• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

przy Szkole Podstawowej nr 133

im. Stefana Czarnieckiego

Drodzy Rodzice Dzieci 6 letnich

Tak jak w ubiegłych latach, Nasza Szkoła przygotowała ofertę edukacyjną dla Rodziców sześciolatków - z rocznika 2016.  Ma ona na celu ułatwić Państwu podjęcie decyzji, gdzie Wasze dziecko od 1 września 2022 r. będzie realizowało roczne przygotowanie przedszkolne.

Już niebawem ruszy internetowa rekrutacja do oddziałów przedszkolnych. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej szkoły w samym sercu Starych Bielan. Szkoła Podstawowa nr 133 jest placówką z 85-letnią tradycją, ciągle rozwijająca się dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej. Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, podejmujemy i promujemy w środowisku różnorodne inicjatywy, współpracujemy z licznymi instytucjami i placówkami.

Nasza Szkoła dysponuje:

• Wysoko wykwalifikowaną kadrą
        • Doskonale wyposażonymi salami dydaktycznymi i zapleczem sanitarnym
        • Certyfikowanymi placami zabaw
        • Codzienną opieką medyczną

Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby dziecka i jego wszechstronny rozwój.  Z roku na rok poszerzana jest oferta edukacyjna dostosowana do aktualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych naszych uczniów. To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjności nauczycieli oraz nowoczesnemu wyposażeniu szkoły na miarę XXI wieku.

W oddziale przedszkolnym prowadzimy naukę z wykorzystaniem elementów pedagogiki Marii Montessori, dzięki czemu dzieci poznają świat przy wykorzystaniu metod opartych na obserwacji, doświadczeniu, działalności praktycznej, odkrywają jego tajemnice przy pomocy zmysłów i nie tylko zdobywają wiedzę, ale dowiadują się również jak się uczyć.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, obejrzenia prezentacji, filmików umieszczonych na naszej stronie Internetowej.

Wierzymy, że wybierając naszą placówkę, dokonacie Państwo najlepszego wyboru dla swoich dzieci.

Pozostajemy do Pastwa dyspozycji

Z wyrazami Szacunku