• Zaproszenie do udziału

• 17.11.2022 11:33
      • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
        Dyrekcja i nauczyciele języka angielskiego Szkoły Podstawowej nr 133 w Warszawie zapraszają uczniów klas 7 i 8 warszawskich szkół podstawowych do udziału w konkursie języka angielskiego "We Know It".
      • Konkurs odbywa się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Został on też zgłoszony do wpisania w wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych na rok 2023. O umieszczeiu konkursu ww. wykazie poinformujemy w odzialenym komunikacie.

• Wróć do listy artykułów

• Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.