• "ABC pomocy chorym"

          • W dniu 16 października grupa uczennic klas 8w i 8j udała się do Hospicjum Domowego przy ul. Tykocińskiej, aby wziąć udział w spotkaniu dla młodzieży. W czasie kilkugodzinnego szkolenia młodzież spotkała się z dyrektorem Hospicjum Domowego ks. P. Śmierzchalskim oraz z panią psycholog i panią pielęgniarką. Dzięki tej rozmowie poznaliśmy historię hospicjum oraz zadania osób w nim pracujących. Dowiedzieliśmy się także, jak można pomagać osobom ciężko chorym i co to jest wolontariat domowy.

             

            Bardzo dziękujemy za szkolenie!

          • Varsavianistyczna Szkoła

          • Jest nam miło poinformować, że w tym roku otrzymaliśmy Certyfikat III stopnia Varsavianistycznej Szkoły (projektu organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy).Oznacza to, że jesteśmy szkołą, która nie tylko uczy o Warszawie, ale także angażuje się w różne przedsięwzięcia związane z historią stolicy, jej teraźniejszością oraz przyszłością.Mamy nadzieję, że te pięć lat przez które uczestniczymy w projekcie  jest tylko początkiem zdobywania kolejnych warszawskich osiągnięć.

          • Zbiórka karmy i akcesoriów

          • Drodzy darczyńcy zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla potrzebujących zwierzaków ze schroniska ,,Na Paluchu”.

            Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami - ale szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc.

            W ich imieniu serdecznie dziękujemy

            Opiekunowie Wolontariatu

          • ZACZYTANA SZKOŁA XX edycja

          •  

            Konkurs przeprowadzony zostanie do 16 lutego 2020 r. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają certyfikaty „Zaczytana Szkoła” oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu wydane przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

            Celem konkursu jest rozwijanie czytelnictwa u dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

             

            Mamy do wykonania 10 zadań konkursowych a wśród nich między innymi:

            1. Przeprowadzenie szkolnego konkursu/ olimpiady/ rozgrywek międzyklasowych ze znajomości lektur pod nazwą „Szkolny Mistrz Czytelnictwa”.

            2. Przeprowadzenie debaty wśród uczniów „Książka naszym przyjacielem”.

            3. Zorganizowanie wspólnie z biblioteką innowacyjnej imprezy szkolnej (angażującej lokalną społeczność), której celem będzie rozwijanie i promowanie czytelnictwa.

            4. „Moje zakończenie” – konkurs literacki na napisanie nowego, zaskakującego zakończenia wybranej książki/opowiadania.

            5. Przeprowadzenie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Zaczytana szkoła”.

            6. Zorganizowanie przez Bibliotekarzy szkolnego dnia wspólnego czytania pod nazwą „Czytanie łączy pokolenia”. Szkoła może zaprosić rodziców i dziadków do wspólnego czytania wybranych pozycji z dostosowaniem do wieku uczniów.

            7. Zorganizowanie konkursu dla uczniów, na napisanie recenzji ulubionej książki.

            8. Zapoznanie uczniów z zawodem bibliotekarza, drukarza, pisarza i księgarza.

            9. Udział w dowolnej ogólnopolskiej kampanii na rzecz promocji i rozwoju czytelnictwa.

            10. Zgłaszanie swoich przedstawicieli do udziału w kursie „Rozwijanie czytelnictwa u dzieci i młodzieży w wieku szkolnym”, który przeprowadzi w formie e-learning (zadanie obowiązkowe).

              Serdecznie zachęcam do realizacji zadań konkursowych.

              Joanna Majewska-koordynator konkursu

             

            W ramach przystąpienia Szkoły do Ogólnopolskiego Konkursu ,,Zaczytana Szkoła” na przełomie października-grudnia klasy I-III będą uczestniczyły w następujących aktywnościach:

             

            1. klasy I uroczystość ,,Pasowanie na czytelnika”, termin (28 X) godzina 8.00, miejsce biblioteka, osoba odpowiedzialna: Joanna Majewska;

            2. klasy II-III rozgrywki międzyklasowe, forma: test, termin realizacji rozgrywek grudzień;

              lektura do przeczytania:

              klasy II ,,Szewczyk Dratewka” Janina Porazińska

              klasy III ,,Asiunia” Joanna Papuzińska, ,,Dziadek Niedźwiadek” Łukasz Wierzbicki

              Każdy wychowawca do końca grudnia przeprowadza w klasie test ze wskazanych pozycji książkowych i wyłania 1 osobę z najwyższą ilością pkt, która na styczniowym apelu Małego Samorządu otrzyma nagrodę w postaci: książki, dyplomu.

            3. Przeprowadzenie debaty wśród uczniów klas I-III „Książka naszym przyjacielem”-termin realizacji październik, osoby odpowiedzialne: wychowawcy klas

            4. Podsumowanie debaty- wspólna praca do wyboru: plakat(kl. I-II) lub praca plastyczna (kl. I- III), opowiadanie (kl. III) pt. ,,Książka naszym przyjacielem”.

            SERDECZNIE ZACHĘCAM DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W/W DZIAŁANIACH MAJĄCYCH NA CELU ROZWIJANIE CZYTELNICTWA U DZIECI.

            Joanna Majewska-koordynator konkursu

          • KONKURS EKOSZKOŁA- EDYCJA II

          • 4 października 2019r.w Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie EKOSZKOŁA- EDYCJA II. Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dla uczniów szkół podstawowych z Mazowsza. W uroczystej gali uczestniczyli: Dyrektor i pracownicy Kampinoskiego Parku Narodowego, przedstawiciele Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz mazowiecki wicekurator oświaty, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie- laureaci  konkursu.

             

            Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja działań związanych z edukacją ekologiczną i ochroną środowiska prowadzonych w szkołach podstawowych oraz kreowanie właściwych postaw dzieci i młodzieży w zakresie ochrony środowiska.

            Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach: prace plastyczne dla uczniów szkół podstawowych z klas I-III, fotografie dla uczniów szkół podstawowych z klas IV–VIII.

            Prace plastyczne uczniów kl. I-III odzwierciedlające realizowane działania proekologiczne. Praca konkursowa Gabrysi Filip  z kl. Vd- zdjęcie pszczoły.

             

             

            Każdy uczestnik miał przygotować maksymalnie trzy prace plastyczne bądź trzy fotografie. Nagrodzone prace plastyczne były  wykonane dowolną techniką przy użyciu w szczególności surowców wtórnych lub przedmiotów pochodzenia naturalnego. Temat pracy plastycznej i fotografii odzwierciedlał dotychczasowe działania szkoły na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych.

             

            Do konkursu zgłosiliśmy prace plastyczne i zdjęcia wraz  z opisem naszych działań proekologicznych, takich jak:

            - projekt „Odkrywamy słodkie tajemnice pszczół”  realizowany we współpracy z WFOŚiGW w Warszawie w ramach którego otrzymaliśmy  dofinansowanie do kącika edukacji ekologicznej wraz z ogródkiem dydaktycznym, 

            - projekt EkoDzieciaki To MY! - ścieżka dydaktyczna, która jest  wygraną w konkursie przeprowadzonym przez Gaz -  System S.A. z zakresu edukacji ekologicznej – na najlepszy uczniowski projekt edukacyjny,

            - zbiórki: makulatury, baterii, elektrośmieci, pokaz mody ekologicznej i wiele innych cennych dla ochrony środowiska działań.

             

            Komisja konkursowa przyznała 3 nagrody dla uczniów z naszej szkoły. W kategorii prace plastyczne I miejsce zajęła Hanna Skiba z klasy 2d za wykonanie pracy plastycznej „Świat pszczół” otrzymując hulajnogę, II miejsce zajęła Lilia Chodźko z klasy 1d za wykonanie pracy „Ścieżka ekologiczna”. W kategorii fotografie- II miejsce zajęła Gabriela Filip z klasy 5d za wykonanie fotografii „Pszczoły”. Laureatki II miejsc- Lilia i Gabrysia – otrzymały aparaty cyfrowe.

            Nasze laureatki wraz z Dyrektorem szkoły- Panią Małgorzatą Szerszeń podczas uroczystej gali wręczenia nagród.

            Laureatki konkursu: Lilia Chodźko (kl. 1d), Hania Skiba (kl. 2d), Gabrysia Filip (kl. 5d)

             

            Nasze działania proekologiczne zostały zauważone i docenione przez WFOŚiGW , dlatego Pani Dyrektor Małgorzata Szerszeń odebrała nagrodę dla szkoły- czek na kwotę pięć tysięcy złotych na realizację działań proekologicznych.

             

            koordynator konkursu

            Dorota Matuszczak

          • Koduj z UKE

          • W ramach akcji edukacyjnej ,,Koduj z UKE” klasa 3j uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym podstaw programowania przy użyciu gry Scottie Go. Spotkanie miało miejsce 1 października w Centrum Szkoleniowym Przestrzeń from Facebook.

            Kodowanie to język przyszłości. Ucząc podstaw programowania, kształtowana jest wyobraźnia i kreatywność przez naukę i zabawę. Uczniowie spotkali się

            z pracownikami UKE, którzy przybliżyli temat programowania. Klasa miała szansę uczyć się od najlepszych. Poza tym w szkoleniu brali udział także seniorzy, którzy

            z łatwością nawiązali konwersacje z uczniami na temat nowinek technologicznych. Uczniowie klasy 3j w grupach wraz z seniorami kodowali wspólnie ze Scottie. Była przerwa na krótki odpoczynek z poczęstunkiem. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia, a na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz upominki.

             

            Joanna Majewska

          • Odblaskowy czwartoklasista na ulicach Bielan

          • Uczniowie klas czwartych aktywnie włączyli się w działania  programu  Bezpieczny & Niechroniony. W kamizelkach odblaskowych nie straszny im spacer nawet  o zmroku.


            Podczas krótkiej wycieczki, dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 133  w Warszawie  przypomnieli, jak bezpiecznie pokonać skrzyżowanie i opowiadali dlaczego warto być widocznym na drodze.

             

            PAMIĘTAJ!

            ODBLASKI  ODWAGI  CI  DODAJĄ  I NA DRODZE BARDZO SIĘ PRZYDAJĄ!

             

            Iza Szczęsna

          • BIEG NA PIĄTKĘ

          • Dnia 29 września wolontariusze z klas ósmych pomagali podczas Biegu na Piątkę. Spotkaliśmy się wcześnie rano, ale humory nam dopisywały. Przez kilka godzin depozyty biegaczy były pod naszą opieką. Wszyscy wywiązali się ze swoich zadań na piątkę.

          • DNI WOLNE

          • Na podstawie §5 i §6  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 11 sierpnia 2017 r w sprawie organizacji roku szkolnego (D.U. z 2017 r. poz.1603 ze zm.)

            Po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców ustalam dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych:

             

                 2.01. 2020 r. - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

                 3.01. 2020 r. - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

                 21.04. 2020 r. - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze ( egzamin ósmoklasisty)

                 22.04.2020 r.- zajęcia opiekuńczo-wychowawcze    ( egzamin ósmoklasisty)

                 23.04.2020 r.- zajęcia opiekuńczo-wychowawcze   ( egzamin ósmoklasisty)

                 12.06.2020 r.- odpracowane 30.05.2020 r. – Piknik- Święto rodziny

             

            Małgorzata Szerszeń

          • ŚLUBOWANIE KLAS I

          • Uroczyste ślubowanie klas I w Szkole Podstawowej nr 133 odbędzie się 14 października 2019 r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej. 

             

            Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas I. 

          • Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych

          • 16 września 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klas 5,6,7 i 8. Wróciliśmy z medalem! Na najwyższym stopniu podium stanął Antoni Maksymiuk z klasy 8j. Gratulujemy! Kolejny etap to zmagania na poziomie miasta - Warszawska Olimpiada Młodzieży. Kwalifikacje otrzymali uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 10 w swoich dzielnicach. Wraz z Antkiem naszą szkołę i dzielnicę Bielany reprezentowali: Tomasz Włochacz z klasy 8j, Amelia Zawadowska z klasy 8w i Joanna Piasecka z klasy 8a.I tu Antek ponownie zagościł na podium (tym razem na miejscu drugim). Tym samym będzie reprezentował Warszawę w zawodach rangi wojewódzkiej.

             

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

            Nauczyciele wychowania fizycznego

          • Uczestnictwo uczniów klasy IId w warsztatach- „Bezpieczna i czysta Warszawa”

          • W ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i promocji szeroko pojętej mobilności, bezpieczeństwa w podróży i odpowiednich postaw społecznych pasażerów, 17 września 2019r. klasa IId uczestniczyła w warsztatach komunikacyjnych „Bezpieczna i czysta Warszawa”. Organizatorem warsztatów był Zarząd Transportu Miejskiego oraz Zarząd Oczyszczania Miasta.

            Uczniowie klasy IId wzięli udział w pogadance z pracownikami ZTM na temat komunikacji miejskiej, bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania w środkach komunikacji miejskiej.

            Następnie obejrzeli krótkie przedstawienie „Przygody Pani Miotły” na temat zachowania czystości w środkach komunikacji miejskiej.

            Kolejnym elementem warsztatów był pokaz elektrycznego autobusu  oraz jego zasilania i wyposażenia. Pracownik ZTM przedstawił korzyści dla środowiska naturalnego płynące   z korzystania przez ludzi z ekologicznych środków transportu publicznego.

            Dorota Matuszczak

          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

          •  

            w Szkole Podstawowej nr 133 im. Stefana Czarnieckiego

            odbędzie się dnia 02.09.2019 (poniedziałek)

            według poniższego harmonogramu:

            9:15 – oddział przedszkolny –  w sali wychowania przedszkolnego

            9:00 – klasy pierwsze – boisko szkolne

            10:00 – klasy 2- 4 – boisko szkolne

            11:00 – klasy 5-8 – boisko szkolne

            Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na uroczystości plenerowe, uczniowie spotykają się w salach według zamieszczonego poniżej przydziału sal:

             

            1. 0j - Lidia Karolak, Justyna Strzyżewska, sala oddziału przedszkolnego

            2. 1b - Beata Serafin – Ibek - sala 15

            3. 1d - Danuta Rybusińska - sala 21

            4. 1p - Piotr Śmiałkowski - sala po oddziale przedszkolnym

            5. 2d - Dorota Matuszczak - sala 12

            6. 2i - Inga Budzyńska - sala 19

            7. 2k - Katarzyna Bonat - sala 18

            8. 3a - Agata Skotnicka - sala 17

            9. 3j - Joanna Majewska - sala 13

            10. 3o - Olga Kwiecień - sala 16

            11. 4e - Elwira Budzyńska - sala 22

            12. 4d - Danuta Święczkowska - sala 8

            13. 4i - Iza Szczęsna - sala 24

            14. 5a - Agnieszka Kacperska - sala 20

            15. 5d - Mateusz Klimek - sala 7

            16. 5f - Paulina Falańczyk - sala 14

            17. 5p - Paulina Telicka - sala 22

            18. 6a - Aneta Mikulska - sala 4

            19. 6k - Aleksandra Stefaniuk - sala 11

            20. 6m - Magdalena Żmijewska - sala 6

            21. 6e - Halina Choroś - sala 9

            22. 7k - Beata Tomczyńska - sala 10

            23. 7l - Katarzyna Leszczyńska - biblioteka

            24. 7m - Martyna Połeć - sala 3

            25. 7r - Robert Perlan - sala 2

            26. 8a - Artur Kiełczykowski - sala 1

            27. 8j - Justyna Janicka - sala 8

            28. 8w - Wioletta Szarpak - sala 24

             

             

          • Zakończenie roku szkolnego

          • Szanowni Rodzice,

             

            Dyrektor szkoły informuje, że zakończenie roku szkolnego 2018/2019

            w Szkole Podstawowej nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie  odbędzie się

            w dniu 19 czerwca 2019r. w następującej organizacji:

             

            uczniowie klas 0-3 godzina 8:00 - boisko szkolne

            uczniowie klas 4-7 godzina 9:00 - boisko szkolne

            uczniowie klas 8 godzina 10:30 - odbierają od wychowawców świadectwa ukończenia

            szkoły w salach lekcyjnych

          • Zebranie dla rodziców

          •  

            Szanowni Państwo,

             

            Informujemy, że zebranie dla rodziców kandydatów do oddziału przedszkolnego

            oraz klas pierwszych Szoły Podstawowej nr 133 odbędzie się w dniu 12.06.2019r. o

            godzinie 17.00 Szkole Podstawowej nr 133, ul. Fontany 3 01-835 Warszawa.  

            W trakcie spotkania zostaną poruszone ważne tematy organizacyjne, zatem

            zachęcamy Państwa do udziału.

             

            Dyrektor Szkoły

          • Dni bezpieczeństwa

          • Od 5 do 7 czerwca 2019r.  w naszej szkole odbyły się dni bezpieczeństwa w ramach projektu B jak Bezpieczny N jak Niechroniony uczestnik ruchu drogowego pod hasłem „ Bezpieczeństwo jest w modzie”.

            Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem włączyli się w akcje prowadzone w tych dniach przez koordynatorów projektu p. Emilii Gadomskiej i p. Izy Szczęsnej.

            5 czerwca odbył się konkurs ze znajomości znaków drogowych. Zadaniem uczniów było odnalezienie znaków drogowych i  ich prawidłowe zapisanie nazw.

            6 czerwca był dniem, w którym uczniowie zaprezentowali modę odblaskową i przypomnieli nam, jak wielkie znaczenie ma widoczność na drodze.

            Ostatniego dnia odbył się konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie. Reprezentanci klas wykazali się ogromną znajomością przepisów ruchu drogowego.

             

             

             

            Emilia Gadomska

            Iza Szczęsna

          • PODSUMOWANIE KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH 2018/2019

          • Drodzy uczniowie!

            Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim finisz zmagań w konkursach matematycznych :) Dlatego zbierając wszystko, chcielibyśmy – jako zespół matematyków – raz jeszcze pogratulować tak licznych osiągnięć!

            - w konkursie SHOW ME MATHS

            Julia Orłowska – I miejsce

            Malina Chodźko – II miejsce

            Jan Bystydzieński – III miejsce

            Anna Jeżowska – wyróżnienie

            - w konkursie MATEMATYCZNA STORY

            Malina Chodźko – I miejsce

            - w konkursie MISTRZ SUDOKU

            Zosia Górska – I miejsce

            Jan Bystydzieński – II miejsce

            Ziemowit Chmielewski – III miejsce

            - w konkursie SÓWKA ŁAMIGŁÓWKA

            Ignacy Wojciechowski – wyróżnienie

            - w konkursie PIĘCIOBÓJ MATEMATYCZNY

            Aniela Golimowska – laureatka w dyscyplinie „Geometria”, poziom szkół podstawowych

            - w konkursie MARATON MATEMATYCZNY

            Zofia Szymańska – II miejsce w kategorii szkoła podstawowa

            Aniela Golimowska – III miejsce  w kategorii szkoła podstawowa

            - w konkursie TURNIEJ MATEMATYCZNY U HETMANA

            Aniela Golimowska – wyróżnienie

            - w konkursie OLIMPUS

            Ignacy Wojciechowski – laureat

            - w konkursie ALFIK

            Lena Jakubiak – zwycięzca konkursu, otrzymała nagrodę: Wakacyjny Obóz Talentów 
            Jakub Bogucki, Leon Piecewicz, Adam Kudelski – wynik bardzo dobry
            Jan Bystydzieński, Hanna Wagner, Ignacy Wojciechowski, Barbara Borkowska – wynik dobry

            - w konkursie LOGICZNEGO MYŚLENIA

            Jan Bystydzieński – laureat
            Ignacy Wojciechowski – wyróżnienie
            Leon Piecewicz – wyróżnienie
            Zofia Górska – wyróżnienie

            - w konkursie KANGUR

            Jan Bystydzieński i Antonii Szołajski – wynik bardzo dobry

            Aniela Golimowska, Leon Piecewicz, Jagoda Górska, Jakub Bogucki, Józef Parysz, Ziemowit Chmielewski, Adam Kudelski, Lena Jakubiak, Agata Chmielewska – wyróżnienie

            Gratulujemy!!! Odpoczywajcie w wakacje i z nowym zapasem sił ruszajcie od września, aby osiągać kolejne sukcesy w dziedzinie matematyki!

            MATEMATYCY

          • Piknik szkolny

          • W tym roku szkolnym nasz piknik odbył się w wyjątkowym dniu, bo 1 czerwca – dokładnie w Dniu Dziecka. Nie brakowało zatem atrakcji dla tych młodszych i starszych DZIECI.

            Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszył się konkurs pytań z nagrodami. Oprócz niego nasi milusińscy mogli ozdobić swoje buzie, wpleść we włosy kolorowe warkoczyki, wykonać wodny tatuaż, własnoręcznie ozdobić kamienie, ale na tym nie koniec! Na uczestników pikniku czekały również gry „Bubble Football”, „Foot dart”, „50”, turniej szachowy. Na stoisku „Drugie życie książki”, dorośli i dzieci mieli okazję do uzupełnienia lub poszerzenia swojej biblioteczki. Oj, dużo się działo!

            W trakcie pikniku odbyła się także zbiórka elektrośmieci oraz datków na hospicjum domowe.

            Mnóstwo frajdy sprawiły dzieciom dmuchańce, bańki mydlane, warsztaty bębniarskie, warsztaty przyrodniczo- plastyczne fundacji Szkatułka, stoiska: z bransoletkami sznurkowymi, sensoryczne oraz „Warszawa – gwara warszawska”.

            W międzyczasie każdy mógł skorzystać z uczty dla podniebienia – stoiska z domowymi ciastami, grilla, orzeźwiającej lemoniady. Było przepysznie!

            Dodatkową atrakcją pikniku były występy naszych uczniów. Mogliśmy zobaczyć przygotowane przez nich pokazy akrobatyczne, taneczne, judo, występy muzyczne.

            W trakcie całej imprezy udało nam się zebrać kwotę 8539,64 zł. Będzie nowy sztandar dla szkoły.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!!!

            Serdeczne podziękowania składamy również Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi za pomoc w zorganizowaniu atrakcji dla dzieci. Ze swojej strony mogliśmy się odwdzięczyć, śpiewając wspólnie 100 lat, pamiętając o urodzinach Pana Burmistrza. 

            To był dzień pełen wrażeń w którym wszyscy poczuliśmy się jak dzieci!

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie
      • (22) 834 28 31
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Poland
      • Michał Gasiński iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.
  • Galeria zdjęć

      brak danych