Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Oferty pracy Kontakt
 

Nawigacja

Konkursy klas I-III

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2016/2017

II semestr

Wyniki_konkursow__klas_I-III_2016-2017_II_semestr.docx

 

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2015/2016

II semestr

 

Wyniki_konkursow_klas_I-III_2015-2016_semestr_II.doc

    

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2015/2016

I semestr

 

Wyniki_konkursow_klas_I-III_2015-2016_I_semestr.doc

 

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2014/2015

II semestr

 

Wyniki_konkursow__klas_I-III_2014-2015_II_semestr.doc

 

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2014/2015

I semestr

 

Wyniki_konkursow_klas_I-III_2014-2015.doc

 

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2013/2014

II semestr

 

Wyniki_konkursow__klas_I-III.doc

 

 

 

Wyniki konkursów klas – kl. I-III

w roku szkolnym 2013/2014

I semestr

 

            

Konkursy Termin Treść Konkursu Odpowiedzialni Osiągnięcia
Konkurs wojewódzki październik

Konkurs recytatorski poezji religijnej

„Usłysz Panie moje słowa...”

s. Danuta Koźlik

Wyróżnienie:

Zofia Górska

 kl. IIi

                 

 

 

                                             Wyniki konkursów klas – kl. I-III

                                          w roku szkolnym 2012/2013

                                                        I semestr

                                                                                                         

 

Konkursy pozaszkolne

Termin

Treść Konkursu

Odpowiedzialni

Osiągnięcia

 

Konkurs dzielnicowy

 

grudzień

 

 

 

 

Konkurs plastyczny „Pocztówka bożonarodzeniowa”

 

Wychowawcy klas, Wychowawcy świetlicy

 

 

 

Laureat:

Zuzanna Skiba, kl. IIa

 

Konkurs wojewódzki

 

październik

 

 

 

 

 

Konkurs recytatorski poezji religijnej ku uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II „Usłysz Panie moje słowa”

 

 

s. Danuta Koźlik

 

Wyróżnienie:

Paulina Żukowska, kl. IIIb

 

 

 

                  WYNIKI KONKURSÓW KLAS I-III

                      w II semestrze 2011/2012                                               

 

Termin

Nazwa konkursu

 

LAUREACI

 

   kwiecień

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień

  

 

 

 

 

 kwiecień

 

 

 

 

 

maj

 

 

Ogólnoplski konkurs

"Scena 21" pod

patronatem Macieja

Wojtyszki.

Brombolandia 2012.

 

 

 

Dzielnicowy konkurs

ortograficzny dla klas

III- "I ty możesz zostać

Mistrzem ortografii"

 

 

Bielański konkurs

muzyczny "Mikrofon

dla każdego"

 

 

 

"Mała Olimpiada Matematyczna" 

(etap dzielnicowy)

 

 

 

 

 WYRÓŻNIENIE

Uczniowie i Rodzice  kl. IIId

 

NAGRODA INDYWIDUALNA

ZA DOKONANIA AKTORSKIE

DLA ZOSI NOBIS

 

 

III miejsce - KAROLINA TYMICKA

                               kl. IIId

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE - JULIA GÓRSKA

                                         kl. IIId

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE:

JULIA FUTERHENDLER-  kl. IIId

KAROLINA TYMICKA - kl. IIId

 

 

 

 

 

 

           WYNIKI KONKURSÓW KLAS I-III

                      w I semestrze 2011/2012

                                   

        

Termin

Nazwa konkursu

 

LAUREACI

 

     listopad

 

 

 

  

 

listopad

 

 

 

 

 

listopad

 

 

 

 

styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

styczeń

 

 

 

 

 

 

- Konkurs plastyczny pt. „Portret patrona szkoły Stefana Czarnieckiego”

 

 

- Ogólnopolski konkurs  "Matematyka z Plusem"

 

 

- Konkurs wiedzy o St. Czarnieckim dla kl. III (etap szkolny)

 

 

- Konkurs ortograficzny dla klas III

„Z ortografią za Pan Brat”

 

 

 

 

 

- Konkurs czytelniczy „Henryczek”

 

 

 

 

 

 I miejsce

Aleksander Wrzosek – kl. IIId

 

 

 

 

Maria Bołdok - kl. IIId

(bardzo dobry wynik)

 

 

 

I miejsce

Kamila Lipska- IIId

Maciej Dudkowski- IIIi

Julia Rychlewska- III

 

 

I miejsce:

Kamila Lipska – kl. IIId

II miejsce

Aleksander Wrzosek – IIId

Karlina Tymicka – kl. IIId

Klara Gonciarz – kl. IIId

III miejsce:

Julia Rychlewska – kl. IIIj

Karolina Szpunar kl. IIIi

 

 

 

I miejsce:

Maciej Dudkowski- kl. IIIi

II miejsce:

Pola Wojna- kl. IIId

Kamila Lipska – kl. IIId

III miejsce:

Karolina Szponar- kl. IIIi

Zofia Saczek- kl. IIIi

Aleksander Wrzosek- kl. IIId

                         

                           Sukcesy uczniów kl. I-III

                                        

                         na szczeblu międzynarodowym

                         w roku szkolnym 2010/ 11

Rodzaj konkursu

Efekty

Konkurs matematyczny „Kangurek”, „Maluch”

 

Nagroda- Mateusz Fabczak – kl. IId

 Wyróżnienia:

Paweł Borowski- kl. IIIo,

Jeremiah Major- kl. IIIo

 

 

                          Sukcesy uczniów kl. I-III

                                       

                            na szczeblu krajowym

                        w roku szkolnym 2010/ 11

  

Rodzaj konkursu

 

Efekty

   Stypendiada wczesnoszkolna:

 

- konkurs czytelniczy

 

 

- konkurs plastyczny „Kreska”

 

 

Wyróżnienie –

Zuzanna Kozyra - kl. IIj

 

Wyróżnienie –

Weronika Grad – kl. IIi

 

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

 

 

Nagroda -

Nikodem Major – kl. Id

Jeremiah Major – kl. IIIo

Wyróżnienie –

Paweł Borowski – kl. IIIo

Nagroda pocieszenia –

Jan Bielski – kl. IIIo

Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

 

                           Sukcesy uczniów kl. I-III

                                          

                               na szczeblu miasta

                        w roku szkolnym 2010/ 11

Rodzaj konkursu

 

Efekty

Konkurs recytatorski pt. „Warszawska Syrenka”

 

I miejsce:

Zofia Nobis – kl. IId

 
 
                       Sukcesy uczniów kl. I-III

                                              

                          na szczeblu dzielnicy

                     w roku szkolnym 2010/ 11

 

 

Rodzaj konkursu

 

Efekty

Konkurs recytatorski pt. „Twórczość Marii Konopnickiej w słowach i obrazach”

 

 

I miejsce:

Zofia Nobis – kl. IId

II miejsce:

Mateusz Wysocki – kl. Id

III miejsce:

Wiktoria Owczarek – kl. IIIo

 

Konkurs plastyczny pt. „Twórczość Marii Konopnickiejw słowach i obrazach”

I miejsce:

Karolina Słomczyńska – kl. IIIa

Wyróżnienie:

Katarzyna Gryz – kl. IIIa

 

Konkurs plastyczny „Pocztówka z Europy”

 

 

II miejsce:

Adrianna Marszałek –kl. Id

III miejsce:

Oliwia Pakuła – kl. Ib

 

Konkurs ortograficzny „I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii”

 

II miejsce:

Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

Wyróżnienie:

Stanisław Herman – kl. IIIo

Bartosz Marciniak – kl. IIIa

 

Turniej czytelniczo-językowy „Czworonożni przyjaciele w naszych książkach”

 

II miejsce:

Kamila Lipska – kl. IId

III miejsce:

Justyna Mędrzycka – kl. IIIw

 

Konkurs recytatorski pt. „Warszawska Syrenka”

 

I miejsce:

Zofia Nobis – kl. IId