Szkoła Podstawowa Nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie

Strona główna Aktualności O Szkole Dyżur wakacyjny Rekrutacja Dzwonki Album fotograficzny Opieka pedagogiczno - psychologiczna Polityka prywatności EPUAP Kontakt
 

Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne 

- godziny zajęć pozalekcyjnych mogą ulec zmianie po zakończonym naborze

PONIEDZIAŁEK

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASA

SALA

7:15 – 8:00

Koło matematyczne

K. Bęben

4-8

10

7:15 – 8:00

Przygotowanie do egzaminu – j. angielski

H. Choroś

8d

11

8:00 – 8:45

ZDW j. polski

M. Pieńkosz

5

21

8:00 – 8:45

Odkrywcy matematyki

K. Leszczyńska

4-8

Biblioteka

8:00 – 8:45

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

4p

13

8:50 – 9:35

Zajęcia kształtujące kreatywność -matematyka

Kacperska

4-8

21

9:45 – 10:30

Bajkoterapia – bajki terapeutyczne

Kida

1-3

Świetlica

12:25 – 13:10

ZDW –edukacja wczesnoszkolna

J. Majewska

2j

13

13:30 – 14:15

ZDW – j. angielski

H. Choroś

5

Biblioteka

13:30 – 14:15

Klimatyczna klasa

P. Śmiałkowski

3

22

13:30 – 14:15

Tenis stołowy

R. Perlan

4-8

Korytarz

13:30 – 14:15

Baśnie i legendy

K. Niemkiewicz

5

Świetlica

14:35 – 15:20

„Piano forte” – nauka gry na instrumentach

I. Szczęsna

4-8

24

15:25 – 16:25

SKS

Kiełczykowski

4-8

Sala gimn.

15:25 – 16:10

Warsztaty teatralne

E. Gadomska

4-8

9

16:00 – 16:45

Zajęcia czytelnicze

J. Malicka

1-3

19

WTOREK

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASA

SALA

8:00 – 8:45

Zajęcia muzyczne

Skotnicka

2

17

8:00 – 8:45

Praca z uczniem zdolnym

J. Majewska

2

13

8:00 – 8:45

SKS

W. Szarpak

4-8

Sal gimn.

8:50 – 9:35

Zajęcia kształtujące kreatywność

J. Majewska

2

13

8:50 – 9:35

ZDW j. angielski

N. Jaworowska

6

2

9:45 – 10:30

Gry i zabawy integracyjne

E. Kwiatkowska

1-3

Świetlica

11:35 – 12:20

Zajęcia plastyczne

V. Strzyżewska

1-3

Świetlica

12:25 – 13:10

Zręczne ręce

K. Bonat

1

18

12:25 – 13:10

Koło języka niemieckiego

Dąbrowiecka

3-4

Świetlica

13:30 – 14:15

Zespół wokalny - chór

Szablewska

4-8

2

13:30 – 14:15

Rozwijające uzdolnienia humanistyczne

D. Święczkowska

5

Biblioteka

13:30 – 14:15

Nauka piaskowania

D. Rybusińska

3

21

14:35 – 15:20

ZDW j. polski

M. Pieńkosz

8

9

14:35 – 15:20

ZDW matematyka

Kacperska

7

10

14:35 – 15:20

Zajęcia dodatkowe z chemii i fizyki

M. Żendarska

8

6

14:35 – 15:20

ZDW matematyka

M. Żmijewska

4

4

14:20 – 15:20

SKS

Kiełczykowski

4-8

Sala gimn.

14:35 – 15:20

Matematyka dodatkowa

K. Bęben

7-8

10

15:25 -16:10

ZDW j. polski

M. Pieńkosz

5

14

15:25 -16:10

„Boskie bębny” – zajęcia religijno - muzyczne

s. A. Trzaska

4

17

15:25 -16:10

Koło mat. – geo.

M. Żmijewska

4-8

4

16:15 – 17:00

Zajęcia plastyczne

A. Karpińska

1-3

17

ŚRODA

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASA

SALA

8:00 – 8:45

Koło j. hiszpańskiego

K. Balcerzak

4-8

2

11:35 – 12:20

Koło plastyczne

Budzyńska

1

19

12:25 – 13:10

Tenis stołowy

P. Właszczuk

4-8

Korytarz

13:15 – 14:00

„Przyjaciele Jezusa”

s. D. Sypniewska

1-3

12

14:15 – 15:00

Szachy

M. Jaroszewski

4-6

2

14:35 – 15:20

ZDW j. polski

P. Falańczyk

4

14

14:35 – 15:20

ZDW j. polski

J. Kulesza

6

9

14:35 – 15:20

Przygotowanie do egzaminu – j. angielski

A. Guzowska/
M. Klimek

8m

20

14:35 – 15:20

ZDW – j. angielski

H. Choroś

4

11

14:35 – 15:20

Nasz Luwr

E. Górka

4-7

24

14:35 – 15:20

ZDW matematyka          

K. Bęben

7-8

10

14:35 – 15:20

ZDW – matematyka

Kacperska

5-6

6

14:20 – 15:20

SKS

W. Szarpak

4-8

Sala gimn.

14:35 – 15:20

Szachy

Serafin - Ibek

3

15

15:00 – 15:45

Zajęcia czytelnicze

M. Listwan

3

Świetlica

15:25 – 16:10

„Potyczki z ortografią”

P. Falańczyk

4

14

15:25 – 16:10

ZDW j. angielski

N. Jaworowska

6

11

15:25 – 16:10

Śladami historii

J.Wóltańska

4-8

1

16:15 – 17:00

Zajęcia taneczne

K. Muroń

1-3

Korytarz

CZWARTEK

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASA

SALA

7:15 – 8:00

Matematyka dodatkowa

K. Bęben

7

10

7:15 – 8:00

Przygotowanie do sprawdzianów – j. polski

D. Święczkowska

8d

8

8:00 – 8:45

„I Ty możesz zostać poetą”

J. Mioduchowska

5

2

8:00 – 8:45

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

5a

13

8:50 – 9:35

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

4a

13

12:25 – 13:10

Zajęcia plastyczne

M. Noory

4

Świetlica

12:25 – 13:10

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

5e

13

12:25 – 13:10

Zajęcia kształtujące kreatywność

O. Kwiecień

2

16

13:00 – 13:45

Zajęcia plastyczne

A. Sierańska

4

Świetlica

13:30 – 14:15

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

6m

13

14:35 – 15:20

ZDW j. polski

J. Kulesza

7

9

14:35 – 15:20

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

8d/7w

13

14:35 – 15:20

ZDW j. angielski

N. Jaworowska

7

14

14:35 – 15:20

ZDW j. polski

M. Pieńkosz

8

1

15:25 – 16:10

ZDW informatyka

J. Popik

4-8

7

15.25-16.10 Z hiszpańskim za pana brat M. Połeć  4-8 3

16:00 – 16:45

Zajęcia czytelnicze

H. Kasznia

2

16

PIĄTEK

GODZINY

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL

KLASA

SALA

08:00 – 08:45

Projekty E-Twining

D. Klimek

4

9

11:35 – 12:20

Łamigłówki i rebusy

A. Zych

1-3

Świetlica

13:30 – 14:15

ZDW – j. angielski

H. Choroś

8

10

12:25- 13:10

ZDW – edukacja wczesnoszkolna

P. Śmiałkowski

3

22

13:10 – 13:55

„Mały odkrywca”

D. Matuszczak

1

12

13:30 – 14:15

Terapia pedagogiczna

J. Majewska

7j

13

14:15 – 15:00

Zajęcia plastyczne „Quilling”

B. Bujnowska

4

Świetlica

14:35 – 15:20

ZDW j.polski

D. Święczkowska

6

Biblioteka