• Konsultacje dla ucznia

      • HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIA  

        ( 2- 4 tydzień miesiąca) 

        Lp. 

        Nazwisko 

        Imię 

        dzień tygodnia 

        godzina 

        1.

        Balcerzak 

        Katarzyna 

        czwartek 

        15:30 - 16:30 

        2.

        Bonat  

        Katarzyna 

        środa 

        17:30 - 18:30 

        3.

        Boniakowska 

        Aneta 

        wtorek 

        12:00 - 13:00 

        4.

        Budzyńska 

        Elwira 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        5.

        Budzyńska 

        Inga 

        czwartek 

        11:20 – 12:20 

        6.

        Bujnowska 

        Barbara 

        środa 

        16:00 - 17:00 

        7.

        Chmielewska  

        Urszula 

        poniedziałek  

        14:40 - 15:40 

        8.

        Choroś 

        Halina 

        worek 

        16:15 - 17:15 

               9.

        Dąbrowska 

        Elwira 

        czwartek 

        15:30 - 16:30 

             10.

        Górka 

        Ewelina 

        poniedziałek 

        13:35 - 14:35 

            11.

        Hajduk 

        Magdalena 

        środa 

        13:30 - 14:30 

        12.

        Janicka 

        Justyna 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        13.

        Jaroszewski  

        Marek 

        poniedziałek  

        13:30  - 14:30 

        14.

        Jaworowska 

        Natalia 

        środa 

        13:35 - 14:35 

        15.

        Kacperska 

        Agnieszka 

        środa 

        14:30 - 15:30 

        16.

        Kalinka 

        Katarzyna 

        poniedziałek 

        13:30 – 14:30 

        17.

        Karaś – Gmitrzuk 

        Marzena 

        piątek 

        14:30 - 15:30 

        18.

        Karczmarzyk 

        Krystyna 

        poniedziałek  

        12:30 - 13:30 

        19.

        Kiełczykowski 

        Artur 

        środa  

        14:20 - 15:20 

        20.

        Kwiatkowska 

        Ewa 

        piątek 

        11:00 - 12:00 

        21.

        Kwiecień  

        Olga 

        poniedziałek 

        13:30 - 14:30 

        22.

        Latek  

        Martyna 

        wtorek 

        13:30 - 14:30 

        23.

        Leszczyńska 

        Katarzyna 

        środa 

        14:40 - 15:40 

        24.

        Lipowska 

        Monika 

        środa 

        13:35 - 14:35 

        25.

        Majewska 

        Joanna 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        26.

        Malicka 

        Joanna 

        środa 

        16:30- 17:30 

        27.

        Matuszczak 

        Dorota 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        28.

        Mikulska 

        Aneta 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        29.

        Mioduchowska 

        Joanna 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        30.

        Misztal 

        Ewelina 

        środa  

        15:30 - 16:30 

        31.

        Moroń 

        Marta 

        piątek 

        14:40 - 15:40 

        32.

        Neska  

        Karolina 

        wtorek 

        13:00 - 14:00 

        33.

        Nietrzpiela - Poźniak 

        Marta 

        Czwartek  

        16:30 - 17:30 

        34.

        Noory 

        Marianna 

        środa 

        11:00 - 12:00 

        35.

        Nowogoński 

        Adam 

        poniedziałek  

        15:30 - 16:30 

        36.

        Obidzińska  

        Izabela 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        37.

        Ostrowska 

        Jolanta 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        38.

        Paziewska 

        Małgorzata 

        środa 

        14:20 - 15:20 

        39.

        Perlan 

        Robert 

        środa 

        13:30 - 14:30 

        40.

        Połeć 

        Martyna  

        poniedziałek 

        14:20 - 15:20 

        41.

        Popik 

        Jarosław 

        środa 

        16:00 - 17:00 

        42.

        Rybusińska 

        Danuta 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        43.

        Serafin - Ibek 

        Beata 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        44.

        Sierańska 

        Aleksandra 

        czwartek 

        12:10 - 13:10 

        45.

        Skotnicka 

        Agata 

        poniedziałek  

        13:30 - 14:30 

        46.

        Spodar 

        Dominika 

        wtorek 

        14:20 - 15:20 

        47.

        Spólna 

        Agnieszka 

        piątek 

        14:40 - 15:40 

        48.

        Strzyżewska 

        Justyna 

        czwartek 

        17:30- 18:30 

        49.

        Strzyżewska 

        Violetta 

        wtorek 

        07:00 - 08:00 

        50.

        Sypniewska  

        Dorota 

        czwartek 

        14:30 - 15:30 

        51.

        Szablewska  

        Agata 

        środa 

        13:20 - 14:20 

        52.

        Szczęsna 

        Iza 

        czwartek 

        15:30 - 16:30 

        53.

        Szerszeń 

        Małgorzata 

        środa 

        14:40 - 15:40 

        53.

        Święczkowska 

        Danuta 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        54.

        Telicka 

        Paulina 

        poniedziałek  

        14:20 - 15:20 

        55.

        Trzaska 

        Agata 

        środa 

        7.50 - 8.50 

        56.

        Włoczewska  

        Małgorzata 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        57.

        Wóltańska 

        Jagoda 

        środa 

        15:30 - 16:30 

        58.

        Wyczałkowska 

        Dagmara 

        środa 

        17:00- 18:00 

        59.

        Zatorska 

        Marta  

        środa 

        14:20 - 15:20 

        60.

        Zych 

        Agata 

        środa 

        11:00 - 12:00 

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
      • sp133@eduwarszawa.pl
      • jpopik@eduwarszawa.pl
      • (22) 834 28 31
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
      • Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
  • Galeria zdjęć

      brak danych