• Sport

      • Witamy Serdecznie!!!

         

        W tej zakładce zapoznacie się z Naszymi Osiągnięciami Sportowym w roku szkolnym 2022/2023!!!!

        Przekażemy relacje z zawodów indywidualnych oraz zespołowych.

        Więc zaczynajmy ………………………:)

         

         

         

         

        2O WRZESIEŃ 

         

        We wtorek 20.09.2022 na pobliskim AWF-ie odbyły się przełaje lekkoatletyczne. Oczywiście nie zabrakło naszej reprezentacji szkoły. Uczniowie rywalizowali w biegach na dystansie 800m oraz 1000m. 

        W naszym zespole znaleźli się: 

        Kat. Dziewcząt rocz. 2011: 

        Maja Vysata-Jerzak 

        Kat. Chłopców rocz. 2011: 

        Karol Zawadowski, Aleksander Kowalczyk , Aleksander Niedziński , Franciszek Sawicki, Piotr Bystydzieński, Igor Pasymowski, Kajetan biński 

        Kat. Dziewcząt rocz. 2010: 

        Hanna Szwed, Lena Jakubiak, Lena Zambrowska, Janina Gołąb, Helena Hofman,  

        Kat. Chłopców rocz. 2010: 

        Patryk Czarnobaj, Franciszek Ceceruk, Adam Kudelski, Bartosz Ender, Miłosz Ceglarek, Aleksander Szczygieł. 

        Kat. Dziewcząt rocz. 2008: 

        Chante Surowiecka, Liwia Michalczyk, Joanna Borska, Chesnakova Karina. 

        Kat. Chłopców rocz. 2008: 

        Dmitro Kolotylo, Stanisław Ceceruk, Piotr Sawicki 

        Kat. Chłopców rocz. 2009: 

        Antoni Starko, Krystian Szulęcki, Franciszek Issakiewicz. 

         

        Wszyscy zawodnicy dali z siebie 100% i wywalczyli punkty dla naszej Szkoły !!!!! 

        Przedstawimy teraz najważniejsze osiągnięcia uzyskane podczas biegów:  

        Kat. Chłopców rocz. 2011: 

        8 miejsce: Igor Pasymowski 

         

        Kat. Chłopców rocz. 2010: 

        6 miejsce: Patryk Czarnobaj 

         

        Kat. Dziewcząt rocz. 2010: 

        6 miejsce: Janina Gołąb 

        8 miejsce: Lena Zambrowska 

         

        Kat. Dziewcząt rocz. 2008: 

        2 miejsce : Liwia Michalczyk 

         

        Kat. Chłopców rocz. 2008: 

        4 miejsce : Piotr Sawicki  

         

        Kat. Chłopców rocz. 2009: 

        1 miejsce : Franciszek Issakiewicz 

         

         

         

        Gratulujemy wysokich miejsc naszym podopiecznym i pozostałym sportowej postawy!!!!. 

         

         

        Witamy Serdecznie!!!

         

        W tej zakładce zapoznacie się z Naszymi Osiągnięciami Sportowym w roku szkolnym 2021/2022!!!!

        Przekażemy relacje z zawodów indywidualnych oraz zespołowych.

        Więc zaczynajmy ………………………:)

         

         

         

        13 MAJ

         

        W tym dniu na AWFie odbyły się Mistrzostwa dzielnicy Bielany w 4boju lekkoatletycznym w kategorii dzieci. Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły drużynowo 6 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na miejscu 4.
        Indywidualnie Antoni Starko z klasy 7d zajął 3 miejsce i brązowy medal w skoku w dal, a Igor Gutowski z klasy 7p zdobył srebro w biegu na 60m.
        Gratulujemy wszystkim, każdy dał z siebie 100%

        Skład drużyny dziewcząt:
        - Carla Achkar
        - Maja Płoucha
        - Estrada-Osmycka Lourdes
        - Sara Majsterkiewicz
        - Sylwia Sontowska
        - Urszula Dzięgielewska


        Skład drużyny chłopców:
        - Patryk Czarnobaj
        - Maciej Michalczyk
        - Igor Gutowski
        - Antoni Starko
        - Jan Siarkiewicz
        - Franciszek Parysz

         

        GRATULACJE !!

         

        II MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 133 W SNOOKERZE

         

        Dnia 11 marca br. odbyły się II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 133 w Snookerze.

        Zawody odbyły się na II piętrze, a udział w zawodach zadeklarowało 15 zawodników klas I i II. Wszyscy stawili się z dobrymi humorami oraz chęcią zdobycia mistrzostwa.

        Snookerzyści rywalizowali ze sobą w 6 konkurencjach zdobywając punkty. Zawodnicy o ich najwyższej ilości zdobyli miejsca 1-3.

        Turniej był bardzo zacięty, zawodnicy nie odpuszczali. Byli skupieni na swoim zadaniu oraz celu, o czym świadczy bardzo zbliżona ilość punktów. Do ostatniej konkurencji były emocje:).

         

        Na koniec najlepszym Snookerzystą, a zarazem Mistrzem Szkoły Podstawowej nr 133 został uczeń

        kl. 2j Stanisław Gurak

        2 miejsce zajął uczeń kl. 1d Tymon Słójkowski

         

        Przy końcowym zliczaniu punktów 2 zawodników zajmowało 3 miejsca.

        W związku z tym między Karolem Wekierą kl. 2j, a Antonim Malinowskim kl. 1d nastąpiła bardzo, ale to bardzo emocjonującą dogrywka.

        Decydowały detale, ale to Karol zachował więcej zimnej krwi i zdobył 3 miejsce.

         

        Należy tu bardzo pochwalić Antoniego Malinowskiego za hart ducha i godną postawę snookerzysty.

        Na koniec zostały rozdane pamiątkowe dyplomy dla wszystkich zawodników oraz gadżety.

        Podium otrzymało puchary i medale, które na pewno będą piękną pamiątką oraz zachętą do dalszej ciężkiej pracy.

         

        1 miejsce : STANISŁAW GURAK

        2 miejsce : TYMON SŁÓJKOWSKI

        3 miejsce : KAROL WEKIERA

        GRATULACJE  !!!!!!!

         

        Gratulujemy również wszystkim zawodnikom , którzy brali udział w turnieju za wspaniałą zabawę pełną emocji i dramatyzmu.

        Snooker w Sp 133 rządzi 😊

        BRAWA SNOOKERZYŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Relacja zdjęciowa z turnieju

         


         

        15, 16 MARCA

        W tych dniach reprezentacja szkoły odbywała turniej Warszawskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży dzielnicy Bielany w piłce nożnej, w kategorii dzieci.

        W dniu 15 .03.2022r pod balonem przy ul. Rudzkiej odbyły się rozgrywki grupowe.

        Z każdej grupy awansowały dwie drużyny.

        Nasi reprezentanci nie dali nikomu szans i pewnie awansowali do następnej rundy, która odbyła się  następnego dnia.

         

        W środę 16.03.2022r spotkały się najlepsze zespoły i rywalizowały o miano najlepszej drużyny na Bielanach.

        Rywalizacja była bardzo zacięta, nikt nie odstawiał nogi J, co poskutkowało awansem do finału turnieju.

        Zawodnicy SP 133 spotkali się  z SP 273 filia

        Po zaciętym boju i mnóstwie nerwów musieliśmy uznać wyższość rywali.

        Niestety przegraliśmy 0:1

         

        TURNIEJ KOŃCZYMY NA 2 MIEJSCU!!!!!!

         

        WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY , KTÓRA REPREZENTOWAŁA BARDZO WYSOKI POZIOM!!!!!

         

         OTO NASI REPREZENTANCI W KAT. DZIECI:

        1. FRANCISZEK SAWICKI 4R
        2. IGOR PASYMOWSKI 4R
        3. PIOTR BYSTYDZIEŃSKI 4R
        4. PATRYK CZARNOBAJ 5A
        5. STANISŁAW WEKIERA 5M
        6. BARTOSZ ENDER 6E
        7. MIŁOSZ CEGLAREK 6E
        8. FRANCISZEK PARYSZ 7F
        9. FRANCISZEK ISSAKIEWICZ 7D
        10. WIKTOR SZYMANDERA 7D

         

        23,24 LISTOPADA

         

        We wtorkowy poranek 23 listopada odbyły się zawody z unihokeja młodzieży . Nasza reprezentacja szkoły wyruszyła na zawody przy ulicy Gwiaździstej.

        Tego dnia rywalizacja toczyła się w grupach. Najlepsi z grupy awansowali do finałów , które odbyły się w środę 24 listopada.

        Podczas starć grupowych NASZA SZKOŁA  nie miała sobie równych i awansowała do finałów wygrywając dwa spotkania i jedno remisując.

         

        W drugiej fazie wystąpiły 3 najlepsze zespoły z grup.  Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym.

        W tym dniu również SP 133 pokazało klasę wygrywając obydwa mecze.

        W pierwszym spotkaniu pewna wygrana 3:0, natomiast drugi mecz skromne 1:0, które dało: 

         

        MISTRZOSTWO DZIELNICY BIELANY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW KAT. MŁODZIEŻY

         

         

        Reprezentacja SP 133 będzie reprezentowała dzielnicę Bielany podczas zawodów Dzielnicowych .

        Życzymy powodzenia !!!!!

         

        Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!!

         

         

         

         

        13 PAŹDZIERNIKA

         

        Na hali sportowej przy ulicy Staffa 3/5  spotkały się szkoły podstawowe w celu wyłonienia najlepszej drużyny w „Grach i Zabawach Zespołowych”

         

        Naszą szkołę reprezentowali:

        1. Jagoda Jabłońska 2j
        2. Karol Wekiera 2j
        3. Aniela Vysata-Jerzak 2o
        4. Jan Grygiel 3d
        5. Sebastian Kardasz 2a
        6. Zofia Mokrosińska 3d
        7. Hanna Sielska 3b
        8. Anna Sosnowska 3d
        9. Tadeusz Wróblewski 3p
        10. Piotr Bystydzieński 4r
        11. Igor Pasymowski 4r
        12. Janina Strachota 4r
        13. Łucja Turowska 4r
        14. Stefan Wołowski 4r
        15. Natalia Wyra 4r

         

         

        Uczniowie walczyli w 7 konkurencjach . Każdy wyścig był odpowiednio punktowany. Na koniec zostały podliczone punkty. I tak nasi dzielni zawodnicy wywalczyli 4 miejsce 

         

        Wielkie brawo i gratulacje !!!

         

        Pod spodem relacja zdjęciowa z wydarzenia.

         

         

         

         

         

        15 PAŹDZIERNIKA

         

         

        Zawody szachowe zawsze wzbudzały dużo emocji szczególnie , że nasza szkoła zawsze zajmowała wysokie miejsca.

         

        Zgłosiliśmy dwie drużyny , w  kategorii dzieci oraz kategorii młodzieży.

         

        W obu kat. uczniowie rywalizowali systemem 7 partii, czyli do rozegrania każdy zawodnik miał siedem gier . Punkty liczyły się drużynowo.

         

        W kat. dzieci występowały następujące osoby :

         

        1 szachownica: Ziemowit Chmielewski 7p

        2 szachownica: Rafał Piwowarczuk 7f

        3 szachownica: Aleksander Bołdok 7d

        4 szachownica: Malina Chodźko 7d

         

         

        kat. młodzieży:

         

        1 szachownica: Mariusz Rajchert  8m

        2 szachownica: Jan Bystydzieński 8a

        3 szachownica: Grzegorz Kuptel 8m

        4 szachownica: Wiktoria Janik 8a

         

        Gratulacje dla obydwu drużyn !!!!

         

        W kat. dzieci:

        SP 133 zajęło wysokie 2 miejsce !!!

        Natomiast młodzież uplasowała się na 5 miejscu.

         

        Relacja  poniżej:

         

         

         

         

         

        30 WRZEŚNIA

         

        Tego dnia odbyły się finały Mistrzostw młodzieży w piłce nożnej .

        I uwaga………..  :

         

        Nasza drużyna w składzie :

         

        1. Marczewski Mikołaj 8m
        2. Szota Filip 8m
        3. Szwed Mateusz 8m
        4. Biniek Jakub 8m
        5. Bystydzieński Jan 8a
        6. Parysz Józef 8a
        7. Konador Jan 8e
        8. Laskowski Krystian 8e

         

         

        ZDOBYŁA 2 MIEJSCE ( SREBRO ) w Dzielnicowych Rozgrywkach Piłki Nożnej Młodzieży!!!

        Wielkie Gratulacje !!!!!  Brawo!!!

         

         

        24 WRZEŚNIA

         

        Piłkarska Reprezentacja młodzieży udała się na rozgrywki Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w dzielnicy Bielany.

        Nasi piłkarze rozpoczęli rywalizacje w grupie C , rozgrywając trzy mecze . Rywalami były szkoły SP 53, SP 273 Filia, oraz SP 77.

        Najlepszy zespół z grupy udaje się na finały .

         

        A tak przedstawiały się wyniki naszych meczów:

         

        SP 53 : SP 133  - 0:1

        SP 133 : SP 272 Filia – 1:1

        SP 77 : SP 133 -  0:6

         

        Dwie wygrane i remis dały nam 1 miejsce w grupie , oraz awans do strefy medalowej .

        Finały odbędą się 30.09.2021r.

         

        Skład Reprezentacji Szkoły SP 133:

        1. Marczewski Mikołaj 8m
        2. Szota Filip 8m
        3. Szwed Mateusz 8m
        4. Biniek Jakub 8m
        5. Bystydzieński Jan 8a
        6. Parysz Józef 8a
        7. Konador Jan 8e
        8. Laskowski Krystian 8e

         

        Wielkie Gratulacje oraz brawa za walkę , gdyż było ciężko!!!

         

         

         

         

         

        21 WRZEŚNIA

         

        Tego dnia odbyły się pierwsze zawody w biegach przełajowych. Reprezentacja naszej Szkoły stawiła się na pobliskim AWF-ie , aby rywalizować w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży dzielnicy Bielany.

        Uczniowie podzieleni na grupy wiekowe rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z innych bielańskich Szkół .

        Biegi  przełajowe przeprowadzone były na dystansie od 800m do 1000m, w zależności od kategorii wiekowej i płci.

         

        I oto nasze osiągnięcia :

         

        2 miejsce kat. chłopców rocz.  2008 – Jan Bystydzieński

        4 miejsce kat. chłopców rocz. 2007 – Mikołaj Marczewski

        2 miejsce kat. chłopców rocz. 2010 – Patryk Czarnobaj

        4 miejsce kat. dziewcząt rocz. 2010 – Michalina Woźnicka

         

        Ogromne gratulacje i powodzenia na finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży , które odbędą się 06.10.2021r. na AWF Warszawa.

         

        Pozostałym biorącym udział i reprezentującym naszą Szkołę serdecznie dziękujemy i gratulujemy super postawy!!!!

         

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2019/ 2020

        -  I miejsce w Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) w  szachach kat . Młodzieży – szczebel Dzielnicowy

        - III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży ( WOM ) w  szachach kat . dzieci – szczebel Dzielnicowy

        - II miejsce  w Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) w  szachach – szczebel Warszawski

        - Mistrzostwo Polski w I Ogólnopolskim Turnieju Szkół Podstawowych w Snookerze.

        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany ( WOM ) w biegach Przełajowych:

        Antoni Maksymiuk – I miejsce w biegu na 1000m. – szczebel dzielnicowy

        Antoni Maksymiuk – II miejsce w biegu na 1000m. – szczebel Warszawski

        Jakub Sikorski – III miejsce w biegu na 800m – szczebel dzielnicowy

        - III miejsce w Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) w  koszykówce chłopców kat. dzieci – szczebel dzielnicowy

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2018/ 2019

        - IV miejsce w  Mistrzostwach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) w  piłce ręcznej – szczebel Dzielnicowy

        - III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży ( WOM ) w  tenisie stołowym kat. dzieci – szczebel dzielnicowy

        - II miejsce w Mistrzostwach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) w  unihokeju – szczebel Dzielnicowy

        - Medale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży ( WOM ) pływaniu kat. dzieci:

        Rafał Piwowarczuk – II miejsce w stylu dowolnym

        Michalina Mądrzak – I miejsce styl dowolny

        Sylwia Sontowska – III miejsce styl dowolny

        Michalina Mądrzak – II miejsce styl dowolny

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2017/ 2018

        1. 4 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży chłopców w piłce ręcznej
        2. 2 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży chłopców w unihokeju
        3. 2 miejsce miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W ROKU SZKOLNYM  2016/ 2017

         

        1. Szkolny turniej Ping-Ponga kl. IV-VI
        a) kat. chłopców


        - 1miejsce : Herman Antoni kl. 5a
        - 2 miejsce : Lendzion Michał kl. 5a
        - 3 miejsce : Wojna Dominik kl. 5a

         

        a) kat dziewcząt


        - 1 miejsce:Gabrysia Pawłowska kl. 6d
        - 2 miejsce:Wirginia Makowczenko kl. 5w
        - 3 miejsce: Matylda Sledz kl. 6d
        - 4. miejsce: Zuzanna Sbiba kl. 6m


        2. 4 miejsce kat. chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w piłce ręcznej.
        3. 1 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Szachach.
        4. 5 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2015/ 2016

         

        1.   I miejsce w dzielnicowym Turnieju szachowym WOM
        2.   Bartosz Świątkowski - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany

        szkół podstawowych w pływaniu
        3.   Teresa Wędrychowska - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany
        szkół podstawowych w pływaniu
        4.   Mistrzostwa Szkoły Podstawowej  w tenisie stołowym:

        kat. chłopców:
        1miejsce Jakub Stoń
        2miejsce Hubert Krajewski
        3miejsce Paweł Knot
        4miejsce Łukasz Pupecki

        kat. dziewcząt:
        1miejsce:Helena Łonisk
        2miejsce:Maria Szporka
        3miejsce:Aleksandra Połaska
        4miejsce:Nina Kulik

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2014/ 2015

         

        - 25 wrzesień 2014- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych - udział uczniów
         i uczennic klas 5-6; 6 miejsce i awans uczennicy klasy
        6m - Janiny Wędrychowskiej do zawodów o zasięgu warszawskim
         (Warszawskiej Olimpiady Młodzieży)
        
        - 13 listopada 2014 - udział reprezentacji uczniów klas II - IV 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych - IV miejsce
        
        - 13 październik 2014- udział reprezentacji chłopców 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej - rozgrywki 
        zakończone w fazie grupowej
        
        - 18 grudzień 2014 - Turniej Gwiazdkowy o Mistrzostwo Szkoły nr 133 w tenisie stołowym
         dziewcząt i chłopców - nagrody ufundowała Rada Rodziców
        
        - 12 styczeń 2015 - udział reprezentacji dziewcząt i chłopców 
        w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej -  rozgrywki
         zakończone w fazie grupowej

         

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W II SEMESTRZE 2013/ 2014

         

        Udział w zawodach sportowych na poziomie dzielnicowym:

        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – 5 miejsce drużyny chłopców
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w pływaniu dziewcząt i chłopców – III miejsce w kategorii dziewcząt klas 5 w stylu dowolnym

        zajęła Janina Wędrychowska – klasa 5m
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej chłopców – rozgrywki zakończone w fazie grupowej
        - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym
        - Turniej piłki siatkowej „Radosna siatkówka”- II miejsce reprezentacji uczniów naszej szkoły

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2013/ 2014

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców 

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej dziewcząt

         

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2012/ 2013

         


        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych.

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej dziewcząt.

        I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt.

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej chłopców.

         

        Mistrzostwa Dzielnicy Bielany

        II miejsce  Julia Głowacz kl. 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 800 m.
        
        II miejsce Karol Zarzycki kl 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 1000 m.

         

        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

        W I SEMESTRZE 2011/ 2012

         

         

        III miejsce Julia Głowacz kl. Vm - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany  w biegach przełajowych

         

        III miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt

         

        II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju chłopców

         

         

         

        Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Lekkoatletyce

         

         

        - Julia Głowacz kl. Vm- I miejsce w biegu na 600m

        - Dariusz Wojsznisz kl. VIa- II miejsce w skoku w dal

        - Natalia Satwin kl. Vm- II miejsce w biegu na 60m

        - Karol Zarzycki kl. Vm- II miejsce w biegu na 1000m

        - Weronika Majda kl. IVi- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

        - Michał Wojtyński kl. Vr- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

         

         

        II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Chłopców

         

        1. Jakub Szporka -kl. IVo

        2. Paweł Borowski - kl.IVo

        3. Bartosz Marciniak- kl. IVd

        4. Michał Wojtyński- kl. Vr

        5. Daniel Ziulczyk- kl. VIb             

        6. Jeremi Protas- kl. VIa

        7. Kamil fabczak- kl. VIa

        8. Mateusz Połaski- kl. VIa

        9. Dariusz Wosznisz- kl. VIa

         

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Dziewcząt

         

        1. Natalia Satwin- kl. Vn

        2. Nowalska Zuzanna- kl. Vr

        3. Khachatryan Valeria- kl. VIb

        4. Maliszewska Zuzanna- kl. VIb

        5. Mateńka Karolina- kl. VIa

        6. Kilanowska Julia- kl. Vr

        7. Olszewska Barbara- kl. Vr

        8. Dąbrowska Iwona- kl. VIb

        9. Wąsik Anna- kl. VIa

        10. Cieślikowska Gabriela- kl. VI

         

         

        III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Piłce Nożnej Chłopców

         

        1. Jakub Szporka- kl. IVo

        2. Paweł Borowski- kl. IVo

        3. Bartosz marciniak- kl. IVo

        4. Krzysztof Duszak- kl. VIa

        5. Jeremi Protas- kl. VIa

        6. Kamil Fabczak- kl.VIa

        7. Mateusz Połaski- kl. VIa

        8. Dariusz Wojsznisz- kl. VIa

        9. Maciej Grzelak- kl. IVd

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
      • sp133@eduwarszawa.pl
      • jpopik@eduwarszawa.pl
      • (22) 834 28 31
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych