Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Oferty pracy Kontakt
 

Nawigacja

Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM  2016/ 2017

 

1. Szkolny turniej Ping-Ponga kl. IV-VI
a) kat. chłopców


- 1miejsce : Herman Antoni kl. 5a
- 2 miejsce : Lendzion Michał kl. 5a
- 3 miejsce : Wojna Dominik kl. 5a

 

a) kat dziewcząt


- 1 miejsce:Gabrysia Pawłowska kl. 6d
- 2 miejsce:Wirginia Makowczenko kl. 5w
- 3 miejsce: Matylda Sledz kl. 6d
- 4. miejsce: Zuzanna Sbiba kl. 6m


2. 4 miejsce kat. chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w piłce ręcznej.
3. 1 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Szachach.
4. 5 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W I SEMESTRZE 2015/ 2016

 

1.   I miejsce w dzielnicowym Turnieju szachowym WOM
2.   Bartosz Świątkowski - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany

szkół podstawowych w pływaniu
3.   Teresa Wędrychowska - III miejsce  w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany
szkół podstawowych w pływaniu
4.   Mistrzostwa Szkoły Podstawowej  w tenisie stołowym:

kat. chłopców:
1miejsce Jakub Stoń
2miejsce Hubert Krajewski
3miejsce Paweł Knot
4miejsce Łukasz Pupecki

kat. dziewcząt:
1miejsce:Helena Łonisk
2miejsce:Maria Szporka
3miejsce:Aleksandra Połaska
4miejsce:Nina Kulik

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W I SEMESTRZE 2014/ 2015

 

- 25 wrzesień 2014- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych - udział uczniów
 i uczennic klas 5-6; 6 miejsce i awans uczennicy klasy
6m - Janiny Wędrychowskiej do zawodów o zasięgu warszawskim
 (Warszawskiej Olimpiady Młodzieży)

- 13 listopada 2014 - udział reprezentacji uczniów klas II - IV 
w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych - IV miejsce

- 13 październik 2014- udział reprezentacji chłopców 
w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej - rozgrywki 
zakończone w fazie grupowej

- 18 grudzień 2014 - Turniej Gwiazdkowy o Mistrzostwo Szkoły nr 133 w tenisie stołowym
 dziewcząt i chłopców - nagrody ufundowała Rada Rodziców

- 12 styczeń 2015 - udział reprezentacji dziewcząt i chłopców 
w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej -  rozgrywki
 zakończone w fazie grupowej

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W II SEMESTRZE 2013/ 2014

 

Udział w zawodach sportowych na poziomie dzielnicowym:

- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – 5 miejsce drużyny chłopców
- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w pływaniu dziewcząt i chłopców – III miejsce w kategorii dziewcząt klas 5 w stylu dowolnym

zajęła Janina Wędrychowska – klasa 5m
- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej chłopców – rozgrywki zakończone w fazie grupowej
- Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym
- Turniej piłki siatkowej „Radosna siatkówka”- II miejsce reprezentacji uczniów naszej szkoły

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W I SEMESTRZE 2013/ 2014

 

III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej chłopców 

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce koszykowej dziewcząt

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W I SEMESTRZE 2012/ 2013

 


III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych.

III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej dziewcząt.

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej dziewcząt.

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej chłopców.

 

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany

II miejsce  Julia Głowacz kl. 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 800 m.

II miejsce Karol Zarzycki kl 6m - Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych na 1000 m.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W I SEMESTRZE 2011/ 2012

 

 gify sportowe

 

III miejsce Julia Głowacz kl. Vm - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany  w biegach przełajowych

 

III miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju dziewcząt

 

II miejsce - Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeju chłopców

 

 

 

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Lekkoatletyce

 

 

- Julia Głowacz kl. Vm- I miejsce w biegu na 600m

- Dariusz Wojsznisz kl. VIa- II miejsce w skoku w dal

- Natalia Satwin kl. Vm- II miejsce w biegu na 60m

- Karol Zarzycki kl. Vm- II miejsce w biegu na 1000m

- Weronika Majda kl. IVi- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

- Michał Wojtyński kl. Vr- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

 

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Chłopców

 

1. Jakub Szporka -kl. IVo

2. Paweł Borowski - kl.IVo

3. Bartosz Marciniak- kl. IVd

4. Michał Wojtyński- kl. Vr

5. Daniel Ziulczyk- kl. VIb             

6. Jeremi Protas- kl. VIa

7. Kamil fabczak- kl. VIa

8. Mateusz Połaski- kl. VIa

9. Dariusz Wosznisz- kl. VIa

 

 

III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Unihokeju Dziewcząt

 

1. Natalia Satwin- kl. Vn

2. Nowalska Zuzanna- kl. Vr

3. Khachatryan Valeria- kl. VIb

4. Maliszewska Zuzanna- kl. VIb

5. Mateńka Karolina- kl. VIa

6. Kilanowska Julia- kl. Vr

7. Olszewska Barbara- kl. Vr

8. Dąbrowska Iwona- kl. VIb

9. Wąsik Anna- kl. VIa

10. Cieślikowska Gabriela- kl. VI

 

 

III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Piłce Nożnej Chłopców

 

1. Jakub Szporka- kl. IVo

2. Paweł Borowski- kl. IVo

3. Bartosz marciniak- kl. IVo

4. Krzysztof Duszak- kl. VIa

5. Jeremi Protas- kl. VIa

6. Kamil Fabczak- kl.VIa

7. Mateusz Połaski- kl. VIa

8. Dariusz Wojsznisz- kl. VIa

9. Maciej Grzelak- kl. IVd