zarzycki kl 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 1000 m.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2011/ 2012

         

         gify sportowe

         

        III miejsce Julia Głowacz kl. Vm - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany  w biegach przełajowych

         

        III miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt

         

        II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju chłopców

         

         

         

        Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Lekkoatletyce

         

         

        - Julia Głowacz kl. Vm- I miejsce w biegu na 600m

        - Dariusz Wojsznisz kl. VIa- II miejsce w skoku w dal

        - Natalia Satwin kl. Vm- II miejsce w biegu na 60m

        - Karol Zarzycki kl. Vm- II miejsce w biegu na 1000m

        - Weronika Majda kl. IVi- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

        - Michał Wojtyński kl. Vr- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

         

         

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Chłopców

         

        1. Jakub Szporka -kl. IVo

        2. Paweł Borowski - kl.IVo

        3. Bartosz Marciniak- kl. IVd

        4. Michał Wojtyński- kl. Vr

        5. Daniel Ziulczyk- kl. VIb             

        6. Jeremi Protas- kl. VIa

        7. Kamil fabczak- kl. VIa

        8. Mateusz Połaski- kl. VIa

        9. Dariusz Wosznisz- kl. VIa

         

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Dziewcząt

         

        1. Natalia Satwin- kl. Vn

        2. Nowalska Zuzanna- kl. Vr

        3. Khachatryan Valeria- kl. VIb

        4. Maliszewska Zuzanna- kl. VIb

        5. Mateńka Karolina- kl. VIa

        6. Kilanowska Julia- kl. Vr

        7. Olszewska Barbara- kl. Vr

        8. Dąbrowska Iwona- kl. VIb

        9. Wąsik Anna- kl. VIa

        10. Cieślikowska Gabriela- kl. VI

         

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Piłce Nożnej Chłopców

         

        1. Jakub Szporka- kl. IVo

        2. Paweł Borowski- kl. IVo

        3. Bartosz marciniak- kl. IVo

        4. Krzysztof Duszak- kl. VIa

        5. Jeremi Protas- kl. VIa

        6. Kamil Fabczak- kl.VIa

        7. Mateusz Połaski- kl. VIa

        8. Dariusz Wojsznisz- kl. VIa

        9. Maciej Grzelak- kl. IVd