Nagłówek
Wyniki konkursów
w I semestrze 2014/ 2015
WYNIKI_KONKURSOW_KLAS_IV-VI.doc
Wyniki konkursów
w II semestrze 2013/ 2014
Wyniki_konkursow__klas_IV-VI.doc
Wyniki konkursów
w I semestrze 2013/ 2014
Przedmiot Konkurs Rodzaj Laureaci Historia -,,List do Taty…”konkurs organizowany przez Biuro Senatorskie RP.
-Udział w projekcie organizowanym przez TPW ,,Tajemnice Starego Miasta”
-Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,HETMANY” o Stefanie Czarnieckim:
-konkurs plastyczny –projekt:
- Konkurs o prawach dziecka ,,Niech się wreszcie każdy dowie…”
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 42 w Warszawie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,KLIO” -,,Polskie Symbole Narodowe”
Warszawski
Warszawski
Ogólnopolski
Wojewódzki
Ogólnoposlki
miejsce w kategorii-międzydzielnicowe: Julia Kerner kl.6i;
III miejsce w kategorii-międzyszkolne: Aleksandra Niedzielska kl.6o;
II miejsce w kategorii międzyszkolne: Wiktoria Owczarek kl.6o.
Klasy: II d,III o i IV m. I miejsce :prezentacje oraz prace plastyczne-makiety Starego Miasta.
- konkurs wiedzy I miejsce w etapie szkolnym Zuzanna Kozyra kl.5w;
Etap szkolny: I miejsce –Basia Wisniewska kl.Ib; II miejsce –Alicja Capała kl.Ij i Zosia Capała kl.Ij; III miejsce-Urszula Saczek kl.4r i Zosia Saczek kl.5j.
Prace tych uczennic zostały wysłane do dalszego etapu.
Udział 3 osobowej drużyny w składzie: Julia Kerner kl.6i,Justyna Mędrzycka kl.6i i Zofia Saczek kl. 5j. Wyników jeszcze brak.
I miejsce w szkole konkurs wiedzy-Paweł Borowski kl.6o;
I miejsce w szkole-praca plastyczna-Karolina Szpunar kl.5j;
I miejsce w szkle-praca fotograficzna-Jeremiah Major kl.6o..
Język angielski -konkurs języka angielskiego OLIMPUS
- Konkurs dot. Europejskiego dnia Języków – prace w formie plakatów
Ogólnopolski
Szkolny
Dzielnicowy-Bielański
1. Wrzosek Aleksander kl. 5 m
2. Bołdok Maria kl. 5m
3. Major Jeremiasz kl. 6o
4. Major Nikodem kl. 4rI miejsca:
Mateusz Mędrzycki kl. 4r
Pola Wojna kl. 5 m
Julia Domańska kl. 6i
II etap: Justyna Mędrzycka
Teodor Ciuk
Mateusz NiwińskiMatematyka - MULTITEST
- MYŚL MATEMATYCZNIE konkurs dla klas 6 tych
Ogólnopolski
Wojewódzki
Maria Szporka (w kategorii klas IV),
Jakub Szporka i Paweł Borowski (w kategorii klas 6).
Jan Bielski i Justyna Mędrzycka (II etap)
Muzyka/Plastyka - WZÓR DLA WODY
- POKOCHAJ JESIEŃ-konkurs fotograficzny
Ogólnopolski
Warszawski
I miejsce Zuzanna Zawitkowska
II miejsce Sonia Wołkowycka
Język Polski - Kuratoryjny konkurs języka polskiego
- „Z poprawną polszczyzną na co dzień ”
- „Między nami czytelnikami-
- Pijarski Konkurs Gramatyczny
- Dzielnicowy konkurs ortograficzny: „ O pióro gżegżółki i długopis burmistrza”(XIII Bielańskie Dyktando)
- „Z warzywami żyję w zgodzie, jem je co dzień”- konkurs literacki na wiersz propagujący zdrowy styl życia
- Bielański Konkurs PRYMUS
Kuratoryjny
Ogólnopolski
Warszawski
Dzielnicowy
Dzielnicowy
Dzielnicowy
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Maria Bołdok, 5m i Stanisław Herman 6o
II etap: Julia Kruk kl.4a, Nikodem Major, Julia Nowak , Maria Szporka (kl.4r)
kl.5m i 4r (II etap konkursu ogólnopolskiego)
-najlepsi w szkole:
I m-ce Stanisław Herman ( 6o)
II- Maria Bołdok ( 5m)
III -Justyna Mędrzycka (6i)
I m-ce Justyna Mędrzycka
Julia Nowak, Jan Jabłonowski (4r) i Miłosz Sobieszczak (5m)
Przyroda - MULTITEST
Ogólnopolski
Szymon Pluciński ( 10 miejsce)
Nikodem Major ( 10 miejsce)
Jeremiasz Major( 10 miejsce)
Do II etapu przeszła 1 osoba:
Jeremiasz MajorReligia - IX Wojewódzki konkurs recytatorski poezji religijnej " Usłysz Panie, moje słowa dla uczczenia pontyfikatu Jana Pawła II.
Wojewódzki
Julia Górska klasa 5 m
Paulina Żukowska 4k ( przeszły do drugiego etapu , ale nie zostały laureatkami)
I miejce Karolina Szpunar kl. 5 j
II miejsce Marcin Majkowski kl. 5 w
III miejsce Marta Nowacka kl. 5wWyniki konkursów klas IV-VI
w I semestrze 2012/ 2013
Termin
Przedmiot
Nazwa konkursu
Rodzaj konkursu
Laureaci
GRUDZIEŃ
JĘZYK POLSKI
- Konkurs wiedzy ogólnej PRYMUS
Dzielnicowy
Barbara Olszewska
Szporka Jakub
Borowski Paweł
Stanisław Herman
Dominik Trojan Zakrzewski
PAŹDZIERNIK
MATEMATYKA
- Konkurs kuratoryjny
Kuratoryjny
Dominik Kuc kl. VI k – III etap-wojewódzki
LISTOPAD/
GRUDZIEŃ
HISTORIA
- Konkurs HETMANY -konkurs wiedzy o Stefanie Czarnieckim – etap szkolny
- Konkurs HETMANY o Stefanie Czarnieckim
- Wewnątrzszkolny plastyczny konkurs HETMANY
Ogólnopolski
Wewnątrzszkolny
Wewnątrzszkolny
Dominik Kuc kl. VIk – I miejsce
Kamila Lipska kl. IVm
Maria Bołdok kl. IVm
Jakub Szporka kl. Vo
Anna Matuszczak kl.VIr
Maciej Dudkowski kl. IVj
Marcelina Smoleń kl. Vo
Sabina Krysik kl. IVm
PAŹDZIERNIK
JĘZYK ANGIELSKI
- Warszawski konkurs języka angielskiego BRAINSTORM MINI
Warszawski
II etap-
Jan Krzyżanowski kl. VIm
Mikołaj Kordowski kl. VIm
Aleksandra Mikulska kl. Vir
PAŹDZIERNIK
GRUDZIEŃ
PLASTYKA/MUZYKA
- Plastyczny konkurs pt: „Architektura Bielan”
- Konkurs interaktywny „ Granice ”
Dzielnicowy
Wojewódzki
Mikołaj Kordowski - I miejsce
Mikołaj Kordowski II miejsce
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
PRZYRODA
- Multitest
Ogólnopolski
Jeremiasz Major kl. Vo – Dyplom Laureata
Dyplomy wyróżnienia otrzymali:
Aleksander Wrzosek
kl. IVm
Maria Bołdok kl. IVm
Maria Makola kl. IVw
Kamila Lipska kl. IVm
Justyna Mędrzycka
kl. Vi
Dominik Trojan Zakrzewski kl. Vo
Dominik Kuc kl. Vik
Justyna Makowska
kl. VIk
WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI
w II semestrze 2011/ 2012
Nazwa konkursu
Laureaci
termin
KONKURS FOTOGRAFICZNY "OSIEDLE WAWRZYSZEW- MOJA MAŁA OJCZYZNA"
I miejsce
MIKOŁAJ KORDOWSKI
uczeń kl. V k
luty
TURNIEJ TANECZNY PIRUET
(etap dzielnicowy)
I miejsce
NATALIA PEŁKA
uczennica kl. V k
marzec
KONKURS „POLICJANCI SĄ WŚRÓD NAS”
(etap dzielnicowy)
I miejsce
ANNA WĄSIK – kl. VI a
KRYSTIAN WOLIŃSKI- kl. Vr
JULIA KERNER- kl. IVi
marzec
WYNIKI KONKURSÓW - KL. IV-VI
w I semestrze 2011/ 2012
Nazwa konkursu
Laureaci
termin
Bielański konkurs języka angielskiego dla kl. V i VI
II etap:
Magdalena Wudzka kl. VI b
Magdalena Majkowska kl. VIb
Piotr Kostrzewski kl. V r
grudzień
Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy
o Stefanie Czarnieckim dla kl. I-VI
Miejsce:
I – Oliwia Borowska kl. V m
Kinga Wójcik kl. V k
II – Aleksandra Szałaśnik kl.Vk
III – Kamil Fabczak kl. VI a
Joanna Skiba kl. VI a
listopad
Ogólnopolski konkurs historyczny HETMANY
Miejsce:
I – Mikołaj Kordowski kl. V k
II – Dominik Kuc kl. V k
III – Piotr Kostrzewski kl. Vr
listopad
Ogólnopolski historyczny konkurs plastyczny HETMANY
Marcelina Smoleń kl. IV o
styczeń
Ogólnopolski konkurs z historii OLIMPUS
(wyniki w II sem.)
styczeń
Wewnątrzszkolny historyczny konkurs plastyczny HETMANY
Aleksander Wrzosek kl. III d
Marcelina Smoleń kl. IV o
Anna Wąsik kl. VI a
styczeń
Ogólnopolski konkurs z przyrody MULTITEST
Mikołaj Kordowski kl. V k
Justyna Mędrzycka kl. IV i
październik
Bielański konkurs PRYMUS
II etap:
Stanisław Herman kl. IV o
Piotr Kostrzewski kl. V r
Justyna Mędrzycka kl. IV i
Julia Głowacz kl. V m
Wiktor Szymański kl. VI a
listopad
Konkurs plastyczny „ Obraz mojej Warszawy”
M. Kordowski - wyróżnienie
październik
Sukcesy uczniów kl. IV-VI
na szczeblu miasta
w roku szkolnym 2011/2012
Rodzaj zawodów
Efekty
Mistrzostwa Warszawy młodzików w BRYDŻU SPORTOWYM
MICHAŁ ZIELIŃSKI (kl. V r)
I miejsce
Sukcesy uczniów kl. IV-VI
na szczeblu międzynarodowym
w roku szkolnym 2010/11
Rodzaj konkursu
Efekty
Konkurs matematyczny „Kangur”
Krystian Wolski – IVr,
Dominik Kuc – IVk,
Kazimierz Gutkowski –VI a
Sukcesy uczniów kl. IV-VI
na szczeblu krajowym
w roku szkolnym 2010/ 11
Rodzaj konkursu
Efekty
Konkurs przyrodniczy „MULTITEST”
14 miejsce – Aleksandra Sikorska VI a
Konkurs przyrodniczy „EKO-PLANETA”
Wyróżnienie – Julia Trawińska – VI a
Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Wyróżnienie – Mikołaj Kordowski – IV k,
Dominik Kuc – IV k
Centrum Edukacji Historycznej „KLiO”; Śladami cywilizacji starożytnych
20 miejsce – Magdalena Majkowska – V a
(I miejsce w szkole)
Olimpus – Grunwald 1410
20 miejsce – Joanna Skiba – V a
Olimpu – Olimpiada przedmiotowa z historii
33 miejsce - Juliusz Lenart
– V a
Alfik matematyczny
Udział 20 uczniów, najwyższe miejsce w kraju 122 w kraju – Michał Zieliński – IV r, kolejne 230 miejsce – Jan Krzyżanowski – IV m, miejsce 547 – Piotr Kostrzewski – IV r
Konkurs matematyczny – Mat 2011
Udział 17 uczniów, 60 miejsce w kraju – Dominik Kuc – IV k, miejsce 335 – Jacek Mikołajków, miejsce 386 – Mateusz Karpiński
VI a
Konkurs matematyczny – Krajowy Geniusz
8 miejsce w kraju –Jan Krzyżanowski – IV m,
9 miejsce – Mikołaj Kordowski – IV k
10 miejsce Dominik Kuc – IV k
Sukcesy uczniów kl. IV-VI
na szczeblu miasta
w roku szkolnym 2010/ 11
Rodzaj konkursu
Efekty
Technika – Ogólnopolski Turniej BRD – etap warszawski
VIII miejsce:
Aleksandra Sikorska – VI a
Kazimierz Gutkowski – VI a Jarosław Skibiński – VI b
Sukcesy uczniów kl. IV-VI
na szczeblu dzielnicy
w roku szkolnym 2010/11
Rodzaj konkursu
Efekty
Konkurs plastyczny „Spacer po Bielanach”
Wyróżnienie – Weronika Orzeł – V b
Konkurs Wiedzy Ogólnoprzedmiotowej „PRYMUS”
Finalistka - Aleksandra Sikorska – VI a