• Zajęcia pozalekcyjne Klasy I-VIII

        • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas 1 - 3

          Klasa

          Nauczyciel prowadzący

          Dzień tygodnia

          Godzina

          Sala

          3

          Beata Serafin - Ibek

          Wtorek

          13:35 – 14:20

          21

          2

          Joanna Majewska

          Środa

          13:35 – 14:20

          16

           

           

          Zajęcia wspomagające dla klas 4 – 8

          Przedmiot

          Klasa

          Nauczyciel prowadzący

          Dzień tygodnia

          Godzina

          Sala

          Język polski

          8m

          Joanna Mioduchowska

          Poniedziałek

          7:10 – 7:55

          6

          Matematyka

                     

          8e

          Agnieszka Kacperska

          Poniedziałek

          8:00 – 8:45

           

          20

          Fizyka

          8

          Urszula Chmielewska

          Poniedziałek

          14:25 – 15:10

          6

          Matematyka           

          8m

          Magdalena Tomella

          Poniedziałek

          15:15 – 16:00

          10

          Chemia

          8

          Monika Gurbisz

          Poniedziałek

          15:15 – 16:00

          4

          ZDW język angielski           

            4 - 7 

          Halina Choroś

          Poniedziałek

          15:15 – 16:00

           

          Chemia

          8

          Monika Gurbisz

          Poniedziałek

          16:05 – 16:50

          4

          ZDW matematyka

          5

          Agnieszka Kacperska

          Wtorek

          13:35 – 14:20

           

          7

          Język polski           

          8e

          Elwira Dąbrowska

          Wtorek

          14:25 - 15:10

          20

          Język polski

          4

          Danuta Święczkowska

          Wtorek

          14:25 - 15:10

          8

          ZDW matematyka

                     

           7

          Agnieszka Kacperska

          Wtorek

          15:15 – 16:00

           

          3

          Język angielski

          8k

          Agata Lipiec

          Środa

          8.00 – 8:45

          9

          Matematyka

           

           6 i 7

          Agnieszka Kacperska

          Środa

          14:25 – 15:10

           

          10

          Język
          polski

          7a/7d/6d

          Elwira Dąbrowska

          Środa

          15:15 - 16:00

          Biblioteka

          Język angielski

          5w oraz 6d

          Martyna Latek

          Czwartek

          13:35 - 14:20

          Biblioteka

          Język polski

          8k

          Elwira Dąbrowska

          Czwartek

          13:35 - 14:20

          Biblioteka

          ZDW
           język hiszpański

           4 - 8

          Katarzyna Balcerzak

          Czwartek

          14:25 – 15:10

          3

          Język polski

          8a

          Elwira Dąbrowska

          Czwartek

          14:25 - 15:10

          Biblioteka

          Matematyka

          8a

          Elwira Budzyńska

          Czwartek

          15:15 – 16:00

          22

          Język angielski

          8m

          Agata Lipiec

          Piątek

          8:00 – 8:45

          9

          Język angielski

          7d

          Martyna Latek

          Piątek

          13:35 - 14:20

          1

          ZDW
          język polski

           5

          Monika Lipowska

          Piątek

          13:35 - 14:20

          2

          ZDW matematyka           

           6

          Elwira Budzyńska

          Piątek

          14:25 - 15:10

          22

          Matematyka           

          8k

          Elwira Budzyńska

          Piątek

          15:15 - 16:00

          22

           

           

          Zajęcia kształtujące kreatywność dla klas 1 - 8

          Nazwa zajęć

          Klasa

          Dzień tygodnia

          Godzina

          Nauczyciel prowadzący

          Sala

          Koło matematyczne

          8

          Poniedziałek

          8:00 – 8:45

          Artur Rosa

          11

          Zajęcia sportowe

          4 - 8         

          Poniedziałek

          12:30 –13:15

          Paulina Telicka

          Sala gimnastyczna

          SKS    

          1 - 3

          Poniedziałek

          12:30 –13:15

          Artur Kiełczykowski

          Sala gimnastyczna

          Koło geograficzne

          5 - 6

          Poniedziałek

          13:35 - 14:20

          Magdalena Tomella

          2

          Szachy

          3

          Poniedziałek

          13:35 –14:20 

          Beata Serafin - Ibek

          15

          Zajęcia sportowe

          4 - 8         

          Poniedziałek

          13:35 –14:20

          Artur Kiełczykowski

          Sala gimnastyczna

          Klub Młodego Historyka

          4 - 8

          Poniedziałek

          14:25-15:10

          Jagoda Wóltańska

           4

          Kreatywny Angielski

          7

          Poniedziałek

          14:25 - 15:10

          Halina Choroś

          11

          Kreatywny Angielski

          8

          Wtorek

          8.00 – 8:45

          Halina Choroś

          3

          SKS

          4 - 8

          Wtorek

          8:00 -8:45

          Artur Kiełczykowski

          Sala gimnastyczna

          SKS

          4 - 8

          Wtorek

          8:00-8:45

          Wioletta Szarpak

          Sala gimnastyczna

          Mały Polonista           

          3

          Wtorek

          12:30 –13:15 

          Beata Serafin - Ibek

          15

          Snooker

          1 - 3

          Wtorek

          13:35 –14:40

          Artur Kiełczykowski

          Korytarz II piętro

          SKS

          4 – 8

          Wtorek

          13:35 - 14:20

          Wioletta Szarpak

          Sala gimnastyczna

          Koło matematyczne

          Wtorek

          14:25 - 15:10

          Izabela Obidzińska

          Gabinet pedagoga

          Koło plastyczne Twórczość górą!  

          6

          Wtorek

          14:25 –15:10

          Ewelina Górka           

          24

          Junior Media - kółko dziennikarskie

          8

          Wtorek

          15:15 - 16:00

          Joanna Mioduchowska

          1

          Ja też to potrafię          

          2

          Środa

          8:00 – 8:45

          Agata Skotnicka

          17

          Koło geofizyczne

          8

          Środa

          8:00 – 8:45

          Urszula Chmielewska

          11

          Snooker

          1 - 3

          Środa

          13:35 –14:20

          Artur Kiełczykowski

          Korytarz II piętro

          Spotkania z dziewięcioma Muzami i... jeszcze tą dziesiątą

          6

          Środa

          14:25 –15:10

          Danuta Święczkowska

          8

          Młody kulturoznawca- zajęcia kulturoznawcze
           z elementami form teatralnych

          5,6,7

          Środa

          14:25 –15:10

           

          Marta Zatorska

          24

          Myślę twórczo            

          2

          Czwartek

          12:30 - 13:15

          Olga Kwiecień

          16

          SKS

          1 - 3

          Czwartek

          13:35 - 14:20

          Wioletta Szarpak

          Sala gimnastyczna

          Koło geograficzne

          7 - 8

          Czwartek

          14:25 -15:10

          Magdalena Tomella

          6

          Portret i koncert            

          4 - 8

          Czwartek

          15:15 - 16:00

          Iza Szczęsna

          24

          “Ziemię pożyczyliśmy od naszych przodków” - koło ekologiczne

          8

           

          Czwartek

          15:15 - 16:00

           

          Aneta Mikulska

           

          4

           

          “Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce”

          7

           

          Czwartek

           

          16:05 - 16:50

           

          Aneta Mikulska

           

          4

           

          Kreatywna Chemia

          8

          Czwartek

          15:15 –16:00  

          Monika Gurbisz

          4

          Naukowa karuzela

          3

          Piątek

          8:00 – 8:45

          Danuta Rybusińska

          21

          SKS    

          4 - 8

          Piątek

          8:00 – 8:45

          Artur Kiełczykowski

          Sala gimnastyczna

          Hiszpański
          w projektach  

          4 - 8

          Piątek

          14:25 - 15:10

          Katarzyna Balcerzak

          1

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
      • sp133@eduwarszawa.pl
      • jpopik@eduwarszawa.pl
      • (22) 834 28 31
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
      • Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
  • Galeria zdjęć

      brak danych