•  „Moja Szkoła za 85 lat…”  konkurs plastyczny dla klas 3-4

Regulamin_szkolnego_konkursu_plastycznego_z_okazji__85_lat.docx

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja szkoła za 85 lat”

Nagrodę ex aequo za pracę konkursową zdobywają: Marysia Wróblewska z klasy 3i oraz
          Jurek Siarkiewicz z klasy 3d.
          Serdecznie gratulujemy!

________________________________________________________________________________________________________

,,Portret Stefana Czarnieckiego" - konkurs plastyczny dla klas 0-2

Regulamin_szkolnego_konkursu_plastycznego__z_okazji_85_lecia_dla_klas_0_2.docx

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Portret Stefana Czarnieckiego”

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce  Zosia Wnorowska 2b

II miejsce Hania Sielska 2b

III miejsce Grzegorz Dobraczyński 1a

Wyróżnienie:

Klara Rekucka 2b

Natalia Kurnicka 2b

Tymon Starko 1j

Hanna Michalczyk Oj

Nagrodę za głosowanie dostaje Aniela Pawlak.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs wiedzy “Stefan Czarniecki- Patron mojej szkoły”

kl. III- IV

kl. V-VIII

Regulamin konkursu: https://tiny.pl/7sgsz

KLASY 1-3

Wyniki konkursu wiedzy „Stefan Czarniecki- Patron mojej szkoły”  dla uczniów klas III-IV. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

I miejsce (22 punkty

Janina Strachota

Maria Wróblewska

Jonasz Dąbrowski

II  miejsce (21 punktów)

Mateusz Stępniak

Patryk Popiołek

Jan Gałązka

Małgorzata Soćko

III miejsce (20 punktów)

Nadia Urbanelis

Natasha Urbanelis

Franciszek Sawicki

Julia Kozłowska

IV miejsce (19 punktów)

Hanna Sokołowska

Michał Szołajski

Grzegorz Mańka

KLASY 4-8

Z ogromną przyjemnością informuję, iż w konkursie wiedzy Stefan Czarniecki- patron mojej szkoły wzięło udział 2 uczniów z klas VI oraz 3 uczennica z kl. VII. Konkurs odbył się w czwartek w formie online na MS Teams. Każdy uczestnik konkursu mógł zdobyć maksymalnie 30 punkty.

O znakomitym przygotowaniu uczestników do konkursu świadczą poniższe wyniki.

I miejsce (30 punkty)
          Jan Bystydzieński
          Piotr Sawicki
          Tymon Urbański

II miejsce (29 punktów)
          Emilia Vysata-Jerzak

III miejsce (22 punktów)
          Radosław Siemieniak

Dziękuję wszystkim uczestnikom za ogromny potencjał wiedzy, zaangażowanie oraz świetne przygotowanie do konkursu.

Dyplomy i nagrody książkowe wręczymy uczestnikom konkursu po powrocie do szkoły.

Życzę dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom konkursu.

„Znam historię mojej szkoły" - Prezentacja multimedialna

– uczniowie klas IV-VIII (na lekcjach informatyki)

Malina_Chodzko_6d.pdf

Liwia_Michalczyk_6d.pdf

Wiktor_Szymandera_6d.pdf

Aleksander_Boldok_6d.pdf

Maja_Soltysiak_6d.pdf

Konkurs na logo szkoły – wybrane przez społeczność szkolną logo będzie wykorzystywane do promocji szkoły: strona internetowa, druki, ulotki etc. Celem konkursu jest połączenie treści programowych z zakresu wiedzy informatycznej, obróbki grafiki, a także wiedzy plastycznej. Konkurs ma na celu zintegrować uczniów, a także wzmocnić ich postawy społeczne (wpisanie szkoły w środowisko lokalne, odniesienie do jej tradycji, historii i ceremoniału).

Regulamin konkursu na logo szkoły: https://tiny.pl/7sgqz

Zapraszamy do głosowania na najlepszy projekt. Głosować mogą uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 133 im. Stefana Czarnieckiego

Link do głosowania pniżej:

LINK OD GŁOSOWANIA

Drodzy Uczniowie,

z przyjemnością informuję, że zwycięzcą konkursu na logo szkoły jest Jan Bystydzieński, który w wyniku Waszych głosów zdeklasował innych autorów.

Na kolejnych miejscach uplasowały się:
          Maria Kołakowska kl. 5d
          Kinga Kołakowska kl. 6a
          Katarzyna Kołakowska kl. 5d

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za udział i głosującym za oddane głosy.

Danuta Święczkowska

Konkurs fotograficzny

Regulamin konkursu fotograficznego      https://tiny.pl/7stnk

Prezentujemy nadesłane  fotografie konkursowe. Od dnia 15.12.2020r. od godz. 8.00 do dnia 18.12.2020r. do godziny 16.00, odbędzie się głosowanie w wersji elektronicznej na najpiękniejsze zdjęcie, na podany w poniżej link. W głosowaniu może brać udział każdy, komu spodobają się prace.

Głosować można tylko raz!

LINK DO GŁOSOWANIA

Zapraszamy do wspólnej  zabawy:)

Konkurs na najlepszy „Projekt stroju pary sarmackiej”

Strój zostanie w przyszłości uszyty wg zwycięskiego projektu i będzie służył do popularyzacji wiedzy o hetmanie Stefanie Czarnieckim, jego dokonaniach oraz epoce, w której żył. Projekt strojów pary sarmackiej będzie wykorzystany w czasie ważnych uroczystości szkolnych i przyczyni się do zwiększenia świadomości historycznej uczniów, będzie również zgodny ze stworzoną wizją Absolwenta Szkoły Podstawowej nr 133 znającego tradycję i będącego jej częścią.

Regulamin konkursu na projekt stroju pary sarmackiej: https://tiny.pl/7sgx5