ZAJĘCIA POZALEKCYJNE:
Grafik zajęć dodatkowych
W roku szkolnym 2023/2024
Zajęcia kształtujące/nazwa
Grupa wiekowa
Dzień tygodnia/godzina/sala
Nauczyciel prowadzący
Język hiszpański
kl. 1a
Czwartek 11:25-12:10, sala 17
Martyna Połeć
Język hiszpański
kl. 1j
Poniedziałek 10:35-11:20, sala 13
Martyna Połeć
Język hiszpański
kl. 1o
Wtorek 09:40-10:25, sala 18
Martyna Połeć
Język hiszpański
kl. 2b
Piątek 09:40-10:25, sala 15
Katarzyna Balcerzak
Język hiszpański
kl. 2d
Środa 09:40-10:25, sala 21
Katarzyna Balcerzak
Język hiszpański
kl. 3d
Środa 08:00-08:45, sala 12
Katarzyna Balcerzak
Język hiszpański
kl. 3i
Wtorek 10:35-11:20, sala 19
Katarzyna Balcerzak
Język polski bez tajemnic
kl. 7
Poniedziałek 14:40-15:25, sala 1
Monika Lipowska
Koło biologiczne
Kl. 5
Poniedziałek 13:35 – 14:20, sala 4
Aneta Mikulska
Koło matematyczne
Kl. 8e
Poniedziałek 13:35-14:20, sala 10
Michniewicz Aleksandra
Koło Matematyczne
Kl. 6r
Środa 14.40-15.25 s.6
Katarzyna Kalinka
Koło przedmiotowe - informatyka
Kl. 6-8
Środa 15.30 - 16.15 sala 7
Jarosław Popik
Koło z języka angielskiego
Kl. 7
Wtorek, 8.00-8.45, sala 11
Agnieszka Spólna
Koło z języka hiszpańskiego
Kl. 4-8
Środa 14.40-15.25, sala 3
Martyna Połeć
Kółko historyczne
Kl. 4-8
Czwartek 14.40-15.25, sala 20
Jagoda Wóltańska
Kółko z języka angielskiego
kl.5
Poniedziałek 13:35 – 14:20
Małgorzata Jędrzejewska
Kółko z języka angielskiego
kl. 8
Środa 15:30 – 16:15
Małgorzata Jędrzejewska
Matematyka. To lubię.
Kl. 0
Wtorki 12,30 – 13,00, sala od. przed.
Katarzyna Bonat
SKS
Kl.1-8
Wtorek, piątek 08:00 – 08:50
Artur Kiełczykowski
Snooker
Kl. 1-4
Poniedziałek 13:15-14:15
Artur Kiełczykowski
Zajęcia muzyczno - rytmiczne
Kl.0
Poniedziałek 13.30 - 14.00 sala odz.przed.
Justyna Strzyżewska
Zajęcia plastyczne
Kl.0
Czwartek 12.30 - 13.00 sala odz.przedsz.
Justyna Strzyżewska
Ukulele
Kl.1-3
Środa 12:30 - 13:15 sala 13
Małgorzata Świerżewska
Zajęcia komercyjne
JUDO
(sala gimnastyczna)
Poniedziałek
16.30 – 18.30
Środa
16.30 – 18.30
Piątek
16.30 – 18.30
J.ANGIELSKI
(s. 24)
Poniedziałek
15.00 – 16.10
16.20 – 17.50
Wtorek
15.00 – 16.30
Środa
15.00 -16.10
16.20 – 17.50
Piątek
15.00 -16.30
PIŁKA NOŻNA
(sala gimnastyczna)
Poniedziałek
15.00 - 16.00
Wtorek
15.30 – 16.30
Czwartek
15.30 – 16.30
ROBOTYKA
(s.14)
Środa
14.30 – 15.30
SZACHY
(s.20)
Środa
16.00 – 17.00
RYSUNEK
(s.20)
Środa
17.00 – 18.00
TANIEC
(korytarz II p.)
Piątek
14.30 – 15.30