• Podwórko Nivea

• Szanowni Państwo,

nasza szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez Nivea. Do wygrania jest nowoczesne „podwórko talentów” z boiskiem. Uczniowie i uczennice naszej szkoły pod okiem pani Izy Szczęsnej nagrali film, w którym śpiewają i grają na różnych instrumentach.

Aby wygrać boisko potrzebujemy Państwa głosów (należy oddawać je codziennie do 20.06) pod adresem https://podworko.nivea.pl/ - tam należy odnaleźć naszą szkołę i zarejestrować/zalogować się.

Poniżej film i zdjęcia z akcji.

• Wyniki konkursu "Książka mój najlepszy przyjaciel"

• Dziękujemy za udział w konkursie.
            Gratulujemy zwycięzcom.
            Wyróżnione prace można obejrzeć na holu na parterze.

PIERWSZE MIEJSCE W KLASACH 0-3:
            LILIA CHODŹKO, 0B
            INGA CAINE, 0J
            TADEUSZ GOŁĄB, 1I

PIERWSZE MIEJSCE W KLASACH 4-8:
            TOMASZ WŁOCHACZ, 7J
            KAMILA OWSIANKO, 5E

Elwira Dąbrowska, Katarzyna Leszczyńska, Małgorzata Paziewska

• Uczta na Olimpie

• Historie o bogach i dzielnych bohaterach zawsze wzbudzały zainteresowanie wśród uczniów. Po cyklu lekcji związanym  z mitologią grecką uczniowie sprawdzili swoją wiedzę w "Starciu Tytanów" - konkursie wiedzy o mitach i mitologii. Wprowadzeniem do tego była uczta, na którą tłumnie przybyli olimpijscy bogowie i pojawiły się także piękne boginie. Nie zabrakło nektaru i ambrozji. Uczniowie klas piątych wykazali się niezwykłą kreatywnością. Zachwycali misternie przygotowanymi strojami i atrybutami. Wiedza na temat prezentowanych postaci także nie była im obca. I jak to na uczcie - bawiono się wyśmienicie, o czym świadczą zdjęcia.

JoannaMioduchowska