• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

15 października 2018r. o godz. 8:45 odbyła się uroczystość  Ślubowania klas I.

Uczniowie klas I w części oficjalnej ślubowali, że będą dobrymi Polakami, pilnymi uczniami dbającymi o dobre imię klasy i szkoły oraz swym zachowaniem sprawiać będą radość rodzicom i nauczycielom.

Po części oficjalnej z udziałem chóru szkolnego, który zaśpiewał hymn szkoły odbyła się uroczystość pasowania pierwszaków na uczniów której dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Szerszeń za pomocą symbolicznego pióra.

Następnie uczniowie klas I zaprezentowali  przygotowaną część artystyczną czyli wiersze i piosenki, które podobały się licznie przybyłym rodzicom.

Po zakończeniu uroczystości na uczniów klas I czekały niespodzianki czyli dyplomy, legitymacje uczniowskie  oraz tarcze, które wręczyły dzieciom wychowawczynie.

Natomiast Rodzice przygotowali  słodki poczęstunek dla swoich pociech w salach lekcyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości Ślubowania klas I w Albumie fotograficznym.

Wychowawcy  klas I

• Freestyle Football w naszej szkole

W czwartek ( 04.10.2018r ) w naszej Szkole odbył się pokaz freestyle football.

Uczniowie przyglądali się wyczynom Michała Rycaja, który jest  trzykrotnym w tym aktualnym Mistrzem Świata w sporcie Freestyle Football oraz półfinalistą Mam Talent.
            Sport ten polega  na wykonywaniu widowiskowych trików z użyciem

piłki nożnej. Wspólnie z Mistrzem Polski w Piłce ulicznej Damianem Gawrychem

współtworzą Akademie Trików Piłkarskich Alternative Soccer. Show bez wątpienia  był inspirującą rozrywką dla dzieci.

Program   był nastawiony na to by zainspirować młodzież do freestyle football ale też do rozwoju swoich osobistych pasji. Oto kilka zdjęć z pokazu:

• " Poznajemy zawód policjanta i dbamy o własne bezpieczeństwo"

We wrześniu odbyły się w oddziałach przedszkolnych 0b,0j zajęcia z przedstawicielem Policji dotyczące bezpieczeństwa  " Bezpiecznie poruszam się po drodze". W październiku zaś dzieci odwiedziły Komisariat Policji, gdzie miały okazję zadać pytania dotyczące pracy oraz wyposażenia policjanta, usiąść za kierownicą samochodu policyjnego i zwiedzić pomieszczenia komisariatu.

nauczyciele oddziałów przedszkolnych