Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Oferty pracy Kontakt

Ramowy plan dnia

• Schodzenie się dzieci. Zabawy dowolne według zainteresowań służące realizacji pomysłów dzieci, zabawy konstrukcyjne, manipulacyjne, tematyczne, zabawy integrujące grupę, ćwiczenia ogólnorozwojowe,  rozmowy kierowane zgodnie z zainteresowaniem dzieci, ćwiczenia poranne.
  • Czynności higieniczne, przygotowanie do śniadania.
  • Śniadanie.
  • Zajęcia dydaktyczne będące realizacją wybranych treści z programu wychowania przedszkolnego.
  • Przygotowanie do wyjścia na dwór, porządkowanie sali.
  • Zabawy na placu zabaw, boisku szkolnym, spacery lub zabawy ruchowe w sali.
  • Czynności higieniczne, przygotowanie do obiadu.
  • Obiad.
  • Odpoczynek, ćwiczenia relaksacyjne, słuchanie wybranych pozycji z literatury dziecięcej.
  • Gry, zabawy integracyjne, zabawy dowolne według zainteresowań dzieci, ćwiczenia indywidualne i zespołowe w zależności od potrzeb i możliwości dzieci.