• REKRUTACJA

     • Rodzicu, 

      jeśli chcesz obejrzeć naszą szkołę prosimy o wysłanie takiej wiadomości na adres mailowy szkoły : sp133@edu.um.warszawa.pl  i pozostawienie swojego adresu kontaktowego e-mail/telefonu.

      Termin obejrzenia szkoły zostanie umówiony indywidualnie.

      ZAPRASZAMY !!!

     • Działalność biblioteki

     •  

      Od dnia 9.02.2021 biblioteka szkolna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-13:30. W celu wypożyczenia książki prosimy o kontakt z pracownikiem biblioteki (p. Elwira Dąbrowska, p. Katarzyna Leszczyńska) np. za pośrednictwem dziennika Librus lub platformy Teams w celu uzgodnienia terminu udostępnienia książki. Odbiór zamówionych książek na portierni.Czytelnia pozostaje nieczynna.

     • Sukces ucznia

     • Z największą przyjemnością, dumą  i po prostu szczęśliwi, informujemy, że uczeń naszej szkoły Ignacy Wojciechowski kl.8l zajął 4 miejsce etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z matematyki, którego organizatorem na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli („MSCDN”). Zdobył 17 na 20 możliwych punktów.

      Ignacy szczerze  gratulujemy, to rzadki sukces. Niezmiernie cieszymy się Twoim szczęściem. Jesteś SUPER. Życzymy dalszych sukcesów.

      Rodzicom Ignacego gratulujemy i  dziękujemy za zrozumienie, wsparcie, wytrwałość.

     • WALENTYNKI

     •  

       

      Już 14 lutego święto zakochanych - Walentynki! Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału  w obchodach tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy głównie na fanpage szkoły na Facebooku.  To tam będzie się działo 14 i 15 lutego!!! 

       

      Zachęcamy Was do skorzystania z Interaktywnej Poczty Walentynkowej.  Wystarczy tylko stworzyć wirtualną kartkę (np. w programie Paint) lub napisać życzenia i przesłać je na adres: p.smialkowski@sp133waw.onmicrosoft.com, a już po kilku chwilach będziecie je mogli przeczytać na naszym profilu na Facebooku (kto jeszcze go nie polubił to szybciutko, szybciutko…).  Przypominamy o netykiecie!  

      Zapraszamy do wzięcia udziału w Quizie walentynkowym, który dostępny będzie tylko  14 lutego. Link do quizu znajdziecie na fanpage’u i w Ogłoszeniach Librus 14 lutego.

      Dla zdobywcy największej liczby punktów – nagroda. 

      Zapraszamy do rozwiązania krzyżówek, rebusów i łamigłówek - szczegóły na fanpage’u oraz  w Ogłoszeniach Librus. 

      Proponujemy Wam konkurs na Walentynkowy wiersz. Prosimy o przesłanie go na adres mailowy: j.janicka@sp133waw.onmicrosoft.com. Termin nadsyłania prac upływa 14.02.2021r. o północy. 

      Dla zwycięzców konkursu nagroda – publikacja na stronie internetowej szkoły i Facebooku, pochwała  oraz słodki drobiazg po powrocie do szkoły. 

      Zachęcamy do skorzystania z przepisów na walentynkowe słodkości.  

      Zadedykuj piosenkę swojej sympatii. Wyślij link i dedykację na adres: p.smialkowski@sp133waw.onmicrosoft.com, a pojawi się ona na fanpage’u.

          

      ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY  

      Szkolne Koło Wolontariatu  

       

     • Gorączka złota PCK

     • W ramach działań wolontariatu serdecznie zachęcamy na pozyskanie funduszy na dofinansowanie wypoczynku letniego, organizowanego przez PCK dla potrzebujących dzieci z terenu Warszawy i Mazowsza (wyjazdy, zajęcia prowadzone w okresie wakacyjnym organizowane lub współorganizowane przez PCK).Akcja polega na zebraniu jak największej wagi „złotych” monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy do 22 maja 2021.Trzy placówki, które zbiorą najwięcej monet otrzymają nagrody oraz dyplomy.Grosze prosimy zostawiać w słoikach znajdujących się przy głównych wejściach.Dziękujemy

      Szkolne Koło Wolontariatu

     • Sukces ucznia

     • Z radością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Jeremi Aneszko z kl.8l awansował do etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego biologicznego, którego organizatorem na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli („MSCDN”).

       

      Jeremi serdecznie gratulujemy życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

     • WOŚP w SP133

     • Tak jak w latach ubiegłych, również i w tym, tak różnym od poprzedniego roku, uczniowie naszej szkoły pokazali, że nie jest im obca troska o dobro innych.

      Po raz kolejny, chętni uczniowie stali się wolontariuszami i „zagrali” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

      Udało im się uzbierać ponad 6500 zł, kwota ta tym razem przyczyniła się do wsparcia laryngologii dziecięcej, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

       

      Cieszymy się, że jako społeczność szkolna mogliśmy włączyć się w tę inicjatywę. 

       

     • Sukcesy uczniów

     • Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Ignacy Wojciechowski kl.8l awansował do etapu wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z matematyki, którego organizatorem jest na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty - Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli („MSCDN”).

      Ignacy, serdecznie gratulujemy, to ogromny sukces, jednocześnie życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
    • sp133@eduwarszawa.pl
    • jpopik@eduwarszawa.pl
    • (22) 834 28 31
    • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
    • Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
  • Galeria zdjęć

    brak danych