Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Oferty pracy Kontakt
 

Nawigacja

Konkursy klas IV-VI

Wyniki konkursów 

w II semestrze 2016/ 2017

Zestawienie_konkursow_2016-2017_II_semestr.doc

 

Wyniki konkursów 

w II semestrze 2015/ 2016

Zestawienie_konkursow_2015-2016_II_semestr.docx

 

Wyniki konkursów 

w I semestrze 2015/ 2016

Zestawienie_Konkursow_2015-2016_semestr_I.docx

 

Wyniki konkursów 

w II semestrze 2014/ 2015

ZESTAWIENIE_KONKURSOW_____ROK_SZKOLNY_2014-2015.doc

 

 

Wyniki konkursów 

w I semestrze 2014/ 2015

WYNIKI_KONKURSOW_KLAS_IV-VI.doc

 

Wyniki konkursów 

w II semestrze 2013/ 2014

 

Wyniki_konkursow__klas_IV-VI.doc

 

 

Wyniki konkursów 

w I semestrze 2013/ 2014

 

Przedmiot Konkurs Rodzaj Laureaci
Historia

-,,List do Taty…”konkurs organizowany przez Biuro Senatorskie RP.

 

 

 

 

-Udział w projekcie organizowanym przez TPW ,,Tajemnice Starego Miasta”

 

 

 

 

-Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,HETMANY” o Stefanie Czarnieckim:

 

-konkurs plastyczny –projekt:

 

 

 

 - Konkurs o prawach dziecka ,,Niech się wreszcie każdy dowie…”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Warszawie

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,KLIO” -,,Polskie Symbole Narodowe”

 

Warszawski

 

 

 

 

 

 

Warszawski

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzki

 

 

 

 

 

 

Ogólnoposlki

 

 

 

miejsce w kategorii-międzydzielnicowe: Julia Kerner kl.6i;

III miejsce w kategorii-międzyszkolne: Aleksandra Niedzielska kl.6o;

II miejsce w kategorii międzyszkolne: Wiktoria Owczarek kl.6o.

 

 

Klasy: II d,III o i IV m.  I miejsce :prezentacje oraz prace plastyczne-makiety Starego Miasta.

- konkurs wiedzy I miejsce w etapie szkolnym Zuzanna Kozyra kl.5w;

 

 

 

Etap szkolny: I miejsce –Basia Wisniewska kl.Ib; II miejsce –Alicja Capała kl.Ij i Zosia Capała kl.Ij; III miejsce-Urszula Saczek kl.4r i Zosia Saczek kl.5j.

Prace tych uczennic zostały wysłane do dalszego etapu.

 

 

 

 

 Udział 3 osobowej drużyny w składzie: Julia Kerner kl.6i,Justyna Mędrzycka kl.6i i Zofia Saczek kl. 5j. Wyników jeszcze brak.

 

 

 

 I miejsce w szkole konkurs wiedzy-Paweł Borowski kl.6o;

I miejsce w szkole-praca plastyczna-Karolina Szpunar kl.5j;

I miejsce w szkle-praca fotograficzna-Jeremiah Major kl.6o..

Język angielski

-konkurs języka angielskiego  OLIMPUS

 

 

 

 

- Konkurs dot. Europejskiego dnia Języków – prace w formie plakatów 

 

 

-Dzielnicowy konkurs języka angielskiego BRAIN TEASER

Ogólnopolski

 

 

 

 

Szkolny

 

 

 

Dzielnicowy-Bielański

1. Wrzosek Aleksander kl. 5 m
2. Bołdok Maria kl. 5m
3. Major Jeremiasz kl. 6o
4. Major Nikodem kl. 4r

 

 

I miejsca:

Mateusz Mędrzycki kl. 4r

Pola Wojna kl. 5 m

Julia Domańska kl. 6i

 

 

II etap: Justyna Mędrzycka

Teodor Ciuk

Mateusz Niwiński
Matematyka

-  MULTITEST

 

 

 

- MYŚL MATEMATYCZNIE konkurs dla klas 6 tych

Ogólnopolski

 

 

 

Wojewódzki

Maria Szporka (w kategorii klas IV),

Jakub Szporka i Paweł Borowski (w kategorii klas 6). 

 

 

Jan Bielski i Justyna Mędrzycka (II etap)

Muzyka/Plastyka

- WZÓR DLA WODY

 

 

- POKOCHAJ JESIEŃ-konkurs fotograficzny

 

- ANIOŁY- stołeczny 

Ogólnopolski

 

 

Warszawski

 

Warszawski

I miejsce Zuzanna Zawitkowska

 

 

II miejsce Sonia Wołkowycka

 

III miejsce Julia Rychlewska, wyróżnienia: Wioletta Grochowiak, Katarzyna Gryz, Weronika Grad
Język Polski 

- Kuratoryjny konkurs języka polskiego

 

 

 - „Z poprawną polszczyzną na co dzień ”  

 

 

 - „Między nami czytelnikami-

 

- Pijarski Konkurs Gramatyczny

 

 

 

 

 

- Dzielnicowy konkurs ortograficzny: „ O pióro gżegżółki i długopis burmistrza”(XIII Bielańskie Dyktando)

 

 - „Z warzywami żyję w zgodzie, jem je co dzień”- konkurs literacki na wiersz propagujący zdrowy styl życia

 

 

- Bielański Konkurs PRYMUS

Kuratoryjny

 

 

Ogólnopolski

 

 

Warszawski

 

Dzielnicowy

 

 

 

 

 

Dzielnicowy

 

 

Dzielnicowy

 

 

 

Dzielnicowy

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:  Maria Bołdok, 5m i Stanisław Herman 6o

 

II etap: Julia Kruk  kl.4a, Nikodem  Major, Julia Nowak , Maria Szporka (kl.4r)

 

kl.5m i 4r (II etap konkursu ogólnopolskiego)

 

-najlepsi w szkole:

I m-ce Stanisław Herman ( 6o)

II- Maria Bołdok ( 5m)

III -Justyna Mędrzycka (6i)

 

 

I m-ce Justyna Mędrzycka

 

 

Julia Nowak, Jan Jabłonowski (4r) i Miłosz Sobieszczak (5m)

 

 

 

Do etapu dzielnicowego zakwalifikowali się Maria Bołdok, Stanisław Herman, 
Przyroda

- MULTITEST

 

 

 

 

 - Konkurs przedmiotowy z przyrody organizowany przez Mazowieckiego  Kuratora Oświaty

Ogólnopolski

 

 

 

 

Ogólnopolski

Szymon Pluciński ( 10 miejsce)

Nikodem Major ( 10 miejsce)

Jeremiasz Major( 10 miejsce)

 

 

Do II etapu przeszła 1 osoba:

Jeremiasz Major
Religia

- IX Wojewódzki konkurs recytatorski poezji religijnej  " Usłysz Panie, moje słowa dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II.

 

 

- Konkurs  na najładniejszy lampion adwentowy

Wojewódzki

 

 

 

Wewnątrzszkolny

Julia Górska klasa 5 m

Paulina Żukowska 4k ( przeszły do drugiego etapu , ale nie zostały laureatkami)

 

I miejce Karolina Szpunar kl. 5 j

II miejsce Marcin Majkowski kl. 5 w

III miejsce Marta Nowacka kl. 5w

 

Wyniki konkursów klas IV-VI

w I semestrze 2012/ 2013

                                                                                                                                                           

 

Termin

Przedmiot

Nazwa konkursu

Rodzaj konkursu

Laureaci

GRUDZIEŃ

 

 

 

 

 

 

JĘZYK POLSKI

  1. Konkurs wiedzy ogólnej PRYMUS

 

 

 

 

 

Dzielnicowy

 

 

 

 

 

 

Barbara Olszewska

Szporka Jakub

Borowski Paweł

Stanisław Herman

Dominik Trojan Zakrzewski

PAŹDZIERNIK

 

 

MATEMATYKA

  1. Konkurs kuratoryjny

 

 

Kuratoryjny

 

 

Dominik Kuc kl. VI k – III etap-wojewódzki

LISTOPAD/

GRUDZIEŃ

HISTORIA

  1. Konkurs HETMANY -konkurs wiedzy o Stefanie Czarnieckim – etap szkolny
  2. Konkurs HETMANY o Stefanie Czarnieckim

 

 

 

 

 

  1. Wewnątrzszkolny plastyczny konkurs HETMANY

 

 

 

Ogólnopolski

 

 

 

Wewnątrzszkolny

 

 

 

 

 

 

Wewnątrzszkolny

Dominik Kuc kl. VIk  – I miejsce

 

 

Kamila Lipska kl. IVm

Maria Bołdok kl. IVm

Jakub Szporka kl. Vo

Anna Matuszczak kl.VIr

 

 

Maciej Dudkowski kl. IVj

Marcelina Smoleń kl. Vo

Sabina Krysik kl. IVm

PAŹDZIERNIK

 

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

  1. Warszawski konkurs języka angielskiego BRAINSTORM MINI

 

 

Warszawski

 

 

 

 

II etap-

Jan Krzyżanowski kl. VIm

Mikołaj Kordowski kl. VIm

Aleksandra Mikulska kl. Vir

 

PAŹDZIERNIK

 

 

GRUDZIEŃ

PLASTYKA/MUZYKA

  1. Plastyczny konkurs pt: „Architektura Bielan”
  2. Konkurs interaktywny    „ Granice ”

Dzielnicowy

 

Wojewódzki

 

Mikołaj Kordowski  - I miejsce

Mikołaj Kordowski     II miejsce

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

 

PRZYRODA

  1. Multitest

Ogólnopolski

Jeremiasz Major kl. Vo – Dyplom Laureata

 

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

Aleksander Wrzosek

kl. IVm

Maria Bołdok kl. IVm

Maria Makola kl. IVw

Kamila Lipska kl. IVm

Justyna Mędrzycka

kl. Vi

Dominik Trojan Zakrzewski kl. Vo

Dominik Kuc kl. Vik

Justyna Makowska

kl. VIk

 

                             

 

 

                             WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI

                                    w II semestrze 2011/ 2012

                                                                                                      

 

 

Nazwa konkursu

Laureaci

termin

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY "OSIEDLE WAWRZYSZEW- MOJA MAŁA OJCZYZNA"

 

I miejsce

MIKOŁAJ KORDOWSKI

uczeń kl. V k

 

luty

 

 

 

 

 

TURNIEJ TANECZNY PIRUET

(etap dzielnicowy)

 

I miejsce

NATALIA PEŁKA

uczennica kl. V k

 

marzec

 

 

KONKURS „POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS”

(etap dzielnicowy)

 

 

I miejsce

ANNA WĄSIK – kl. VI a

KRYSTIAN WOLIŃSKI- kl. Vr

JULIA KERNER- kl. IVi

 

 

marzec

 

 

                       WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI

                                   w I semestrze 2011/ 2012

                                                                                                                                                                                                                        

Nazwa konkursu

Laureaci

termin

Bielański konkurs języka angielskiego dla kl. V i VI

II etap:

Magdalena Wudzka kl. VI b

Magdalena Majkowska kl. VIb

Piotr Kostrzewski kl. V r

grudzień

Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy

o Stefanie Czarnieckim dla kl. I-VI

Miejsce:

I – Oliwia Borowska kl. V m

     Kinga Wójcik kl. V k

II – Aleksandra Szałaśnik   kl.Vk

III – Kamil Fabczak kl. VI a

      Joanna Skiba kl. VI a

 

listopad

Ogólnopolski konkurs historyczny HETMANY

Miejsce:

I – Mikołaj Kordowski kl. V k

II – Dominik Kuc kl. V k

III – Piotr Kostrzewski kl. Vr

listopad

Ogólnopolski historyczny konkurs plastyczny HETMANY

Marcelina Smoleń kl. IV o

styczeń

Ogólnopolski konkurs z historii OLIMPUS

(wyniki w II sem.)

styczeń

Wewnątrzszkolny historyczny  konkurs plastyczny HETMANY

Aleksander Wrzosek kl. III d

Marcelina Smoleń kl. IV o

Anna Wąsik kl. VI a

styczeń

Ogólnopolski konkurs z przyrody MULTITEST

Mikołaj Kordowski kl. V k

Justyna Mędrzycka kl. IV i

październik

Bielański konkurs PRYMUS

II etap:

Stanisław Herman kl. IV o

Piotr Kostrzewski kl. V r

Justyna Mędrzycka kl. IV i

Julia Głowacz kl. V m

Wiktor Szymański kl. VI a

listopad

Konkurs plastyczny „ Obraz mojej Warszawy”

M. Kordowski - wyróżnienie

październik

 

 

                 Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                          na szczeblu miasta

                   w roku szkolnym 2011/2012

 

                                                                                  

         

Rodzaj zawodów

Efekty

 

 Mistrzostwa Warszawy młodzików  w BRYDŻU SPORTOWYM

MICHAŁ ZIELIŃSKI (kl. V r)

I miejsce

                   

                     Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                 na szczeblu międzynarodowym

                   w roku szkolnym 2010/11

                                   

Rodzaj konkursu

Efekty

Konkurs matematyczny „Kangur”

 

Krystian Wolski – IVr,

Dominik Kuc – IVk,

Kazimierz Gutkowski –VI a

                  

                         Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                            na szczeblu krajowym

                      w roku szkolnym 2010/ 11

                                   

 

Rodzaj konkursu

Efekty

Konkurs przyrodniczy „MULTITEST”

14 miejsce – Aleksandra Sikorska VI a

Konkurs przyrodniczy „EKO-PLANETA”

Wyróżnienie – Julia Trawińska – VI a

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie – Mikołaj Kordowski – IV k,

Dominik Kuc – IV k

Centrum Edukacji Historycznej „KLiO”; Śladami cywilizacji starożytnych

20 miejsce – Magdalena Majkowska – V a

(I miejsce w szkole)

Olimpus – Grunwald 1410

20 miejsce – Joanna Skiba – V a

Olimpu – Olimpiada przedmiotowa z historii

33 miejsce - Juliusz Lenart

 – V a

Alfik matematyczny

Udział 20 uczniów, najwyższe miejsce w kraju 122 w kraju – Michał Zieliński – IV r, kolejne 230 miejsce – Jan Krzyżanowski – IV m, miejsce 547 – Piotr Kostrzewski – IV r

 

 

Konkurs matematyczny – Mat 2011

Udział 17 uczniów, 60 miejsce w kraju – Dominik Kuc – IV k, miejsce 335 – Jacek Mikołajków, miejsce 386 – Mateusz Karpiński

VI a 

Konkurs matematyczny – Krajowy Geniusz

8 miejsce w kraju –Jan Krzyżanowski – IV m,

9 miejsce – Mikołaj Kordowski – IV k

10 miejsce Dominik Kuc – IV k

                                       Sukcesy uczniów kl. IV-VI
                            na szczeblu miasta
                       w roku szkolnym 2010/ 11
                                                                        

Rodzaj konkursu

 

Efekty

Technika – Ogólnopolski Turniej BRD – etap warszawski

VIII miejsce:

Aleksandra Sikorska – VI a

Kazimierz Gutkowski – VI a Jarosław Skibiński – VI b

                           Sukcesy uczniów kl. IV-VI

                               na szczeblu dzielnicy

                           w roku szkolnym 2010/11

                                        

Rodzaj konkursu

 

Efekty

Konkurs plastyczny „Spacer po Bielanach”

Wyróżnienie – Weronika Orzeł – V b

Konkurs Wiedzy Ogólnoprzedmiotowej „PRYMUS”

Finalistka - Aleksandra Sikorska – VI a