• Drodzy Goście,
          Sympatycy Naszej Szkoły

Dziękujemy za uczestniczenie razem z nami w tak ważnym czasie,

jakim jest Jubileusz 85-lecia naszej szkoły.

Chcielibyśmy zachować jak najwięcej wspomnień, dlatego będzie nam bardzo miło,

jeśli zechcecie wpisać się do naszej pamiątkowej księgi.

Serdecznie dziękujemy!

LINK DO WPISÓW

WPISY GOŚCI:

list_gratulacyjny_MKO_133.pdf

______________________________________________________________________________

Serdeczne gratulacje dla całej Społeczności Szkolnej z okazji Jubileuszu. Dziękujemy za Państwa pracę, zaangażowanie, stworzoną atmosferę. Niech nadal piękne rzeczy wydarzają się w tym pięknym budynku.

Mirosław Sielatycki Zastępca Dyrektora Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

______________________________________________________________________________

Dzieci, Pracownicy i Dyrektor Przedszkola nr 334 im. Jasia i Małgosi, gratulują dotychczasowych osiągnięć Szkoły. 85 lat, to piękny wiek i wielki wkład w rozwój edukacji dzieci i młodzieży.  Życzymy Wam dalszych sukcesów, rozwoju i spełnienia. Pracownikom, aby praca była dla nich lekka i przyjemna. Nauczycielom spełnienia, dalszego rozwoju i mądrych decyzji. Uczniom, aby każdy dzień był dla Was wyzwaniem, poznawaniem czegoś nowego, aby nauka stała się Waszym przyjacielem i prowadziła do podejmowania kolejnych wyzwań. Kierownictwu szkoły, spełnienia wszystkich oczekiwań, dalszego rozwoju, cierpliwości.

Katarzyna Pawlik Dyrektor Przedszkola nr 334 im. Jasia i Małgosi

______________________________________________________________________________

Życzy szczęścia, pomyślności i łatwej nauki!

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 133 Ryszard Jusza