• W naszej szkole MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA/DZIELNICA BIELANY M. ST. WARSZAWY realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. Interdyscyplinarne poznanie świata za pomocą nowoczesnych technologii.
    • Poranny rozruch

• Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 nauczycieli, rodziców na poranny rozruch, który będzie odbywał się od tego tygodnia (20.09) w środy, czwartki i piątki o godzinie 7:50. Spotykamy się przy stołówce, skąd wychodzimy na boisko szkolne (przy sprzyjających warunkach atmosferycznych).

Ze sportowym pozdrowieniem,
      nauczyciele WF
    • Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać
    • Ignacy Jan Paderewski.
    • The real teacher is the one who awakens the free thinking and develops the sense of one‘s own responsibility.
    • Jan Amos Komenský
    • Uczenie jest rzeczą najszlachetniejszą nawet dla serca.
    • Sofokles
    • If we want to be smart and the whole world with us, let‘s teach people. Not to teach to teach but to know. Not to know to know but to pull one's weight.
    • Jan Amos Komenský
    • Mistrzowie grają dotąd, aż grają dobrze.
    • Billie Jean King
    • The man does not love kids because they are his own but he shall love them due to their affection that arises in education.
    • Gabriel García Márquez
    • Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.
    • Janusz Korczak

Dziękujemy naszym partnerom za współpracę