• 14 MARCA, DZIEŃ LICZBY PI

• Jest mi bardzo miło poinformować o wynikach konkursów związanych z obchodami tegorocznego Dnia Liczby Pi :)

Przedstawiają się one następująco:

- w konkursie MATEMATYCZNA STORY zwyciężczynią została Malina Chodźko, uczennica klasy 4d, której pracę możecie obejrzeć tutaj:

- w konkursie SHOW ME MATH

I miejsce - Julia Orłowska, uczennica klasy 6k

II miejsce - Malina Chodźko, uczennica klasy 4d

III miejsce - Jan Bystydzieński, uczeń klasy 5a

Wyróżnienie - Anna Jeżowska, uczennica klasy 5a

- w konkursie MISTRZ SUDOKU

I miejsce - Zosia Górska, uczennica klasy 7a

II miejsce - Jan Bystydzieński, uczeń klasy 5a

III miejsce - Ziemowit Chmielewski, uczeń klasy 4p

Wszyscy wymienieni powyżej uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody :)

Dziękuję pozostałym osobom za aktywny udział w zmaganiach i życzę sukcesów w kolejnych konkursach!

Katarzyna Bęben