• REKRUTACJA 2021/2022

• Szanowni Rodzice

Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja do oddziałów klas pierwszych

i przedszkolnych.

W tym roku wprowadzamy do każdego oddziału nowatorskie rozwiązania

i programy innowacyjne.

Obecnie dobiegają końca prace w zespołach nauczycielskich nad programami innowacyjnymi dla każdego, zaplanowanego oddziału na rok szkolny 2021/2022.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą programową na najbliższe lata.

Szczegóły już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!

• sp133@edu.um.warszawa.pl
      • informatyksp133@gmail.com
      • ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa
      • Michał Gasiński iodo@dbfobielany.waw.pl. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego z siedzibą w Warszawie. Przetwarzamy dane osobowe w celach oświatowych i kontaktu, ich odbiorcą mogą być podmioty świadczące dla nas obsługę IT lub obsługę prawną albo uprawnione do tego organy. Przechowujemy dane przez okres niezbędny do realizacji usługi, niezbędnego kontaktu, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Masz prawo dostępu do informacji o przetwarzaniu danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, prawo do sprzeciwu lub przenoszenia danych na zasadach RODO oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez nich nie jest możliwy kontakt.