• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

•

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2022 r. według poniższego harmonogramu:

• klasy I - godzina 9.00 - uroczyste rozpoczęcie na sali gimnastycznej
            • oddział przedszkolny - godzina 9.30 - sala oddziału przedszkolnego
            • klasy II - III - godzina 10.00 - sale szkolne z wychowawcami
            • klasy IV - V - godzina 10.00 - sale szkolne z wychowawcami
            • klasy VI - VIII - godzina 11.00 - sale szkolne z wychowawcami

• Tytuł Przyjaciela Pól Nadziei

•

W ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu w roku szkolnym 2021/2022 włączyliśmy się we wsparcie i propagowanie działalności Pól Nadziei. Opiekunowie wolontariatu wraz z uczniami zasadzili cebulki na terenie szkoły. Przed Bożym Narodzeniem opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z uczniami wykonywali karty świąteczne, które umiliły czas świąteczny osobom potrzebującym. W jedną z niedziel cały dzień chętni wolontariusze wraz z opiekunami zbierali pieniążki na Starych Bielanach na hospicjum domowe. Kolejną aktywnością było zgłoszenie naszej placówki do konkursu na Inicjatywę Edukacyjną promującą ideę Pól Nadziei i nagranie wraz z chętnymi uczniami klas IV-VIII spotu reklamowego z ciekawym przekazem dotyczącym tematyki hospicyjnej. Dyrektor Ośrodka Hospicjum Domowe zdecydował przyznać naszej Szkole tytuł Przyjaciela Pól Nadziei za udział w akcji Pola Nadziei 2021/22.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu