• Wyniki Akcji "Zostań w domu. Czytaj książki." 

     • Gratulacje dla uczennicy Nataszy Ludnickiej z kl. 6m, która wzięła udział w Akcji "Zostań w domu. Czytaj książki” i wygrała nagrodę książkową. 

       

      Zdjęcie konkursowe: 

      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

     • KONKURS NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

     •  

      Bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w Konkursie na Pisankę wielkanocną. Cieszymy się, że tak chętnie wzięliście w nim udział.
                Ponieważ wszystkie prace są wyjątkowe oraz ze względu na różnorodność technik, nie da się ich ze sobą porównać. Dlatego komisja konkursowa postanowiła nie przyznawać miejsc. Nagrodą dla wszystkich będzie umieszczenie pracy na stronie internetowej szkoły oraz wirtualny dyplom.
      Po odbiór nagród rzeczowych zapraszamy zaraz po powrocie do szkoły.

      Gratulujemy!

      Dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

       

      Ewa Kwiatkowska

      Violetta Strzyżewska

      Joanna Malicka

     • Mazowiecka Policja Apeluje!


     • Szanowni Rodzice i Opiekunowie!


      W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

      Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

      Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

      Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

      Wyłączeni z tego obowiązku będą:

      - rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),

      - a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.


      Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.  


      Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie. 

      Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

      Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

      Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.


      Drodzy uczniowie!
      Mazowiecka Policja apeluje:


      W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

      Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych.

      Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego. 

      Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!

      Unikajcie miejsc publicznych!

      Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!


      NOWY_Apel_Mazowieckiej_Policji_-_Koronawirus.pptx

     • Dzień dobrego jedzenia

     •  

      W piątek 8 listopada odbyła się kolejna edycja akcji „Bielański Dzień Dobrego Jedzenia”. W tym roku hasłem przewodnim były „Ekosztuczki w kuchni”. Gospodarzem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 352 przy ul. Conrada. W akcji wzięły udział wszystkie bielańskie szkoły podstawowe, a ich działania skupione były wokół zagadnień: nie marnuję jedzenia, dbam o środowisko, jem zdrowo. Wydarzenie zainaugurował burmistrz Dzielnicy Bielany pan Grzegorz Pietruczuk, dyrektor SP 352 pani Monika Grabowska i naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania pani Zofia Gajewicz. Naszą szkołę reprezentowała Pani dyrektor Małgorzata Szerszeń oraz uczniowie klasy 7r. Za organizację stoiska SP 133 odpowiedzialne były Pani Violetta Strzyżewska i Ewa Kwiatkowska. Po krótkim przemówieniu odbył się występ przygotowany przez klasę 1. Po części oficjalnej zaproszeni goście wraz z uczestnikami mogli skosztować przygotowane przez młodzież potrawy. Na poszczególnych stoiskach szkół oprócz degustacji, można było otrzymać przepis, dowiedzieć się o dobrych i ekologicznych praktykach w kuchni.

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
    • sp133@edu.um.warszawa.pl
    • informatyksp133@gmail.com
    • (22) 834 28 31
    • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
    • Michał Gasiński iodo@dbfobielany.waw.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
  • Galeria zdjęć

    brak danych