Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Polityka prywatności EPUAP Kontakt
 

Nawigacja

Konkursy klas I-III

KONKURSY PLASTYCZNE  kl. 0-III

rok szkolny 2018/2019

Termin

Treść Konkursu

 

Odpowiedzialni

wrzesień- październik

Złota polska jesień.

 

Portrety naszych nauczycieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekunowie Samorządu klas I-III,

wychowawcy klas 0-III.

listopad- grudzień

Choinka moich marzeń (kl.0-1)- praca plastyczna

Ozdoby choinkowe (kl. 2) -praca plastyczna, technika dowolna

Moje wymarzone Święta- (kl. 3) – ilustrowane opowiadanie 

 

styczeń- luty

Moi dziadkowie (kl. 0-1)-praca plastyczna.

Opis Babci lub Dziadka (kl. 2)- praca literacka.

List Babci lub Dziadka- (kl. 3)- praca literacka.

marzec- kwiecień

„Marzanna zimowa panna”            (kl. 0-1)-praca plastyczna

Wiosna wokół nas (kl. 2-)

 praca plastyczna.

Oznaki wiosny(kl. 3)- opis

maj - czerwiec

Laurka dla mamy i taty (kl. 0-1)-praca plastyczna

Moi rodzice(kl. 2)- praca plastyczna

Moja mama, mój tata( kl. 3)- opis

 

KONKURSY WIEDZY w  kl. I-III

rok szkolny 2018/2019

Konkurs

Termin

Odpowiedzialni

Postać z ulubionej książki- konkurs plastyczny i literacki

październik

Katarzyna Bonat,

Dorota Matuszczak

wychowawcy klas I-III

Alfik matematyczny (kl. III)

listopad

Beata Serafin-Ibek

wychowawcy klas III

Warszawska Syrenka

marzec

Agata Skotnicka

Dorota Matuszczak

wychowawcy klas I-III

Kangur Matematyczny- (kl. II-III)

marzec

Olga Kwiecień

Danuta Rybusińska

wychowawcy klas II-III

I Ty możesz zostać Mistrzem ortografii-klasy III

marzec

Beata Serafin-Ibek

wychowawcy klas III

Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”

marzec

Olga Kwiecień

Katarzyna Bonat

Ogólnopolski Konkurs ,,Zuch”(roczny)

marzec

Joanna Majewska

Dorota  Matuszczak

Ogólnopolski Konkurs

,,Zuch-angielski” (roczny)

marzec

Piotr Śmiałkowski

wychowawcy klas I-III

Henryczek -klasy II-III

marzec

Agata Skotnicka

Joanna Majewska

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

marzec

Katarzyna Bonat

Inga Budzyńska

Henryczek (dla kl. II-III)

kwiecień/maj

Danuta Rybusińska,

Agata Skotnicka

wychowawcy klas II-III

Turniej - Prymusek (kl. I)

maj

Dorota Matuszczak,

Katarzyna Bonat

Konkurs języka angielskiego ,,We Know It”

marzec/maj

Piotr Śmiałkowski

wychowawcy klas I-III

Konkursy wewnątrzszkolne

Na bieżąco

Wychowawcy klas I-III