• Informacje

• Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że od 1 wrzśnia 2022 r. będziemy zajmować się żywieniem Państwa dzieci

w SP 133.

Więcej informacji o nas i o naszej filozofii pracy znajdziecie Państwo na stronie:

www.liniapromocja.pl

Od 01.09.2022 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

• jak się zarejestrować:

• jak płacić i zamawiać posiłki:

WAŻNA INFORMACJA

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie posiłków jest możliwe do godz. 9 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
          • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
          • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
          • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta aplikacji przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Uwaga, ważne:

Każdy zarejestrowany użytkownik (dziecko lub pracownik szkoły) otrzyma od naszego personelu zakodowany indywidualny chip obiadowy.

Z Państwa salda w aplikacji zostanie pobrana w związku z tym jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości 5 zł.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do nas, również poprzez zakładkę „Pomoc” lub mailowo na adres biuro@liniapromocja.pl

Pozdrawiamy

Jolanta i Robert Chłopeccy