• Konsultacje dla ucznia

      • HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIA ( 2-4 tydzień miesiąca)

        Lp.

        Nazwisko

        Imię

        dzień tygodnia

        godzina

        1.

        Balcerzak

        Katarzyna

        czwartek

        15:30 - 16:30

        2.

        Bonat

        Katarzyna

        środa

        17:30 - 18:30

        3.

        Boniakowska

        Aneta

        wtorek

        12:00 - 13:00

        4.

        Budzyńska

        Elwira

        środa

        15:30 - 16:30

        5.

        Budzyńska

        Inga

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        6.

        Bujnowska

        Barbara

        środa

        16:00 - 17:00

        7.

        Chmielewska

        Urszula

        poniedziałek

        14:40 - 15:40

        8.

        Choroś

        Halina

        worek

        16:10 - 17:10

        9.

        Dąbrowska

        Elwira

        czwartek

        15:30 - 16:30

        10.

        Falańczyk

        Paulina

        poniedziałek

        14:40 - 15:40

        11.

        Górka

        Ewelina

        poniedziałek

        13:35 - 14:35

        12.

        Janicka

        Justyna

        środa

        15:40 - 16:40

        13.

        Jaroszewski

        Marek

        poniedziałek

        13:30  - 14:30

        14.

        Jaworowska

        Natalia

        wtorek

        14:30 - 15:30

        15.

        Kacperska

        Agnieszka

        środa

        15:30 - 16:30

        16.

        Kalinka

        Katarzyna

        środa

        15:40 - 16:40

        17.

        Karaś – Gmitrzuk

        Marzena

        środa

        14:30 - 15:30

        18.

        Karczmarzyk

        Krystyna

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        19.

        Kiełczykowski

        Artur

        poniedziałek

        15:25 - 16:25

        20.

        Kwiatkowska

        Ewa

        piątek

        11:00 - 12:00

        21.

        Kwiecień

        Olga

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        22.

        Latek

        Martyna

        czwartek

        15:30 - 16:30

        23.

        Leszczyńska

        Katarzyna

        środa

        14:40 - 15:40

        24.

        Lipiec

        Agata

        piątek

        14:40 - 15:40

        25.

        Lipowska

        Monika

        czwartek

        14:40 - 15:40

        26.

        Majewska

        Joanna

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        27.

        Malicka

        Joanna

        środa

        16:30- 17:30

        28.

        Matuszczak

        Dorota

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        29.

        Mikulska

        Aneta

        środa

        15:30 - 16:30

        30.

        Mioduchowska

        Joanna

        wtorek

        15:30 - 16:30

        31.

        Misztal

        Ewelina

        środa

        15:30 - 16:30

        32.

        Moroń

        Marta

        piątek

        14:40 - 15:40

        33.

        Neska

        Karolina

        wtorek

        13:00 - 14:00

        34.

        Nietrzpiela - Poźniak

        Marta

        poniedziałek

        17:00 - 17:30

        35.

        Noory

        Marianna

        środa

        11:00 - 12:00

        36.

        Nowogoński

        Adam

        poniedziałek

        15:30 - 16:30

        37.

        Obidzińska

        Izabela

        środa

        15:40 - 16:40

        38.

        Ostrowska

        Jolanta

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        39.

        Paziewska

        Małgorzata

        środa

        14:20 - 15:20

        40.

        Perlan

        Robert

        środa

        13:30 - 14:30

        41.

        Połeć

        Martyna

        poniedziałek

        14:20 - 15:20

        42.

        Popik

        Jarosław

        poniedziałek

        15:00 - 16:00

        43.

        Rybusińska

        Danuta

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        44.

        Sefarin - Ibek

        Beata

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        45.

        Sierańska

        Aleksandra

        czwartek

        12:10 - 13:10

        46.

        Skotnicka

        Agata

        poniedziałek

        13:30 - 14:30

        47.

        Spodar

        Dominika

        czwartek

        13:30 - 14:30

        48.

        Strzyżewska

        Justyna

        czwartek

        17:30- 18:30

        49.

        Strzyżewska

        Violetta

        wtorek

        07:00 - 08:00

        50.

        Sypniewska

        Dorota

        czwartek

        14:30 - 15:30

        51.

        Szablewska

        Agata

        środa

        14:20 -15:20

        52.

        Szczęsna

        Iza

        czwartek

        15:30 - 16:30

        53.

        Szerszeń

        Małgorzata

        środa

        14:40 - 15:40

        54.

        Święczkowska

        Danuta

        środa

        15:30 - 16:30

        55.

        Telicka

        Paulina

        poniedziałek

        14:20 - 15:20

        56.

        Tomella

        Magdalena

        środa

        13:30 - 14:30

        57.

        Trzaska

        Agata

        poniedziałek

        15:30 - 16:30

        58.

        Wóltańska

        Jagoda

        środa

        15:40 - 16:40

        59.

        Wyczałkowska

        Dagmara

        środa

        17:00- 18:00

        60.

        Zatorska

        Marta

        środa

        14:20 - 15:20

        61.

        Zych

        Agata

        środa

        11:00 - 12:00

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
      • sp133@eduwarszawa.pl
      • jpopik@eduwarszawa.pl
      • (22) 834 28 31
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych