Konsultacje dla ucznia
Harmonogram konsultacji dla ucznia
Lp.
Nazwisko i imię
Dzień tygodnia
Sala
Godzina
1.
Spólna Agnieszka
czwartek
1
15:30-16:30
2.
Balcerzak Katarzyna
środa
3
07:00-08:00
3. Bonat Katarzyna
czwartek
oddział przedszkolny
12:30-13:00
piątek
lub gabinet terapii
13:00-13:30
4. Borowa-Wójcik Elżbieta poniedziałęk 4 14.20-15.10 5.
Budzyńska Inga
poniedziałek
19
12:30-13:30
6.
Dziupińska Joanna
środa
10
15.30-16.30
7.
Dąbrowska Elwira
środa
biblioteka
15:30-16:30
8.
Górka Ewelina
środa
2
15:30-16:30
9.
Janicka Justyna
środa
gabinet pedagoga
16:15-17:15
10.
Jaroszewski Marek
wtorek
2
14:20-15:20
11.
Jastrzębska Agnieszka
czwartek
gabinet terapii
12:10-13:10
12.
Jędrzejewska Małgorzata
poniedziałek
11
14:40-15:40
13.
Kacperska Agnieszka
środa klasy 7a,7m,7w(chł)
czwratek klasa 6a,7w( dz)
10
13:40-14:10
14:30-15:00
14.
Kalinka Katarzyna
środa
6
15:30-16:30
15.
Karczmarzyk Krystyna
czwartek
gabinet terapii
13:20-14:20
16.
Kiełczykowski Artur
czwartek
pokój wf
15:25: 16:25
17.
Kryspin Marta
druga środa miesiąca
11
16:15-17:15
18.
Kwiecień Olga
czwartek
6
13:15-14:15
19.
Latek Martyna
środa
11
14:20-15:20
20.
Lipowska Monika
poniedziałek
22
15:30-16:30
21.
Majewska Joanna
czwartek
10
14:40-15:40
22.
Mankiewicz Marta
czwartek
14
14:20-15:20
23.
Margis-Kucharska Marta
środa
gabinet psychologa
16:15-17:15
24.
Matuszczak Dorota
wtorek
7
15:30-16:30
25.
Michniewicz Aleksandra
poniedziałek
10
15:30-16:30
26.
Mikulska Aneta
piątek kl.4,5,6,8
poniedziałek kl. 7
4
14:20-14:50
14:20-14:50
27.
Misztal Ewelina
piątek
gabinet terapii
07:50-08:50
28.
Nowogoński Adam
poniedziałek
16
15:30.16:30
29.
Obidzińska Izabela
środa
gabinet pedagoga
16:15-17:15
30.
Ostrowska Jolanta
wtorek
gabinet wicedyrektora
15:00-16:00
31.
Paziewska Małgorzata
poniedziałek
gabinet terapii
14:40-15:40
32.
Perlan Robert
czwartek
pokój wf
15:30-16:30
33.
Popik Jarosław
poniedziałek
7
15:30-16:30
34.
Połeć Martyna
wtorek
3
15:30-16:30
35.
Pyszko Justyna
środa
10
16:20 -17:20
36.
Rybusińska Danuta
wtorek
21
07:50-08:50
37.
s.Wójkowska Marzena
środa
8
15:30-16:00
38.
s.Puzynowska Bernadeta
wtorek
9
14:20-15.20
39.
Serafin – Ibek Beata
czwartek
15
14:20-15:20
40.
Skotnicka Agata
środa
17
13:15-14:15
41.
Spodar Dominika
wtorek
20
14:20-15:20
42.
Stefaniuk Aleksandra
środa
9
15:30: 16:30
43.
Strzyżewska Justyna
piątek
gabinet terapii
12:10-13:10
44.
Szablewska Agata
piątek
gabinet terapii
14:20-15:20
45.
Szczęsna Iza
poniedziałek
9
15:00-16:00
46
Szerszeń Małgorzata
poniedziałek
gabinet dyrektora
15:00-16:00
47.
Święczkowska Danuta
piątek
9
07:45-08:45
48.
Telicka Paulina
środa
pokój nauczycieli wf
15:30-16:30
49.
Tymińska Patrycja
środa
gabinet logopedy
15:30-16:30
50.
Wieczorek Paweł
czwartek
16
14:40-15:40
51.
Włoczewska Małgorzata
druga środa miesiąca
6
16:15-17:15
52.
Wójcik Elżbieta
środa
8
15:30-16:15
53.
Wóltańska Jagoda
czwartek
biblioteka
15:30-16:30
54
Zatorska Marta
wtorek
4
08:40-09:40