• Nauczyciele

      • Jezyk polski:

        mgr Aleksandra Stefaniuk

        mgr Maria Pieńkosz

        mgr Danuta Święczkowska

        mgr Marlena Wójcik

        mgr Joanna Mioduchowska

         

         

        Matematyka:

        mgr Katarzyna Bęben

        mgr Katarzyna Leszczyńska

        mgr Izabela Obidzińska

        mgr Magdalena Żmijewska

        mgr Agnieszka Kacperska

         

        Język angielski:

        mgr Mateusz Klimek

        mgr Piotr Śmiałkowski

        mgr Dominika Klimek

        mgr Anna Guzowska

        mgr Halina Choroś

        mgr Natalia Jaworowska

         

        Język hiszpański:

        mgr Martyna Połeć

        mgr Katarzyna Balcerzak

         

        Fizyka

        mgr Marta Żendarska

         

        Geografia 

        mgr Magdalena Żmijewska

         

        Biologia 

        mgr Aneta Mikulska 

        mgr Małgorzata Szerszeń

         

        Chemia 

        mgr Marta Żendarska

         

        Edukacja wczesnoszkolna:

        mgr Katarzyna Bonat

        mgr Inga Budzyńska

        mgr Olga Kwiecień

        mgr Joanna Majewska

        mgr Dorota Matuszczak

        mgr Danuta Rybusińska

        mgr Beata Serafin-Ibek

        mgr Agata Skotnicka

        mgr Piotr Śmiałkowski

         

        Wychowanie fizyczne:

        mgr Artur Kiełczykowski

        mgr Robert Perlan

        mgr Wioletta Szarpak

        mgr Ilona Kida

        mgr Paulina Właszczuk

         

        Przyroda:

        mgr Olga Kwiecień

        mgr Aneta Mikulska

        mgr Violetta Strzyżewska

        mgr Magdalena Żmijewska

        mgr Małgorzata Szerszeń

         

        Zajęcia komputerowe, informatyka:

        mgr Dorota Matuszczak

        mgr Jarosław Popik

         

        Historia i społeczeństwo, Historia:

        mgr Jagoda Wóltańska

         

        Religia:

        siostra mgr Dorota Sypniewska

        siostra mgr Agata Trzaska

        mgr Emilia Gadomska

         

        Etyka:

        mgr Piotr Śmiałkowski

        mgr Danuta Rybusińska

         

        Plastyka:

        mgr Ewelina Górka

         

        Muzyka:

        mgr Iza Szczęsna

        mgr Agata Szablewska

         

        Zajęcia techniczne, Technika:

        mgr Iza Szczęsna

         

        Edukacja dla bezpieczeństwa 

        mgr Małgorzata Kobylińska

         

        Nauczyciele świetlicy:

        mgr Iwona Dąbrowicka

        mgr Agnieszka Karpińska

        mgr Halina Kasznia

        Ewa Kwiatkowska

        mgr Ilona Kida

        mgr Mateusz Listwan

        mgr Joanna Malicka

        mgr Kinga Muroń

        mgr Kinga Niemkiewicz

        mgr Marianna Noory

        mgr Aleksandra Sierańska

        mgr Violetta Strzyżewska

        mgr Paulina Właszczuk

        mgr Zych Agata

         

        Nauczyciele oddziału przedszkolnego:

        mgr Justyna Strzyżewska

        mgr Beata Janeczek

        mgr Agnieszka Jastrzębska

        mgr Lidia Karolak

         

         

        Nauczyciele dla ucznia z orzeczeniem: 

        mgr Justyna Janicka

        mgr Małgorzata Paziewska

        mgr Marta Zatorska

        mgr Ewelina Żyrek

        mgr Marek Jaroszewski